Feo

Экшн камера записывает какие то не понятные файлы. Что это?

6 повідомлень у цій темі

Купил экшн камеру Xiaomi Mijia 4к, по мимо видеофайлов на флешке, есть еще какие то файлы, которые занимают не мало места. Я в этом полный 0, по этому решил обратится за помощью.

Что это? Нужно ли оно? Если нет, то как избавиться? 

 

На фото первые 5 файлов это "остатки" от видео, которые я уже скинул на пк. Иногда эти файлы могут занимать 10% памяти, относительно видео. Иногда и больше.

Снимок экрана (2).png

Снимок экрана (4).png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це прев'ю збережених відео, щоб камера не декодувала відеофайл кожного разу коли треба показати картинку в списку файлів. По детальнішу інформацію можна в гугл, наприклад - https://havecamerawilltravel.com/gopro/gopro-video-lrv-thm-files/ Ці файли на комп'ютер скидати не треба, при видаленні відео з камери штатним способом вона повинна їх підчистити сама. Можливо в настройках можна відключити створення цих файлів, але це не точно, треба в конкретній камері дивитись

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, memoliza сказал:

Це прев'ю збережених відео, щоб камера не декодувала відеофайл кожного разу коли треба показати картинку в списку файлів. По детальнішу інформацію можна в гугл, наприклад - https://havecamerawilltravel.com/gopro/gopro-video-lrv-thm-files/ Ці файли на комп'ютер скидати не треба, при видаленні відео з камери штатним способом вона повинна їх підчистити сама. Можливо в настройках можна відключити створення цих файлів, але це не точно, треба в конкретній камері дивитись

Дякую за пояснення. Те що відео можна перекидати та монтувати без цих вайлів я здогадався. Мене більше бентежить те, що, вони займають багато пам'яті, на яку могло б записуватися більше відео...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вони не повинні займати надто багато пам'яті - все-таки там всередині один або кілька кадрів з відео, по суті це фоточки :) Просто видаляйте відео не засобами комп'ютера (Провідник у Windows, чи альтернативними програмами), а на самій камері з меню. Можливо камера буде спокійно ставитись до видалення файлів на комп'ютері, тоді видаляючи відео видаляйте й однойменні файли з іншим розширенням. Наприклад, якщо ви видаляєте умовний VID_20200828.MP4, то видаляйте також і VID_20200828.THM. Але це варто попробувати експериментально, бо, для прикладу, моя дзеркалка від такого сходить з розуму і потім помагає тільки форматування SD-картки. Тому перед експериментами скопіюйте все на комп'ютер щоб в разі потреби можна було просто форматувати картку.

Змінено користувачем memoliza
дещо уточнив формулювання
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.08.2020 в 16:08, memoliza сказал:

Вони не повинні займати надто багато пам'яті - все-таки там всередині один або кілька кадрів з відео, по суті це фоточки :) Просто видаляйте відео не засобами комп'ютера (Провідник у Windows, чи альтернативними програмами), а на самій камері з меню. Можливо камера буде спокійно ставитись до видалення файлів на комп'ютері, тоді видаляючи відео видаляйте й однойменні файли з іншим розширенням. Наприклад, якщо ви видаляєте умовний VID_20200828.MP4, то видаляйте також і VID_20200828.THM. Але це варто попробувати експериментально, бо, для прикладу, моя дзеркалка від такого сходить з розуму і потім помагає тільки форматування SD-картки. Тому перед експериментами скопіюйте все на комп'ютер щоб в разі потреби можна було просто форматувати картку.

Ну, на приклад, було відео більш ніж 3 гб, в той файл 300мб... Якось не схоже на пару фото)

Але на тому дякую, з цією інфою знайду що треба.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку