Golem

Котельня житлового будинку

28 повідомлень у цій темі

@savelich так, ваші висновки є вірними. Водяний теплообмінник краще розташовувати поза зоною горіння. Знаючі люди ще додають окрему футеровану зону догоряння, де все ще гарячі потоки диму і повітря перемішуються і повнота спалювання доходить до 99% і вище. Багато промислових рішень мають взагалі відокремлені камери згоряння та теплообміну.

@Golem вдосконалити треба тп котел. Поставити буфер хоч на 300л, нормальну автоматику (якщо потрібно), приточку. Це відносно дешево, але дозволить зменшити сморід і підняти ккд. Гравітаційно буфер теж працює дуже добре, але має бути поряд з котлом, чи над ним. Також якщо конструкція дозволяє запхати туди шамотні чи вермикулітові плитки, то так знизити потужність, але підняти на 10-20% ефективність.

А заробіток тут не важливий. Якщо я добре шуфлюю гній (як треба то шуфлюю, усяка праця однаково гідна) і отримую за це 50грн/год, на котел на вулиці мені буде йти додаткових 0.25год 180 днів у році, то мої трудові витрати складуть 2250грн. Враховуючи, що цей час є понаднормовим, то відносно чинного кодекса про працю його слід обліковувати у подвійному розмірі, тобто 4500грн на рік.

Щодо вимкнення світла, то це все-одно проблема. Не знаю як у вас, але я дуже залежний від холодильника і води в бачку унітаза. Тут треба або ставити генератор, або завести собі нове хоббі натягування у всі дири місцеве рем.

І ще одне, те, що я тут вас відмовляю, не повинно вас зупиняти від прибудови. Я маю свій досвід, тому і справді напевне надто тисну.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200904115942777-09dda14166bb457a8e2b35

1.5 на 2 метра. Стоит 30 кВт пиролизник на 200л загрузки и запас дров на 4 суток. Вытяжка снизу и сверху кирпич в дырочку. И все гуд. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, технократ сказал:

Вторая попытка с подсказкой

Отменяется, ибо не когда, но интересно, так, что колитесь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку