Vadym

МОТОР 5000-8000об, 60-150Вт

26 повідомлень у цій темі

Шукаю мотор на заточний для фрез. Барахолку моніторю - давно не бачу нічого хорошого. Може, хтось порадить.

Потрібний мотор 220В, на крайняк - DC, під камінь/алмаз діаметром біля 75мм. Планую зробити мікрополоскошліф та заточний для фрез, два в одному. Габарити біля 150-175мм в довжину, вал хоча б 8мм, 5000-8000об, регулювання - взагалі було б шикарно. Потужності 60-150Вт, гадаю, достатньо.

ЕКЗОТИЧНІ, ДУЖЕ СТАРІ, НЕСТАНДАРТНІ не розглядаю.

Поки що збираюсь купити мотор для швейної машини в комплекті з педаллю.

Ще варіант - якийсь мікрозаточний з Китаю, але там непередбачувані мотори... Маю гравер Royce TM-700, користуюсь ним. Курочити шкода. Купити новий на розборку - дорогувато.

Люблю серію УЛ-042/УЛ-062, але, на жаль, в хорошому стані їх не бачу. Та й УЛ-042 мають дуже тонкий вал, 5мм...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Где-то был коллекторный 5000 об больше швейного

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, makks написав:

Где-то был коллекторный 5000 об больше швейного

Так швейні теж різні. Є для побутових машинок, 150Вт-ні, невеликі, а є від промислових, так там такі дурашники, хоч повноцінний наждак роби...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є у мене двигунець не колекторний , угорського виробництва , десь на 60-100 Вт , і є УАД-72 

Фото зможу лише завтра зробити !( Якщо треба )

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть двигатель от гравировальной машинки Гном. 60-80 Вт. 8000 об. Прекрасно управляется тиристорным регулятором.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колекторний двигуна від пралки, ні? Оберти прекрасно регулюються, мощі - з запасом. Зазвичай підшипники на валу пристойні, у двох двигунів биття на валу ледве наміряв якусь сотку-другу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zalizovskiy написав:

Колекторний двигуна від пралки, ні? Оберти прекрасно регулюються, мощі - з запасом. Зазвичай підшипники на валу пристойні, у двох двигунів биття на валу ледве наміряв якусь сотку-другу.

Вони величезні. У мене весь заточний - 400х350мм. Мені просто нема де тримати більший...

, Andy1968 написав:

Есть двигатель от гравировальной машинки Гном. 60-80 Вт. 8000 об. Прекрасно управляется тиристорным регулятором.

Там у них тоненький вал, нє?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 032triton написав:

Є у мене двигунець не колекторний , угорського виробництва , десь на 60-100 Вт , і є УАД-72 

Фото зможу лише завтра зробити !( Якщо треба )

Не колекторний - то максимум 3000об. На алмаз 75мм мало. Найкраще - 8000 було б. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Vadym сказал:

Вони величезні. У мене весь заточний - 400х350мм. Мені просто нема де тримати більший...

Там у них тоненький вал, нє?

Погуглил, похож на ул42. Вал ступенько 6 и 5 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня есть такой, но вал гнутый, нужно новый точить.

Попробуйте поискать по названию , может найдёте .

ul062.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Andy1968 написав:

Погуглил, похож на ул42. Вал ступенько 6 и 5 мм.

Так ото ж... Коротенький і тоненький. Їх сак-так іще можна купити. У мене фрезерна приблуда для токарного на такому моторі. Шумний, зараза, але нормальний. Шків крутить. А от садити камінь напряму не хочеться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ul062-1.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, StatusQuo написав:

У меня есть такой, но вал гнутый, нужно новый точить.

Попробуйте поискать по названию , может найдёте .

ul062.JPG

Скрізь убиті, і мало їх... Продовжую моніторити барахолки, дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vadym написав:

Вони величезні

Якщо креслення наведене StatusQuo вірне, то двигун від пралки менший за УЛ-062. Сходив щойно переміряв свій. Довжина по корпусу 165мм вал виступає ще міліметрів на 40. Загалом корпус двигуна вписується в 165х145х145.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як варіианти

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Zalizovskiy написав:

Якщо креслення наведене StatusQuo вірне, то двигун від пралки менший за УЛ-062. Сходив щойно переміряв свій. Довжина по корпусу 165мм вал виступає ще міліметрів на 40. Загалом корпус двигуна вписується в 165х145х145.

УЛ-061 менший. У них перевага в тому, що нема отворів, крім щілини в кришці. Вона ззаду, легко закривається сіткою, щоб не летіло лайно в колектор. А двигуни пралок, як жінки в бікіні, все відкрито. Робити корпус, так габарити знов ростуть, закривати всі отвори - морочно. Хоча на крайняк - теж варіант...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, S.T.U.D.E.N.T. написав:

Як варіианти

 

Я ці бачив. Але це s3, тобто, після 5-6 хвилин роботи їх треба вимикати і чекати охолодження, якщо я правильно розумію ГОСТ. Це не складно, але напружує і відволікає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Vadym сказал:

Габарити біля 150-175мм в довжину, вал хоча б 8мм, 5000-8000об, регулювання - взагалі було б шикарно. Потужності 60-150Вт, гадаю, достатньо.

Может не в тему, но что на счёт двигателей 775/795 серии. Ну да, вал тонковат. Но к ним можно подобрать вал на подшипниках и через зубчатый ремень сделать передачу. Будет компактно и ремонтопригодно. 

Электрическую часть можно собрать из модулей с того же Али. Так как это ДС мотор, то регулировка оборотов из коробки. Правда без поддержания. А с асинхронниками замучаетесь с электроникой играться.

 

А на счёт мотора от стиралки все таки подумайте. По размерам они немного отличаются. Есть почти на 500 ватт (и больше), то да -- они габаритные. Есть менее мощные и соотв. менее габаритные. Имхо, корпус и защита нужны всегда. Зато в стиралочном моторе много плюшек. И заменить его при случае просто. Да и мощи много не бывает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

Я ці бачив. Але це s3, тобто, після 5-6 хвилин роботи їх треба вимикати і чекати охолодження, якщо я правильно розумію ГОСТ. Це не складно, але напружує і відволікає.

На практиці маслають годинами не вимикаючись, одного такого на витяжку-улітку поставили як заміну штатного на 400Гц з військової техніки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, S.T.U.D.E.N.T. написав:

На практиці маслають годинами не вимикаючись, одного такого на витяжку-улітку поставили як заміну штатного на 400Гц з військової техніки.

Та тут би півгодини достатньо було. Я любитель, фрези точу по 5-6 шт. за раз, не більше. А отой ваш КПА-563 в довжину який? Реально 156мм, як в табличках пишуть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня вот такой, ещё к нему педаль регулировки оборотов и кронштейн- снимать не стал.

90Вт, 4000 об.мин, диам. вала - 6,5мм.

От швейной машины, пр-во Польша.

Продать , подарить не могу- подарок друга, пока без дела.

Влез  в тему просто для поддержки и поделиться информацией.

 

IMG_20200806_154049_0.jpg

IMG_20200806_154026_5.jpg

IMG_20200806_154026_5.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

IMG_20200806_155301_4_1596718484975.jpg

Змінено користувачем Al.P
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Al.P написав:

У меня вот такой, ещё к нему педаль регулировки оборотов и кронштейн- снимать не стал.

90Вт, 4000 об.мин, диам. вала - 6,5мм.

От швейной машины, пр-во Польша.

Продать , подарить не могу- подарок друга, пока без дела.

Влез  в тему просто для поддержки и поделиться информацией.

От-от! Приблизно такі я знаходив в комплекті, продаються як ремонтні. Китай робить. 

І дякую за підтримку! Для таких "слабеньких" чіпмейкерів, як я, будь-яка інфа корисна! Перед роботами з заточним для фрез 2 місяці читав і дивився чужі роботи. Все або незручно для мене, або дуже складно для повторення, або не універсально. Почав колупати, чую, навіть в найпростішому варіанті роботи на пару місяців... З моїми можливостями і часом, звичайно. А тут іще з вибором мотора засада...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

варианты 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене є такий двигун в принципі як Ви хочете: СД-150. Вал здається 8мм. 150Вт 7500 обертів, обороти регулюються в дуже широкому діапазоні від ледь крутить до максимума. Це воєнка. Робочий, але підшипники треба як мінімум змазати. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку