Taras84

Відновлення С-1

80 повідомлень у цій темі

І так субота. Мої ще спали коли я встав і пішов в гараж. Ну звичайно що спали, як не як 05:00 ранку було :) вирішив зробити полку під станком для зберігання різців і сверл. Бо у мене все було під самим станком в емкості для збору стружки, бісило мене це одним словом. Приварив до ножик направляючі і врізав дошку, полка готова. Почав усе сортувати і складати і надибав на оправку під сверлильний патрон з КМ2. У ЗБ у мене тільки центр був, тому зотілось мати патрон.

WP_20210417_08_23_07_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але така справа на центрі у мене інший хвостовик, і звичайна оправка нетримається в пінолі ЗБ. А я сверла був накупляв аж до ф22, а вони в ЗБ нестають :( ну і фіг з ними.

WP_20210417_08_23_31_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Був придбаний сверлильний патрон (який Принаймі можна було купити в будівельному у мене в місті), який накрутився на оправку, кусок прямого каленого вала яких був затиснутий в сверлильному патроні, а друга половина цього вала зажата в токарний патрон, а з другої сторони піджато ЗБ так як в самій оправці була зацентровка. І сама токарка :)

WP_20210417_08_05_35_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так як на токарному я не міг зробити гострийї кут на оправці то за допомогою шуруповерта і точила доробив оправку.

WP_20210417_08_19_41_Selfie.jpg

Порівняння оправок.

WP_20210417_08_20_44_Selfie.jpg

І вот у мене уже є ЗБ в яку вставляється патрон.

WP_20210417_08_18_41_Selfie.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чому патрон на 13мм? Думаю більшого нетреба, а розточний різець поки що ще не зробив. Ну і мені треба було патрон на різьбу бо думаю що В16-В18 КМ не зможе тримати патрон на оправці. Така конструкція ЗБ що оправка впирається в корпус ЗБ і потім звільняється з скріплення, а не я в інших ЗБ де всередені шток випресовує те що є в пінолі ЗБ. Тому проблематично з ЗБ витягувати сверла. Ну і вигляд станка, тепер підстанком лиш стружка буде збиратись, а не як раніше все на купу :)

WP_20210417_08_25_14_Selfie.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку