Taras84

Відновлення токарного станка ТНШ (аналог 1Д601)

43 повідомлення у цій темі

Прийшов час і мені сверлильного станка було замало, хотілось обробляти невеликі металічні заготовки, створювати якісь маленькі шедеври з металу, пластику, алюмінію, дерева і  подібних речей. Так як в токарних станках я ніякого поняття немав тому хотів хоть якийсь мати токарний станок по металу. Пошук токарного станка відбувався на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), довгі години пошуку які тягнулись кожного дня. Безкінечні дзвінки продавцям про домовленість щоб станок вислали Новою поштою, всі хотіли предоплату за обидві сторони доставки (туди і сюди) але домовленості я з продавцями так і не знаходив, тай з деякими продавцями з самого початку розмови було понятно чим вони дихають, ну а ті що дійсно мали ті станки на продаж ненаважувались відправити токарний станок Новою поштою вага якого перевалювала за 100 кг, а я хотів щоб мені відправили наложеним платежем бо був готовий більше заплатити але щоб станок уже був, а не перекинути кошти і лишитись без нічого. Ну і тут одного разу появився в продажі станок ТНШ (ну тоді я ще незнав) і я вмовив продавця відправити мені токарний станок наложеним платежем і він мені станок відправив (правда я його дуже-дуже просив, він непогоджувався, але всетаки я йому повірив що він дійсно продавець і уже хотів перекинути кошти за пересилку, а він зрозумів що я дійсно хочу купити у нього станок тому і відправив мені наложеним платежем). Фото станка до того як у мене опинився. 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну нарешті, станок вже у мене, навіть пристроїв його біля сверлильного станка свого. Правда токарний станок без суппорта був (на той момент я думав що головне станок купити він по вазі важщий, а суппорт я без проблем придбаю :) )

7.jpg

І почав я все чухати, мити, розбирати

9.1.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І настав час для покраски станочка, токарного станочка ТНШ, мого станочка :)

10.jpg

11.1.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Основа для станка був лист нержавійки (виміняний в знайомого) і використанийдля станка.

14.jpg

15.jpg

16.jpg

і покрашений станочок уже зібраний.

18.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І тут мені той самий продавець був позвонив і запропонував ще один такий самий станочок. Ну так як ми уже були познайомились то відразу ж вдарили по руках. фото станка до того як у мене опинився.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вся така сама процедура з ним відбувалась. Розбирання, чухання, чистка, миття і покраска. Наразі у мене два станочка ТНШ два брати близнеці. Правда один патрон на двох і обидва без суппортів,таке враження що люди ті суппорта окремо для себе маринували. Суппорт я так і не докупив бо продавці в яких є ті суппорта таке враження що з іншої планети :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щось мені підказує що це токарниц по деруву  а не по металу, не має коробки подач  не має рейки  , супорта різцетримача   гітари 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Щось мені підказує що це токарниц по деруву  а не по металу, не має коробки подач  не має рейки  , супорта різцетримача   гітари 

http://stanki-katalog.ru/sprav_tnsh.htm

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я чесно кажучи навіть не знаю що на ньому можна виготовити .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якби був суппрот у мене то було би легше щось робити. Я використовую його так. Просверлення шайб, Ставлю шліфувальний диск від болгарки, щітку драпачку щоб щось відчистити, любі дрібні деталі з дерева і пластика на ура робиться. Метал обробляю за допомогою болгарки коли багато треба зібрати металу, якщо чучуть то або шліфшкурка або різець по металу в руках. Недавно робив шплінт Ф9 мм довдиною 15 см з дерева, станочок взяв в руки переставив в інше місце щоб стіл терпугою не засмічувати і все чудово. Чесно кажучи хотілось би мати більший станок. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Я чесно кажучи навіть не знаю що на ньому можна виготовити .

 

Багато чого можна. Дрібні деталі, втулки, гвинтики, фланці, міні вали, шківи, гайки. Перевага цього станочка це економічність у споживанні эл. енергії. Те що на 16К20 чи 1К62 ніхто не схоче робити, цей малюк впорається на ура. Але якщо комплектація не повна це біда. Без супорта це не станок. І патрон треба 80мм до нього, бо цей не годиться.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, IgorChe сказал:

Багато чого можна. Дрібні деталі, втулки, гвинтики, фланці, міні вали, шківи, гайки. Перевага цього станочка це економічність у споживанні эл. енергії. Те що на 16К20 чи 1К62 ніхто не схоче робити, цей малюк впорається на ура. Але якщо комплектація не повна це біда. Без супорта це не станок. І патрон треба 80мм до нього, бо цей не годиться.

цей у мене на 380 підключений

WP_20200620_21_46_37_Pro.jpg

станок #1WP_20200620_21_46_37_Pro.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

станок #2 підключений на мотор 220 з регулятором оборотів. Тут взагалі у мене патрон на 16мм стоїть.

WP_20200708_08_05_08_Pro.jpg

WP_20200708_08_06_02_Pro.jpg

WP_20200708_08_05_54_Pro.jpg

WP_20200708_08_05_24_Pro.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ставте суппорт з подачами і різцетримачем, буде гарна цяцька ??

Змінено користувачем IgorChe
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, IgorChe сказал:

Ставте суппорт з подачами і різцетримачем, буде гарна цяцька ??

та я би з радістю, но нажаль нема, те що продають дорого хочуть. Мабуть буду робити саморобний :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я правильно зрозумів, що вас три однакових верстатика і всі без супортів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Taras84 сказал:

таке враження що люди ті суппорта окремо для себе маринували. Суппорт я так і не докупив бо продавці в яких є ті суппорта таке враження що з іншої планети :)

 

Вот таки согласен.

У соседей по гаражу есть два таких станочка, и ОБА без суппорта.

Такое впечатление, что эти суппорты крали просто по принципу "тащи с завода каждый гвоздь", и потому что его без проблем можно спрятать в сумку. Никому ж не нужен суппорт без станка, ан вот, поди ж ты.....

 

П.С. Сосед один суппорт  точно бы купил но не за те деньги за которые просят продавцы....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Karmadon сказал:

Я правильно зрозумів, що вас три однакових верстатика і всі без супортів?

два однакові станки без суппортів.

48 минут назад, az113 сказал:

 

Вот таки согласен.

У соседей по гаражу есть два таких станочка, и ОБА без суппорта.

Такое впечатление, что эти суппорты крали просто по принципу "тащи с завода каждый гвоздь", и потому что его без проблем можно спрятать в сумку. Никому ж не нужен суппорт без станка, ан вот, поди ж ты.....

 

П.С. Сосед один суппорт  точно бы купил но не за те деньги за которые просят продавцы....

абсолютно згідний з вами, навіщо суппорт без станка? Вот станок без суппорта це уже щось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть такой, в состоянии как у Вас. Когда купил большой токарный, то 1Д601 разбарахолил. Суппорт и фрезерную приставку к нему вырвали по 100$. А станина, ПБ и ЗБ валяются - даже не знаю что с ними делать. Было желание сваять из ПБ и ЗБ фрезерную поворотную ось, но всё никак. А так шкивы и зубчатый ремень даже прикупил. Ну ещё патрон от него использую как тиски на сверлильном и фрезерном под круглую мелочевку )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Taras84 сказал:

два однакові станки без суппортів.

 

В цій темі два, а це шо?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Karmadon сказал:

 

В цій темі два, а це шо?

 

 

а цей третій, він з суппортом. Його якраз роблю. У мене 2шт ТНШ і один С-1 який роблю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Max сказал:

Есть такой, в состоянии как у Вас. Когда купил большой токарный, то 1Д601 разбарахолил. Суппорт и фрезерную приставку к нему вырвали по 100$. А станина, ПБ и ЗБ валяются - даже не знаю что с ними делать. Было желание сваять из ПБ и ЗБ фрезерную поворотную ось, но всё никак. А так шкивы и зубчатый ремень даже прикупил. Ну ещё патрон от него использую как тиски на сверлильном и фрезерном под круглую мелочевку )

ну другий ТНШ хотів з нього фрезер зробити, як не як там КМ2 в ПБ уже є, але потім передумав. Тай використовував його на селі як сверлильний станок коли щось необхідно просверлити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎13‎.‎07‎.‎2020 в 17:07, az113 сказал:

Никому ж не нужен суппорт без станка, ан вот, поди ж ты.....

Суппорт на этом станке наверное самая интересная для самодельщика часть. Диапазон применения ограничен только вашей фантазией.

 

В ‎13‎.‎07‎.‎2020 в 19:54, Max сказал:

ПБ и ЗБ валяются - даже не знаю что с ними делать

Сделайте делительное приспособление на соединительной планке УСП-12

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

нинішня робота по дереву. Кілочки щоб заховати шурупи.

WP_20200826_20_48_52_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На счёт суппортов - обратите внимание на АлиЭкспресс там достаточно большой выбор суппортов на маленькие станки!

На свой бывший ТНШ я покупал суппорт от часового станка и делал переходную плиту (если память не отшибает из П образного швеллера )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку