Славко

Чому тече масло зі шпінделя ТВ-320

27 повідомлень у цій темі

Неможу зрозуміти чому тече масло зі шпінделя передньої бабки ТВ-320 а не вертає назад в бачок маслостанції. Коли міняв ремені знімав шпіндель все почистив і продув... підкажіть в чому може бути причина?.. не звернув увагу чи є там якийсь сальник чи ні...

03D8FC96-48FE-4A89-ACB2-3A64E0C0F718.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо з тв 320 не тече масло, значить його там немає...

Якщо серйозно, то там масловідбійна шайба і войлок. Я переробляв втулку на сальник і все одно потіло. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо не текло до розбирання, то неправильно відрешулювали втулку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там нет набивки. В этом станке другая конструкция: маслозгонный буртик. По паспорту на смазку шпинделя идёт масло И-5. Если масло более густое то оно просто не успевает стекать. Вот и все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, sadam сказал:

Там нет набивки. В этом станке другая конструкция: маслозгонный буртик. По паспорту на смазку шпинделя идёт масло И-5. Если масло более густое то оно просто не успевает стекать. Вот и все.

И ничем подача масла не регулируеться?По паспорту,вот и все.?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, imsoma написав:

Якщо не текло до розбирання, то неправильно відрешулювали втулку. 

Станок свіжоспечений... вчора тільки пустив першу стружку і весь у маслі... масло залив мінералку 15w-40...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Славко сказал:

Станок свіжоспечений... вчора тільки пустив першу стружку і весь у маслі... масло залив мінералку 15w-40...

А, ну это классика: читать инструкцию когда уже все поломано...

А чего тад-17 не залил?

Змінено користувачем sadam
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, sadam сказал:

А, ну это классика: читать инструкцию когда уже все поломано...

А чего тад-17 не залил?

Это пятерка!)))

Только не понял от кель инфа про И-5? Сегодня спецом листал паспорт - И-12 пишет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В цьому станку купа варіантів як самої втулки так і маслозгінної магістралі так і способів подачі того масла до втулки. Може бути втулка не тої конфігурації, може вставлена не так як треба, може бути і не правильно відрегульована. Моя порада спокійно потратити 1-2 дня і без спіху все проаналізувати і теоретично докопатися до причини. Тільки потім братися до ремонту. І ще одна порада. Перевірте задні опорний і упорний підшипники. Будете сміятись, але через них теж може таке бути. Шпиндельний вал тут всетаки довгенький.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Славко сказал:

Неможу зрозуміти чому тече масло зі шпінделя передньої бабки ТВ-320 а не вертає назад в бачок маслостанції. Коли міняв ремені знімав шпіндель все почистив і продув... підкажіть в чому може бути причина?.. не звернув увагу чи є там якийсь сальник чи ні...

03D8FC96-48FE-4A89-ACB2-3A64E0C0F718.jpeg

1. Масло с большей кинематической вязкостью.

2. Зашлакована сливная магистраль. Сливной канал в самой бабке и в коллекторе.

3. Кран регулировочный не правильно отрепетирован.

Змінено користувачем Красноармеец
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую хто відповів... і цікавить якщо зараз літом в жару воно не хоче зтікати то що тоді зимою буде...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Красноармеец сказал:

Это пятерка!)))

Только не понял от кель инфа про И-5? Сегодня спецом листал паспорт - И-12 пишет.

:ph34r: я листал паспорт на свою твшку 10 лет назад. И-5 походу в мою швейную машинку заливать надо...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, imsoma написав:

В цьому станку купа варіантів як самої втулки так і маслозгінної магістралі так і способів подачі того масла до втулки. Може бути втулка не тої конфігурації, може вставлена не так як треба, може бути і не правильно відрегульована. Моя порада спокійно потратити 1-2 дня і без спіху все проаналізувати і теоретично докопатися до причини. Тільки потім братися до ремонту. І ще одна порада. Перевірте задні опорний і упорний підшипники. Будете сміятись, але через них теж може таке бути. Шпиндельний вал тут всетаки довгенький.

Послухався я товариша з Тернополя до речі свого земляка і все ретельно переглянув трохи розібрав станок зате більше з ним подружився і виявилося що то мій косячок... коли чистив і фарбував передню бабку то сам тряпкою заткав штуцер щоб туда нічого лишнього не попало... тепер все гарно працює на капає і 15w40 не помиха...

894DE83D-24CE-4FD6-867F-B496A8285312.jpeg

D54251E3-38EC-422C-A4D0-F3039781553F.jpeg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Славко сказал:

тепер все гарно працює на капає і 15w40 не помиха...

В помещении где станок сколько нынче выше нуля?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Красноармеец написав:

В помещении где станок сколько нынче выше нуля?

Незнаю не заміряв...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю в межах двадцяти плюс мінус...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Славко сказал:

Думаю в межах двадцяти плюс мінус...

Чет холодновато. В подвале стоит что ли?

А зимой сколько будит.?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Незнаю... як буду палити то тепло буде...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну дай Боже. Главное, если начнутся проблемы, вспомнить  что масло не очень то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Красноармеец сказал:

Ну дай Боже. Главное, если начнутся проблемы, вспомнить  что масло не очень то.

Не маю ТВ320 вже років 6 але розберу і зберу за 2 години. Таке не забувається :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зможете мені щось розказати про цей станок?..

2A04D953-9865-4AFB-97E7-738064C232EB.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, imsoma написав:

Не маю ТВ320 вже років 6 але розберу і зберу за 2 години. Таке не забувається :D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажу так. Пильнуйте подачу масла в передню втулку і задні підшипники.

В мене було так. Станок працював без проблем, але в один день почав *рябити*.

Начитався порад в інтернеті і взявся регулювати передню втулку. Дорегулювався до того, що запортив втулку а як рябило, так і рябить. Виготовив втулку з Зедексу. Вона працювала, але тільки якщо прогріта. Тільки виключиш станок на пару хвилин і знову потрібно було прогрівати, але далі рябило. Купив тут в барахолці нову втулку. Пришабрив її. Далі рябить... Я хотів той станок різаком навпіл розрізати! Три тижні танців з бубнами а він падло не точить. І весь цей час не звертав увагу на задній упорний підшипник, так як поставив його нового ще на початку тих диких танців. І вже тільки коли розібрав шпіндель вщент і почав все роздивлятися під лупу, зрозумів що з самого початку рябити почало через задній упорний підшипник, а той новий що я поставив *просто так на всяк випадок* виявився капець яким кривим!!! Просто купив новий упорний за три рублі, натягнув ним шпіндель залишивши десь пів сотки продольного люфта, натягнув за три спроби передню втулку і станок почав чистенько точити. Все інше в ТВ320 просте і надійне як три копійки і говорити там немеє про що...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, imsoma написав:

Скажу так. Пильнуйте подачу масла в передню втулку і задні підшипники.

В мене було так. Станок працював без проблем, але в один день почав *рябити*.

Начитався порад в інтернеті і взявся регулювати передню втулку. Дорегулювався до того, що запортив втулку а як рябило, так і рябить. Виготовив втулку з Зедексу. Вона працювала, але тільки якщо прогріта. Тільки виключиш станок на пару хвилин і знову потрібно було прогрівати, але далі рябило. Купив тут в барахолці нову втулку. Пришабрив її. Далі рябить... Я хотів той станок різаком навпіл розрізати! Три тижні танців з бубнами а він падло не точить. І весь цей час не звертав увагу на задній упорний підшипник, так як поставив його нового ще на початку тих диких танців. І вже тільки коли розібрав шпіндель вщент і почав все роздивлятися під лупу, зрозумів що з самого початку рябити почало через задній упорний підшипник, а той новий що я поставив *просто так на всяк випадок* виявився капець яким кривим!!! Просто купив новий упорний за три рублі, натягнув ним шпіндель залишивши десь пів сотки продольного люфта, натягнув за три спроби передню втулку і станок почав чистенько точити. Все інше в ТВ320 просте і надійне як три копійки і говорити там немеє про що...

Дуже вдячний... а шестерннь від гітари випадково не залишилося? Я станок збираю по вузлах станину з супоотом взяв з металолому а решта все з інтернету бабки коробку і все інше...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку