Михайло 79

Питаня по розхідниках напівавтомата: дріт, спрей, прокладки)

66 повідомлень у цій темі

Накінець то виріши із покупкою напівавтомата.Сьогодні заказав "ЕДОН-280".Балоні із редектором також вже придбав.Залишилось декілька запитан по розхідниках,тож  можливо хтось щось підкаже :

1.Хто якого виробника дроту порадить (0,8 -1мм.) ?Хто  де заказує ( в інтернетм магазинах) ?А  то  в мене  в містечку немає вибору.

2.Теж затитаня про спрею для горілки.Якого виробника порадите ?

3.Є два редуктора : кисневий і вуглекислотний.Побачили вони житя, тож прийшлось зробити ревізію.

Питаня в матеріалі прокладок. Як зрозумів найкраще із капролону і фторопласту?Вуглекислотний ще так собі , а ось із киневим страшно експерементувати....((((.Цікавить думка комрадів, щоб без ризику.

IMG_20200702_134039.jpg

IMG_20200712_102411.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

?Вуглекислотний ще так собі , а ось із киневим страшно експерементувати..

Кисневий редуктор на кисень чи на вуглекислоту? Якщо на вуглекислоту - нічого страшного,тільки перефарбувати його з синього в чорний,щоб потім випадково на кисень не накрутити. Після використання кисневого на інший газ його ні в якому разі не можна повертати на кисень. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кисневий на кисень , вуглекилотний на  вуглекислоту. Продавались разом із балоном.За все віддав 650 грн. )))).

Змінено користувачем Михайло 79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б в кисневий(при вартості 300-500грн) взагалі не ліз. Здоров'я дорожче.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Через це і питаю , що і як ,так як  з балонами   немав справи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

EDON - нормальний апарат, прослужить довго. В мене у самого він четвертий рік служить без нарікань. А з приводу дроту я так скажу: якість шва більше залежить від «вміння ухилятись від бризк металу» ніж від виробника того самого дроту

, Михайло 79 написав:

Через це і питаю , що і як ,так як  з балонами   немав справи.

А для чого тоді взяли кисневий?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, NirazuNeTokar написав:

 

А для чого тоді взяли кисневий?

, NirazuNeTokar написав:

 

В планах ще розжитись і на кисневий балон .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ясно, бажаю успіхів! І поменше іскор вам в халяву ;)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Михайло 79 сказал:

В планах ще розжитись і на кисневий балон .

то розживетеся і на новий редуктор. А той - хтозна, де його тягали.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

1.Хто якого виробника дроту порадить (0,8 -1мм.) ?Хто  де заказує ( в інтернетм магазинах) ?А  то  в мене  в містечку немає вибору.

https://korsal.com.ua/zvaryuvalnij-drit/obmidnenij-zvaryuvalnij-drit-er70s-6

, Михайло 79 написав:

2.Теж затитаня про спрею для горілки.Якого виробника порадите ?

https://jasic.ua/category/svarochnye-aksessuary/svarochnaya-khimiya  В нашій барахолці купив керамічний спрей. досить гарний, але ціна кусюча.

, Михайло 79 написав:

Питаня в матеріалі прокладок. Як зрозумів найкраще із капролону і фторопласту?

Капролон не використовується на прокладки. Фторопластові застосовують для кисню. На кислоту можна використовувати  прокладки з грубшого поліетилену, або також фторопластові.

 З часом можливо прийде бажанні покупки нового редуктора. Я на них не економлю, але в мене більш професійний напрямок роботи.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

.....

 З часом можливо прийде бажанні покупки нового редуктора. Я на них не економлю, але в мене більш професійний напрямок роботи.

IMP, щиро вдячний Вам за підказки!!!!Прислухавшись до Ваших порад і заказав всетаки " ЕДОН 280".

Я сам електрозварщик на будівництві багатоповерхівок.Хоча два роки назад і неподумав що так повернеться і я дістану диплом який двадцять років пилився ))).Але хочеться рухатись вперед і вчитись  чогось нового.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по спрею

раньше в мел окунали и работало- себе взял спрей (фото приложил- 4 катушки 5 кг ушло- спрея пол баллончика примерно)

после работы почистил обработал спрей как немного подсыхает -до следующей и дольше  удерживает

      если в процессе работы (обработать  так  может и горелка при первом пуске  пыхнуть )- но то такое разок  пыхнет потом привыкаешь - все равно надо  

 

по расходникам - себе заказывал с китая - но родные к горелке бинзелевские лучше - (дольше служат как и сопло )

китай дешево и сердито - перед работой поменял и спокоен - стоят копейки на али 

     есть и нового образца наконечники  - (как хромированные) - ходят говорят дольше - не пробовал  

IMG_1290[1].JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

прокладки у меня фторопласт - поставил и забыл (затягивать в меру )

а вот баллон при обмене (если можно - у нас можно )поменяйте на  с евро вентилем - пока не травит от слова вообще - даже если и не полностью открыть

наш всегда до упора - хоть чуть чуть но травит 

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

проволка пока разок попалась так что брызги летели во все стороны - а так привычка  чуть лучше чуть хуже - дорогую нет смысла брать (не заметил что аж лучше - 

как гарантия что нормальная да  - а так если брать в интернете или на рынке - упаковка не гарантирует наличие содержимого оригиналу)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С покупкой пусть служит - сам смотрю на эдон - у меня ссва-160 (правда уже не помню когда брал 2004 или 6м ) эдон как мягче варит и частота выше  

ниже привел ссылку на али (расходники) - смотрите отзывы при заказе и все получиться 

https://aliexpress.ru/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20200714131808&isPremium=y&SearchText=расходники+к+сварке+полуавтомат+

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дріт пораджу тусвельд менше бризгів і чесна вага перед китайським ер6

спрей бінзель в балончику

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Михайло 79 написав:

IMP, щиро вдячний Вам за підказки!!!!Прислухавшись до Ваших порад і заказав всетаки " ЕДОН 280".

Я сам електрозварщик на будівництві багатоповерхівок.Хоча два роки назад і неподумав що так повернеться і я дістану диплом який двадцять років пилився ))).Але хочеться рухатись вперед і вчитись  чогось нового.

Думаю, що апарат вам сподобається і працюватиме довго. Прогрес не стоїть на місці, те, що вас влаштовує сьогодні, завтра вже може виявитись раритетом. так і в зварювальній техніці.Я також колись не думав, що цим буду займатись, але життя повернулось так, що зараз заробляю собі на життя саме зварювальними роботами. Спеціальної освіти не має, але є досвід і бажання навчатись. Маю в наявності декілька зварювальників, для різних видів робіт. Варю практично все що зварюється і всим чим можна, крім деяких "екзотичних" (вибухом, тертям...) видів. Правда електрода останнім часом в руки не беру (хоч маю дві пачки УОНІ-13.55), заміняю ММА  півавтоматом. При бажанні навчатись та практичних навиках, думаю у кожного буде підвищуватись професійний рівень.

 Питайте, якщо виникнуть які питання стосовно зварювальних робіт. При можливості підкажу що знаю сам.

Успіхів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як зварювальний спрей використовую силіконове мастило в аерозолі  - порівняно з бінцелевським виграє по всіх

параметрах. Також при попаданні на поверхню зварюваних деталей не створює міцної плівки - бо колись на бінцелевський жалілись хлопці з піскоструйки, що довго доводилось чистити перед фарбуванням.

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зварювальний діт купую прямком у Сілур (Одеський Сталь Канат) - якість повністю задовільняє. Одного разу купив якусь китайчатину: воно кипить при зварці що неможливо навіть кратер заварити, шов має крупно-кристаличну поверхню. Більш не експерементую.

Сопло мажу з середини мідною змазкою (copper paste) бо її багато :) . Сопла купую бінзел - вони трохи ширші за китайські та ходять довше (десь одно на 5-10кг проволоки).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, sasha_kosak сказал:

Зварювальний діт купую прямком у Сілур (Одеський Сталь Канат) - якість повністю задовільняє. Одного разу купив якусь китайчатину: воно кипить при зварці що неможливо навіть кратер заварити, шов має крупно-кристаличну поверхню. 

Такого ніразу не зустрічалося. А от металопрокат такий попадається доволі часто. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По захисту сопла вдома використовую спрей бінцель, такий як опубліковували вище - норм. На роботі ж вхід іде і солідол і графітка:D. На попередній же роботі було купили нам якусь пасту бінцель схожу на звичайний солідол в жерстяній банці. (Наноситься тільки на гаряче сопло утоплянням). Потім його один клієнт використав для змазки ступиці ГАЗонаO.o вроді норм ходило:D.

По суті, не помітив різниці між використанням звичайного солідолу і отого бінцелівського:D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні син з дочкою подарували....

IMG_20200717_214629.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

Сьогодні син з дочкою подарували....

Оту маленьку катушку закиньте десь в дальній куток і старайтесь не використовувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Оту маленьку катушку закиньте десь в дальній куток і старайтесь не використовувати.

Вони старались,надивились Ютуба...Та я ще незнаю як воно .Едом приїде тільки завтра.

Флюсовий дріт таке гівно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

Флюсовий дріт таке гівно?

Та як вам сказати...Має право на існування, але краще його не застосовувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку