29 сообщений в этой теме

@Гаврилів Василь  і так з того що я зрозумів: 

BCS100 це по суті ємкісний датчик для регулювання висоти, працює по принципу як на газорізах чпу і має зворотній звязок з програмою CypCut

CypCut це програма управління яка керує станком через перехідну плату FSCUT2000

Поправте якщо не так.

0

Поделиться сообщением

@Dimon Загальна схема є такою:

Плата контроллера PCI має два виходи:

FSCUT2000-2.PNG

А це Breakboard:

FSCUT2000.PNG

Вісь "W Axis Servo" - автофокус на голові, а BCS100 є віссю Z через Ethernet до компа напряму, тому тут не показана. Proportioner - аналогове керування редуктором на кисень. Breakboard має аж 6 релюшок на борту. З них буде задіяно у стандартному випадку:

1 кисень

2 азот

3 повітря, або не задіяно

4 PWM+

5 PWM-

6 чілер, або не задіяно

Ці реле налаштовуються, але за потреби можна ще доставити ще десь 10 додаткових.

0

Поделиться сообщением

@Dimon Загальна схема є такою:

Плата контроллера PCI має два виходи:

FSCUT2000-2.PNG

А це Breakboard:

FSCUT2000.PNG

Вісь "W Axis Servo" - автофокус на голові, а BCS100 є віссю Z через Ethernet до компа напряму, тому тут не показана. Proportioner - аналогове керування редуктором на кисень. Breakboard має аж 6 релюшок на борту. З них буде задіяно у стандартному випадку:

1 кисень

2 азот

3 повітря, або не задіяно

4 PWM+

5 PWM-

6 чілер, або не задіяно

Ніби нічого не забув.

0

Поделиться сообщением

Та, форум підглюкує і підтягує пост який вже був. Хотів написати про стабілізатор і нашо він треба.

Я почав працювати на лазері без стабілізатора, але чілер на тій самій лінії сильно підсажує фазу своїми 2.5кВт, крім того на лінії ще плазмова різка в роботі і купа однофазового електроінструменту. Сервомотори, як і джерело, мають допуск на 380V+-10%. Ніби цього мало б вистачати, але інколи у піку напруга виходила за ці межі, тому я лапав F10 на сервомоторі (просадка фази), чи alarm на джерелі. На Yaskawa системи захисту просто прекрасні, та й вартість сервопака демократична, тому це мене не дуже хвилювало, а от alarm через перекіс фаз на джерелі неабияк засмутило, бо скоріш за все раз лазер одномодовий, то там стоїть один-єдиний блок діодів і просадка чи пеенапруга напряму впливає на довговічність діодів і джерела вцілому. Знаючі люди ще підказали, що багато китайських лазерів на наших теренах ставили без стабілізатора і наотримували проблем вже за рік-півтора.

Щоб уникнути халепи я придбав ось такий вітчизняний стабілізатор:

Stab.PNG

Сьогодні цілий десь лазер був при праці і жодних проблем взагалі:

3mm.jpg

Тож не економте і одразу беріть хороший стабілізатор для такого важного діла.

Изменено пользователем Гаврилів Василь
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу