Дмітрій

Шукаю виконавця (шредер до тютюну)

57 повідомлень у цій темі

Модераторів прошу перемістити в потрібне місце, потрібно зробити канави кільцями на першому фото зразок матеріал надаю потрібно зробити на великих вальцях, один горе токар робив тай спортив матеріал

IMG_20200731_131057.jpg

IMG_20200731_131110.jpg

IMG_20200731_131116.jpg

IMG_20200731_131122.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Великі це які? Довжина, діаметр, ширина канавок?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

6 годин назад, Наливайко написав:

Великі це які? Довжина, діаметр, ширина канавок?

Загальний діаметр 65мм довжину не пам'ятаю розміри канавок не міряв але на глаз глубина 3мм ширина 1.5мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вони в роботі були? Якщо були то на поверхні буде накльоп, тверде буде на поверхні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

8 часов назад, Леня сказал:

А вони в роботі були? Якщо були то на поверхні буде накльоп, тверде буде на поверхні.

Какой наклеп?? Кусок трубы дают

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Дмітрій сказал:

 

Загальний діаметр 65мм довжину не пам'ятаю розміри канавок не міряв але на глаз глубина 3мм ширина 1.5мм

Выложите нормальное техзадание, чтобы   потенциальные исполнители могли  определится с возможностью его  исполнения, а не, -" на  глаз , не помню".

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, softm написав:

@Иванович за него надо оплатить констуктору и технологу. Так что вот. Но готовится стоит. Бо когдато будет сервис, требующий хотя ескд чертежа ...

Відмалювати ескіз з малюнка на якому є розміри то не проблема.

Правильне креслення зі всіма допусками і посадками то вже потребує знань і деякого досвіду. Відповідно кусок роботи значно більший.

Теоретично для цих валів мало би вистачити і ескіза.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Воткин написав:

Показалось выступы одного вала входят в канавки другого,это так?

Так

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Иванович написав:

Выложите нормальное техзадание, чтобы   потенциальные исполнители могли  определится с возможностью его  исполнения, а не, -" на  глаз , не помню".

Я вам скажу тільки одне Титанік зробили по кресленням а Ковчег зробили на глаз і любителі ане інженери, то де той Титанік що зробили по технології і кресленням

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Дмітрій сказал:

Я вам скажу тільки одне Титанік зробили по кресленням а Ковчег зробили на глаз і любителі ане інженери, то де той Титанік що зробили по технології і кресленням

А до чого тут Титанік який потонув від айзберга?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дмітрій написав:

Я вам скажу тільки одне Титанік зробили по кресленням а Ковчег зробили на глаз і любителі ане інженери, то де той Титанік що зробили по технології і кресленням

Старый токарь учит учеников:
- Все нужно делать по микрометру! "На глаз" (читати дальше по посиланню, щоб не получити по голові за мат)

https://www.anekdot.ru/id/303325/

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Супер замовник дав завдання, при цьому -

18 годин назад, Дмітрій написав:

канавок не міряв але на глаз глубина 3мм ширина 1.5мм

.

але поганий

 

, Дмітрій написав:

горе токар   спортив матеріал

 

@Дмітрій

Матеріалу у Вас ще багато ?

 ... чекаємо продовження казки про Ковчег. 

 

Змінено користувачем технократ
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дмітрій сказал:

Я вам скажу тільки одне Титанік зробили по кресленням а Ковчег зробили на глаз і любителі ане інженери, то де той Титанік що зробили по технології і кресленням

  В данном случае нужно считать боковой зазор и размерную цепь, иначе погрешность изготвления может всю работу работу на ноль умножить. И инструмента для измерения не существует.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Дмітрій сказал:

 

Загальний діаметр 65мм довжину не пам'ятаю розміри канавок не міряв але на глаз глубина 3мм ширина 1.5мм

По таким ,,точным,, параметрам вам никто не сможет пощитать работу и соответственно сделать. Имея чертёж или эскиз, токарь может прикинуть фронт работы, примерно выщитать часы, затраты и вывести цену за это изделие. 

А так без розмеров будет очень сложно сделать. 

Вооружитесь карандашом, линейкой, штангенциркули (если есть). Обмеряйте заготовку и перенесите ним размеры на бумагу. Выкладывание сюда в тему и тогда будет возможен конструктивный диалог с потенциальными исполнителями по цене, розмерам, срокам.

Без выше перечисленного ето не возможно.

Если у вас закалялся где то чертёж или ескиз то совсем замечательно.

Без чертежа очередной токарь ,,испортит,, заготовку. Для этого и чертёж, по нему токарь делает и это его и ваша гарантия. Сделает токарь ошибку то вы указывая на чертёж сможете заставить его переделать и наоборот, ето гарантия токаря что если он всё сделал по чертежу и вас что то не устраивает то ето сугубо ваш прощёт. 

В общем с вас чертёж тогда дело сдвинется с мёртвой точки .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Випадок з життя:

- Завтуль мені тово в тутаво!

- Перепрошую?

- Ну ти шо, тупий?! Завтуль мені отово сюдаво!

 

Те ж саме і з замовником...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дмітрій написав:

Модераторів прошу перемістити в потрібне місце, потрібно зробити канави кільцями на першому фото зразок матеріал надаю потрібно зробити на великих вальцях, один горе токар робив тай спортив матеріал

Если бы был чертеж с допусками то возможно и испортил.

А если чертежа нет, то винить нужно горе заказчика.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Artem написав:

По таким ,,точным,, параметрам вам никто не сможет пощитать работу и соответственно сделать. Имея чертёж или эскиз, токарь может прикинуть фронт работы, примерно выщитать часы, затраты и вывести цену за это изделие. 

А так без розмеров будет очень сложно сделать. 

Вооружитесь карандашом, линейкой, штангенциркули (если есть). Обмеряйте заготовку и перенесите ним размеры на бумагу. Выкладывание сюда в тему и тогда будет возможен конструктивный диалог с потенциальными исполнителями по цене, розмерам, срокам.

Без выше перечисленного ето не возможно.

Если у вас закалялся где то чертёж или ескиз то совсем замечательно.

Без чертежа очередной токарь ,,испортит,, заготовку. Для этого и чертёж, по нему токарь делает и это его и ваша гарантия. Сделает токарь ошибку то вы указывая на чертёж сможете заставить его переделать и наоборот, ето гарантия токаря что если он всё сделал по чертежу и вас что то не устраивает то ето сугубо ваш прощёт. 

В общем с вас чертёж тогда дело сдвинется с мёртвой точки .

1:Ану покажіть мені де я питав за ціну 

2:матеріалу маю вдосталь 

3:розміри на глаз я написав тому що на той момент не було чим виміряти до виконавця поїде образець по якому потрібно зробити 

4:⚠️

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дмітрій а где я говорил что вы это говорили?! Ни где. Цена не только для вас, а и для возможного исполнителя.

Вот так пытаешься помочь и в итоге ещё и по шапке получил. Продолжайте. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Artem написав:

@Дмітрій а где я говорил что вы это говорили?! Ни где. Цена не только для вас, а и для возможного исполнителя.

Вот так пытаешься помочь и в итоге ещё и по шапке получил. Продолжайте. 

По шапці вам ніхто не давав якщо щось сказав образливе то вибачте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.07.2020 в 13:22, Дмітрій сказал:

один горе токар робив тай спортив матеріал

 

8 часов назад, Дмітрій сказал:

Я вам скажу тільки одне Титанік зробили по кресленням а Ковчег 

Так может вам грабли хорошие нужно, устойчивые))

А почему никто ЧПУ не рассматривает , по-моему это чпушная работа

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, makks сказал:

А почему никто ЧПУ не рассматривает , по-моему это чпушная работа

Потому, что нет ни чертежа, ни эскиза наверное. А потом будет - "горе ЧПУ-шник испортил деталь, ну ничего - у меня еще материал есть..." :) 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Майже всім, хто відписався в темі треба на курси по спілкуванню з людьми. Злі ви якісь. Повчіться в китайців, вони цінують потенційного клієнта, бажають йому всього найкращого, стараються допомогти з вибором.

Я замовляв КГП на заводі із всілякими хотілками, була купа нюансів із кресленням, оплатою, неможливістю оплати, у фіналі покупкою через посередника. Чомусь на мене не накинулась арава корейців із вимогами оформити грамотне техзавдання, врахуванням всіх нюансів оплати між закордонними фірмами, і погрозами що в мене нічого не вийде. Менеджер був виключно,послідовним, терплячим і ввічливим. Спробуйте так навчитись.

Замовник надав майже всю необхідну інформацію.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Воткин написав:

Что ж то злые все такие? Набросились на человека,чертёж подавай,да уверен 90% процентов тех кто потребовал чертёж вообще не возьмутся за эту работу(тем более по чертежу).А человеку может просто вальцовая плющилка для солода(к примеру) нужна,или ещё что то подобное не требующее ни каких сверх точных размеров.

Майже згоден. Там крок має бути вельми точним, бо даш великий зазор між "зубами", різати не буде. Даш маленький, промахаєш пару соток кроку, зуби в пази не зайдуть. Робота далеко не для кожного станка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Наливайко сказал:

Майже всім, хто відписався в темі треба на курси по спілкуванню з людьми. Злі ви якісь. Повчіться в китайців, вони цінують потенційного клієнта, бажають йому всього найкращого, стараються допомогти з вибором.

Я замовляв КГП на заводі із всілякими хотілками, була купа нюансів із кресленням, оплатою, неможливістю оплати, у фіналі покупкою через посередника. Чомусь на мене не накинулась арава корейців із вимогами оформити грамотне техзавдання, врахуванням всіх нюансів оплати між закордонними фірмами, і погрозами що в мене нічого не вийде. Менеджер був виключно,послідовним, терплячим і ввічливим. Спробуйте так навчитись.

Замовник надав майже всю необхідну інформацію.

Так где Китай, а где мы, по развитию. Именно по этой причине. Они отвечают в течение 15 мин, выдают полностью все чертежи и 3д модели, быстро отвечают на все вопросы, и ещё по 20 раз напишут здравствуйте, как у вас дела, и тд.

У нас же звонишь на любой завод - "ой, не е*ите нам мозги, дайте до пенсии доработать спокойно"

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Людина шредер проектує, тільки з якоїсь причини не хоче це озвучити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку