toolmaker

Естетично-функціональна настінна організація свердл КМ3-4-5

15 повідомлень у цій темі

На ваші погляд/практику який найбільш естетично-функціональний саме настінний спосіб організації свердл КМ3-4-5?

 

Багато передивився, на даний момент схиляюся ось до такого варіанту:

 

drillstorage3.jpg 

 

Приваблює тим, що свердла не стирчать у напрямку лиця, акуратно та добре зафіксовані, але при тому легко та зручно можна знімати та ставити назад.

 

Планую забомбити 2-3 таких настінних органайзери з фанери 20ки 1500х1500.

9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В качестве замечаний :

- открытое хранение,  будет оседать пыль. (желательна крышка).

- нерациональное размещение (неэффективно используется полезное пространство)

- слишком "жирный" материальчик использован, (не у всех такой может быть)

 

В любом  случае, Вы хозяин, ка посчитали нужным, так и сделали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@toolmaker Симпотно!

Соглашусь с @технократ Нужны дверки, Я бы делал типа кухонных с открытием вверх и фиксацией газовой пружиной в открытом состоянии.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Классно сделано, и хорошо, что из дерева- по- моему, это лучший материал для инструмента.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я обовязково по лакував міцним лаком, можливо паркетним чи подібним, причому мінімум в два шари з проміжною сушкою днів сім, щоб перший шар полімерізувався бо інакше другий шар лаку теж втягнеться в дерево, і не получиться гладкой блискучой поверхні, а без неї поличка дуже швидко ззабрудниться і матиме непривабливий вигляд, бруд в шершавості застрягне і тоді вже нічим його не вичистить.

А так, поличка мені сподобалась, мабуть теж таку робитиму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, 123 сказал:

Я обовязково по лакував міцним лаком

Це помилка, дерево не буде вбирати вологу у такому випадку (іржа), а це основний момент, чому дерев'яні або композитні з дерева ящики/шафи для інструмента вважаються найкращими.

Максимум можна обробити тунговим або схожим маслом (не буде так забруднюватись).

Змінено користувачем toolmaker
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, toolmaker сказал:

Приваблює тим, що свердла не стирчать у напрямку лиця,

А чому це приваблює? При наявності дверцят (про це вище вказували) це не важливо. А от вибирати , як на мене зручніше, коли саие у напрямку зору ріжучі кромки стирчатимуть. Хоча, коли вони стирчать на різній висоті, то це досить незручно також. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Дядя_Уеф сказал:

 А от вибирати , як на мене зручніше, коли саие у напрямку зору ріжучі кромки стирчатимуть.

Но в основном,мы то выбираем сверло с необходимым для работы диаметром.А в данном варианте ячейки подписаны.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Дядя_Уеф сказал:

А чому це приваблює? При наявності дверцят (про це вище вказували) це не важливо.

 

Приваблює, що нічого ріжучого не стирчить у лице, мені це не дуже комфортно, не знаю як пояснити.

Щодо дверцят, та мать її в дриґало ту пилюку, нехай осідає, раз в місяць все одно генеральне прибирання з порохотягом, також майбутня система аспірації повітря в більшій мірі вирішить це питання.

Дверцята це не дуже зручно, як на мене.  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, KOLIAN75 сказал:

А в данном варианте ячейки подписаны.

Підписані, то добре, але мої нукери досить часто кладуть не туди де брали, і ще гарно бачити як загострений інструмент. Бо в мене часто він може бути підношеним аж до щербатого, і лежати у ячейці. А коли у нетерплячці хапаєш, то треба бачити що ти вхопив, бо може вийти, що краще  узяти трохи меньшого за діаметром, але гострого, чим йти зсипати 5 мм з того свердла заточючи його .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, toolmaker сказал:

Максимум можна обробити тунговим або схожим маслом (не буде так забруднюватись).

Любое растительное, подсолнечниковое или льняное, чуть дольше полимеризация эффект не хуже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, toolmaker написав:

айбільш естетично-функціональний

Найбільша складність  таких  проектів у тому, що у проекті завжди присутні, як мінімум дві складові :

- функціональна,

- естетична.

 

Взагалі то, їх більше, просто вони присутні неявно, але все ж впливають на прийняття рішень по проекту..

- наявність необхідного простору,

- фінасова спроможність,

- наявність халавних матеріалів.

 

Є ще один фактор, про нього - окремо, це психофізіологічні  особливості  людини, що розробляє та втілює конкретний проект у  тверді форми.

 

Кожна людина - має індивідуальний склад характеру. вдачу, погляди на  світоустрій та природу.

Одні віддають перевагу чистому функціоналу, ім байдуже на естетичність.

Другі не можуть робити виріб, який не буде виглядати гарно.

 

Хтось, як у пісні - "може жити хохлом, і не згіркне від того хлібина". 

А хтось  воліє терпіти з голоду, але з щербатої миски їсти не буде.

 

В результаті, кожен віибирає те рішення, до якого  душа лежить.

Ставлячи у пріорітет або функционал, або естетику.

 

Дуже відрадно, коли ресурси та можливості співпадають, тоді проект і зручний, івтішає око та  душу.

 

Тут не буває поганих  проектів, всі вони - відзеркалення  світогляду автора, можна навіть сказати - його автопортрет у предметному відтворенні.

 

Усім наснаги !

 

 

Змінено користувачем технократ
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив 1750x1250х300мм, на 106 шт. від Морзе 5 до Морзе 3, можна було трохи компактніше, наприклад на ~150 шт., корпус фанера 20мм, знизу ще будуть два ящики під всякий хлам. На пантографі зроблю таблички з діаметрами/довжиною, маркою матеріалу.

 

 

IMG_20210206_155507.jpgIMG_20210206_155522.jpg

IMG_20210206_155531.jpgIMG_20210206_155554.jpg

Змінено користувачем toolmaker
9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А если сверел пол мешка, а места, как всегда мало. У меня пока в одном коробке до Ф10, в другом до ф14, все остальные насыпью на полке, но как начнеш рыться и искать нужное - аж раздражает. В общем еще не придумал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Резник Сергей сказал:

А если сверел пол мешка

на фото примерно от ~19 до ~46 (нижнее на полке км5), нужно будет делать такой же, но более продуманный под мелочевку 0.9-18), этот будет точно настенный, ибо вес не такой как в этом случае.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку