bogdan1983

Джон дір 3130

8 повідомлень у цій темі

Шановне панство! Може хто стикався з таким трактором, потрібна допомога по електриці. Конкретніше - не знаю, як підключити передній міст, він там на гідромоторах і кнопкою в кабіні вмикається, кнопка має три режими... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шукайте схему гідравліки на привід. Кнопка як правило тут ні до чого. Для початку банально знайти запобіжник на включення приводу. Перевірити чи приходить живлення на кнопку. Далі йти до гідророзподільника на якому є як мінімум два жиклера і 2 соленоїда. Перевірити живлення на соленоїдах. Перевірити соленоїди. Продути жиклери. Вони можуть закиснути і перепускати масло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Принципова схема приводу. Дивитись з 2.38 хв

Змінено користувачем imsoma
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що проводка в тих місцях порвана... Пізніше зроблю трохи фото, може так буде ясніша картина

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що ця коробка з електроклапанами керує гідромоторами. 

DSCN0006[1].JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Від неї проводи ідуть до цього блоку під панеллю приладів. Також до цього блоку іде жгут проводів від важеля переключення КПП. Питання в тому як воно разом все працює із а якою схемою з'єднане?

DSCN0007[1].JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коробка з електроклапанами - це гідророзподільник а клапана це соленоїди. Все це дійсно повязано з важілями кпп. Але нахрапом ви це не зрамонтуєте. Для початку знайдіть електросхему і відновіть її. Тільки після цього зможете перевірити чи працює ваш гідрохід. Від кінцевиків на важілях кпп також залежить включиться гідрохід чи ні. Дам Вам пораду. В Луцьку на Агросемі є хороший спеціаліст по електриці. Домовтесь з ним неофіційно зробити Вам трактор (офіційно це дуже дорого). Думаю без нього у вас дуже мало шансів на успіх.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та в тому і проблема, що схеми найти не можу. Трактор не мій, знайомий попросив відремонтувати. Нахрапом аж ніяк не хочу, треба розібратись. Я так зрозумів, є три режими - відключений, тоді синхронізовано з КПП, і примусовий, коли передок без синхронізації із задніми

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку