Reiter

Саморобний компрессор ?

278 повідомлень у цій темі

3 часа назад, Дмітрій сказал:

Всуну і я своїх 5 копійок, взимку я у нашого колеги теж на чіпмейкері зі Львова виміняв в обменці два компресора СО7-Б (тільки компресори самі без резисерів і моторів) один кинув у підвал до кращих часів а другий розібрав завіз на піскоструй потім на росточку поршня від мотоцикла к-750 вони ідентичні зібрав все до купи покрасив в якості ресиверів газові балони 2шт мотор 4квт 3000об і частотнік на 5.5квт так як 380в в гаражі немає, до чого я це веду вийшло не сильно дорого але вічний компресор молотить шо дурний і молотить сутками так як це гаражний кооператив і сусіди теж захотіли повітря то ми просто кинули сантехнічну трубу в обидві сторони на 9 гаражів ( я просто не жадний нехай користуються) 

От і я подумую про те щоб зібрати со7б і в дупу той китай. Схоже, що ота 3х циліндрова бошка з 65мм поршнями більше 300 л при 3квт моторі не видасть. Так ще й шуму від нього капець.... 

 

Ось знайшов відео де со7б від 220 при 3 квт видає 480 л. 

 

Знайшов в продажі недалеко від сеье со7б недорого. Але стан невідомий. Питання в скільки вилізе ремонт раптом що. Ну поршень від касіка то не дорого, а решта?  Не мав з ним справи

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З іншого боку. В со7б конструктив такий же примітивний як і в китайцях. Черпалочки... Бабіт замість вкладишів, фільтр гівняний. Купувати його за 2 - 3 тисячі мінімум і одразу ж капіталити... 

 

То легше таки китайця взяти. Знову ж якщо при 3 квт со7б видає 480 л, то чому не видасть те ж саме китайський з 2ма поршнями по 90 мм проти 78 в со7б, або 3 по 65 мм при тих же 3 квт? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Reiter написав:

З іншого боку. В со7б конструктив такий же примітивний як і в китайцях. Черпалочки... Бабіт замість вкладишів, фільтр гівняний. Купувати його за 2 - 3 тисячі мінімум і одразу ж капіталити... 

 

То легше таки китайця взяти. Знову ж якщо при 3 квт со7б видає 480 л, то чому не видасть те ж саме китайський з 2ма поршнями по 90 мм проти 78 в со7б, або 3 по 65 мм при тих же 3 квт? 

Не забувайте що СО7-Б не убіваємий якщо за ним доглядати, а китаєць як жигуль стояче в гаражі ломається?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Reiter сказал:

Тому ще не продав того теомокінга з рефрижиратора, хоча є клієнт. Треба вирішити чи продавати і ставити китайозу чи ні і ставити  фірмову голову, хоч і з задірами на колінвалі, яка точно видасть не менше 250 л і має масляний насос..

А вариант продать термокинг, доложить баблишко и купить СО или У рассматривается? 

 

Имхо, дело не в том, выдаст или не выдаст китайская голова заявленные параметры. А в том, сколько она их будет выдавать. 
Если у вас не "занятие для интереса" как у меня, а вам нужен реальный инструмент для работы, то выход один. Искать и брать совдепию в нормальном состоянии. Иначе, будете делать план магазинам по продажам компрессоров. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, andrey_drabchuck сказал:

А вариант продать термокинг, доложить баблишко и купить СО или У рассматривается? 

 

Розглядається :)

 

І тут постає питання. Купувати за 2 - 2,5 тис грн та капіталити чи за 4 - 5 "в гарному стані"? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter в чем доказать этот "гарний стан". От совдепии уже прошло 29 лет. За 10 лет до развала начали делать брак. И того вам нужно искать неюзаную голову 40 летней давности.

В сказки верите?

 

На работу взяли нормальный компрессор, типа турция: 560 литров, 3 головы, 200 ресивер. 7-10 рабочий диапазон. Контора 'официальный поставщик', сервис сдесь же, запчасти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Reiter написав:

Розглядається :)

 

І тут постає питання. Купувати за 2 - 2,5 тис грн та капіталити чи за 4 - 5 "в гарному стані"? 

Краще капітали и? 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще капіталити,бо "в хорошому стані" то є" кіт в мішку".

  Купив мотоцикл"в хорошому стані",були проблеми то з одним то з другим....Розібрав до винтика мотор,зробив сам.Пятий рік ніяких проблем.Так,прийшлось потратитись на хороші запчастини і підшипники,але воно того варте.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.06.2020 в 12:01, Михайло 79 сказал:

Краще капіталити,бо "в хорошому стані" то є" кіт в мішку".

  Купив мотоцикл"в хорошому стані",були проблеми то з одним то з другим....Розібрав до винтика мотор,зробив сам.Пятий рік ніяких проблем.Так,прийшлось потратитись на хороші запчастини і підшипники,але воно того варте.

В яку суму вилазить капіталка со7б? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

В яку суму вилазить капіталка со7б? 

Я капіталив під поршні від ВАЗа (трохи більші за СО-шні) за розточку з хоном віддав близько 100$

Комплект поршнів з кільцями десь до тисячі вийшов.

Все інше робив сам.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Зараз не та якість білоруського інструменти чи приладів як була раніше, вони навіть трактори розлучилися робити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter от 3800 за бошку. 

При том, что 

В 13.06.2020 в 07:10, 123 сказал:

Знайомий пів року назад, купив у мене  голову СО7 з шківом в ідеальному стані за 5000 грн,

 

Я не говорю, что вы тоже возьмёте за 5000. Может дороже, может дешевле. НО цены уже соизмеримые. Это не 1500 за китай и 5000 за СО. 

Или вот 

Уже всё в комплекте. И можно попросить продавца вскрыть голову и показать состояние и произвести замеры.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, andrey_drabchuck сказал:

@Reiter от 3800 за бошку. 

При том, что 

 

Я не говорю, что вы тоже возьмёте за 5000. Может дороже, может дешевле. НО цены уже соизмеримые. Это не 1500 за китай и 5000 за СО. 

Или вот 

Уже всё в комплекте. И можно попросить продавца вскрыть голову и показать состояние и произвести замеры.

 

Со7б ввріант хороший. Але проблема в тому, що поки що не маю 380. Частотник для компресора то вже "жирно". Є декілька відео в ютубі де від 3 квт 220в працює, або від ДПТ, але хз... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, 123 сказал:

Мда, з шківом я продешевив.

https://zakupka.com/p/727669010-shkiv-kompressora-aircast-lb75-2-d368-a2-zapchasti-remeza/

В мене Aircast LB75

Та да... 0.о

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Reiter сказал:

Але проблема в тому, що поки що не маю 380.

Без обид, но вы хотите одной задницей усидеть на 2х стульях. 

Если у вас нет 380, то в вашем случае нужно отталкиваться от мощности сети там, где будет этот компрессор стоять. Если в частном секторе и вводной автомат на 16А, то движок максимум 2.2 квт потянет. Ну, 3 квт и это при том, если сеть не просаживается, всегда 230 вольт в розетке и провода минимум 2.5 квадрата. 
Так что в ваших условиях самый лучший вариант -- зиловский (или с другого грузовика) компрессор. 

А если прям руки чешутся купить взрослое оборудование, то я бы сначала деньги вложил в проведение трёх фаз киловатт эдак на 15-20. Параллельно запитак отопление дома от электрики. По ночному тарифу вполне нормально получается. 

Имхо, не стоит головняк с компрессорами пока нет нормальной сети...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, 123 сказал:

А я хочу зробити компресор на бензиновом ходу, бачив такий привозили б/у з німеччини.

Мотор типу клона хонди на 5,5 лс.

а бюджет? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

380 проводитиму, але компресор потрібен постійно. Не хочеться чекати тих 3х фаз... 

 

Може й справді поки що зібрати з ЗІЛа (знов вертаємось до нього)... 200 л/хв має вистачити для побутових потреб і незначних фарбувальних робіт пістолетом lvlp. 

 

Сьогодні на базарі бачив комрресор зіл 130 новий 89 року. Ціна 1800. Можна ще трохи поторгуватись... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коротше ситуація така: 380 проводитиму одназначно, але пізніше. 

 

Компресор наразі потріьен для незначних робіт. Продути щось, підфарбувати. Ті ж станки хочу пофарбувати перш ніж в майстерню затягувати. 

 

Думаю для таких цілей вистачить компресора з продуктивністю 200 - 250 л. 

 

+ якщо компресор буде не великий, не важкий і на 220, то він буде мобільним. Хто знає. Може буде потреба використати його поза домом. 

 

А стаціонарний вже можна робити на 380.

 

Платити 10 тисяч за готовий компресор, який видасть ті 200 л не бачу сенсу. 

 

Тому полюбому городити самому. 

 

Отже китайська бошка 2400 і дасть 200 л. За 3500 вже десь 300 л дмухне. Плюс в тому, що поставив і забув. 

 

Або ЗІЛ 130. Новий за 1800. Але треба з охолодженням трохи погратись (нічого складного) + примусове змащування. Трохи більше гемора, але по ідеї надійніше. 

 

Ну або ФВ6.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.06.2020 в 12:11, Reiter сказал:

 

Производительность(идеальную) можно рассчитать, спросите у продавца объем цилиндров и диаметр шкива.

Ну и как по мне, то "БЛОК 2090" будет получше, там 2 цилиндра но они крупнее и рабочие обороты ниже, чем крупнее механизм и ниже обороты - тем дольше он ходит( как правило...).

Еще вопрос: как там смазка устроена...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Александр_11 сказал:

 

Производительность(идеальную) можно рассчитать, спросите у продавца объем цилиндров и диаметр шкива.

Ну и как по мне, то "БЛОК 2090" будет получше, там 2 цилиндра но они крупнее и рабочие обороты ниже, чем крупнее механизм и ниже обороты - тем дольше он ходит( как правило...).

Еще вопрос: как там смазка устроена...

Там трубочки в шатунах. От і вся змазка. 

 

Почитав теми про ФВ6. Головна проблема - масло на виході. 

 

Мабуть таки візьму новент

ький від ЗІЛ 130...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Reiter сказал:

Новий за 1800.

Кто вам сказал, что эта бошка новая? вы её раскручивали? меряли зазоры? 

Имхо, если вам нужен компрессор до "проведения трёх фаз", то нет особого смысла собирать из новья. поищите комплектный экземпляр в вашем городе\области

Ну, вот например у меня в Кр Роге есть такие варианты прям сейчас

 

 

Это то, что прям сейчас есть в наличии. 

А вообще, нужно мониторить и тут на форуме, и на ололохе. 
Я, например, где-то с месяц-полтора помониторил и выцепил полностью комплектный с башкой от ИФЫ. Тут, на форуме человек перебирал. Конечно, есть ньюанс. Где-то после 4 атм начинает стучать  бошке. Может клапана, может ещё что. Но я готов его перебирать потому что взял за 1200 грн вместе с доставкой до гаража. А так, человеку на руки отдал 1000 грн. Что, считаю, недорого. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, andrey_drabchuck сказал:

Кто вам сказал, что эта бошка новая?

Дід - продавець :)

Ну на вигляд нова. Всі отвори заглушені, вал в масляносу папері. Шильдик в ідеалі. Увесь в сірій фарбі "тих часів" :)

 

Я от що подумав. Гратися зі змащенням, охолодженням заради 200 л/хв якось не цікаво. 

 

Якщо дати йому 2500 - 3000 об, то продуктивність має бути в районі 400 л, правильно? 

 

За наявності змащеня під тиском і водяного охолодження, вмирати він не має при таких обертах. 

 

То може, щоб не переробляти по пару разів, узяти цю нову бошку ЗІЛ 130, поки що поставити моторчик на 220, який знайдеться, а коли матиму 380, то замінити мотор і розігнати клмпресор до 400 л??? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Reiter сказал:

 

 

Якщо дати йому 2500 - 3000 об, то продуктивність має бути в районі 400 л, правильно? 

 

За наявності змащеня під тиском і водяного охолодження, вмирати він не має при таких обертах. 

 

То може, щоб не переробляти по пару разів, узяти цю нову бошку ЗІЛ 130, поки що поставити моторчик на 220, який знайдеться, а коли матиму 380, то замінити мотор і розігнати клмпресор до 400 л??? 

 

НЕ правильно думаете, чем выше обороты вала тем хуже наполняемость цилиндров и ниже производительность, там не прямопропорциональная зависимость. Это относится и к давлению на выходе, чем оно выше тем ниже производительность.

    Купите готовый китайский, тем более он  буде мобильным, а время не потраченное на  изготовление заведомо не удовлетворяющего изделия потратьте на зарабатывание денег  для приобретения  нужного  компрессора и проведение  З-х фаз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну значить ЗІЛ теж не варіант. Приваблювало саме те, що голова нова.... 

 

Але ідея зробити зараз під 220 з меншою продуктивністю, а пізніше модернізувати під 380 і видавити максимум мені подобається. 

 

Як варіант іще ФВ6 (але той маслом плюється) або від Ікаруса

https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/uk/obyavlenie/kompressor-ikarus-IDH0d5E.html

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку