softm

Менты должны знать сколько я купил хлама на Чипмейкере?

Жорик - будет властелином?    115 користувачів проголосувало

  1. 1. Правительство должно знать все что я делаю в Интернете?

    • Да
      4
    • Нет
      30
    • Пошли они н...й
      81

Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

50 повідомлень у цій темі

Да, с таким вектором развития скоро вам выдадут форму и погоны офицерские)

Тут больше вопрос возникает: какие проблемы хотят порешать данным законом? 

 

Государство — это есть машина для поддержания господства одного класса над другим

Дядя Вова сказал: скрипач не нужен(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

***4. Оператори телекомунікацій зобов’язані за власні кошти встановлювати на своїх телекомунікаційних мережах технічні засоби, необхідні для здійснення уповноваженими підрозділами оперативно-розшукових заходів, негласних слідчих (розшукових) дій та тимчасового доступу до інформації, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв’язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, і забезпечувати функціонування цих технічних засобів, а також у межах своїх повноважень сприяти проведенню оперативно-розшукових заходів, негласних слідчих (розшукових) дій та тимчасового доступу до інформації, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв’язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, а також недопущенню розголошення організаційних і тактичних прийомів їх проведення. Оператори телекомунікацій зобов’язані забезпечувати захист зазначених технічних засобів від несанкціонованого доступу.***

Хороший вопрос. Как раз по одной гривне за слово :)
С одной стороны: очень многое как-раз посредством сети Интернет и делается.
С другой: вообще никак не подведена ОБЩАЯ законодательная база под хотелки группы депутанов.
А обязать провайдеров что-то "за свой счёт" - просто замечательно.
Впрочем: это уже было не так давно...

С третьей стороны: с чего это "скайп" давно перешёл с "распределённого трафика" на "серверное обслуживание"? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раз нам государство ничего не должно, ему должны мы

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

*4. Оператори телекомунікацій зобов’язані за власні кошти встановлювати на своїх телекомунікаційних мережах технічні засоби, необхідні для здійснення уповноваженими підрозділами оперативно-розшукових заходів, негласних слідчих (розшукових) дій та тимчасового доступу до інформації, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв’язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, і забезпечувати функціонування цих технічних засобів, а також у межах своїх повноважень сприяти проведенню оперативно-розшукових заходів, негласних слідчих (розшукових) дій та тимчасового доступу до інформації, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв’язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, а також недопущенню розголошення організаційних і тактичних прийомів їх проведення. Оператори телекомунікацій зобов’язані забезпечувати захист зазначених технічних засобів від несанкціонованого доступу.

 

Як то кажуть - прапор їм в руки. Перехопити трафік нескладно, наші дорогі провайдери тим ділом грішать дуже давно вже (полум'яний привіт Київстару, котрого я практично за руку зловив). Інша справа - на льоту все аналізувати і зберігати. Захищений трафік (https; шановні розробники сайту - саме нагода впровадити :)) аналізу не підлягає без установки анального зонда кореневого сертифікату на комп'ютери всіх абонентів, а таке наразі робить тільки Китай, Казахстан здається, може ще хтось; навіть росія ще до такого не опустилась (поки що).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@makks

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та нічого власне такого. Років три тому то було. Сидів я собі якось, кодив проект, вже тоді працював віддалено, з дому. Була якась задача пов'язана з відправкою листів. В той момент в квартрі де я жив був заведенй інтернет від Network (є у Львові такий провайдер), ну і все було добре, листи бігали, задача робилась. Але сталось так, що довелось раптово переїхати на нову квартиру, а там виявилось є тільки Київстар. Ну ніби що такого? Підключився, розкидали речі по шафах, тай продовжую працювати. Але дивлюсь - щось не те. Листи відправлені sendmail'ом з мого комп'ютера не доходять, тобто тестувати роботу нема як. Але ж все було добре? Я тоді напевно цілий робочий день вбив, перевірив все що міг, і настройки, і інші поштові демони, і напряму IMAP пробував, але таки ні - не в мене проблема. Наостанок попробував відправити лист через vpn - пішло. Раз, другий, третій - все добре. Тоді давай добиватись до техпідтримки Київстара. Окрема історія як добився до живої людини, описав ситуацію, а вони мені такі - проблема не в нас. Я їм всі карти на стіл - от вам маршрути, логи сервера, логи проксі через котрий листи йдуть в обхід і доходять. Тривало то кілька годин, в кінці було навіть трохи матюків, нарешті переключили мене на "технічного спеціаліста" котрий мені бере і заявляє - "а в нас тут система боротьби зі спамом і оптимізації трафіку, щоб запрацювало от пропишіть наш гейт в настройках поштового клієнта і листи будуть доходити". Я такий - "а що - без гейта не можна?" Не можна виявляється. Якщо будь-який лист йде не через гейт - він просто викидується. Причому в них нігде ні згадки про ту систему, котра мало того що відверто пхає свої тентаклі в трафік, щей тихо і без оголошення війни просто дропає все що їй не подобається. Послав би їх до дідькової матері - але альтернатива тут тільки Воля, котра ще більше гівно (але то окрема історія).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне очень интересно кто проголосовал ЗА, Или человек ошибся!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aleksey vlad написав:

Мне очень интересно кто проголосовал ЗА, Или человек ошибся!

 

Треба ту людину перевірити - а раптом це один з авторів законопроекту xD

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, aleksey vlad сказал:

Мне очень интересно кто проголосовал ЗА, Или человек ошибся!

"...Вы почему порнуху не смотрите? Люди е...ться, стараются! А вам всё-равно!.." (с)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

@memoliza Дык такая же самая херня была когда-то у Укртелекома. И не только. Я с ними когда-то по незнанию ругался. Логи-показывал. Потом переменил подход :) Вобще не знаю такой проблемы.

 

В мене зараз теж жодних проблем. Коли треба якусь фігню такого плану робити - підняти ssh-тунель то десять секунд справи, і вперед. А вони собі хай "оптимізують" і "борються" скільки влізе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вам это ничего не напоминает ? В России : «Антитеррористические» поправки депутата Ирины Яровой и сенатора Виктора Озерова были приняты летом 2016 года. Закон вступит в силу 1 июля 2018 года. Документы позволяют МВД запрашивать у операторов информацию о клиентах, а ФСБ — требовать от соцсетей и мессенджеров ключи шифрования.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вот и депутат который подал этот законопроект https://file.liga.net/persons/monastyrskiy-denis

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю этот закон  не пройдет .  Вот здесь доступно что хотят https://tech.liga.net/all/novosti/internet-provayderov-hotyat-obyazat-raskryvat-dannye-o-deyatelnosti-polzovateley

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть еще  Закон Украины «О защите персональных данних» от 01.06.2010 № 2297-VI они не будут противоречить друг другу ?Одно время доблестные  киберполицейские  шмонали фирмы и ФОП по поводу договоров на разрешение использовать персональные данные клиентов . Заключил ты договор с клиентом на установку системы отопления например . Но нет у тебя с ним договора на использования его персональных данных . Ты нарушил закон . Приходилось дополнительно составлять договора на использование персональных данных с физ и юрлицами .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, atis сказал:

Я думаю этот закон  не пройдет

А как-же монопенисуальное большинство в Раде (73/%)?
Вопрос интересный...
Особенно радует сочетание: "Нормотворчество в юридических клиниках" и любовь к В.С.Высоцкому...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да пускай знают, там еще есть то, что я продал. Одни останки  массажера на сиденье авто чего стоят? А лопаты ржавые с держаками, а грабли?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Да пускай знают, там еще есть то, что я продал. Одни останки  массажера на сиденье авто чего стоят? А лопаты ржавые с держаками, а грабли?

Тот кто хочет следить за вашими действиями в сети, оценивает вас больше чем вы сами себя. 
(слово оценивает надо понимать буквально)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, NirazuNeTokar сказал:

Тот кто хочет следить за вашими действиями в сети, оценивает вас больше чем вы сами себя. 
(слово оценивает надо понимать буквально)

Ему виднее. Пусть оценивает. Як казала моя бабуся , покійна: "Дурень думкою багатіє."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я считаю, что в опроснике присутствует сексизм.

Нужно добавить четвертый пункт, который будет гендерно эквивалентен третьему и дать право голосовать два раза.

5 часов назад, memoliza сказал:

Перехопити трафік нескладно

Mikrotik рулит. Все DNS запросы перенаправляем, весь незащищенный (совсем весь неудобно) трафик через VPN, TTL всех пакетов переписываем. И хрен кто, включая провайдера, чего вычислит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, doska написав:

Mikrotik рулит. Все DNS запросы перенаправляем, весь незащищенный (совсем весь неудобно) трафик через VPN, TTL всех пакетов переписываем. И хрен кто, включая провайдера, чего вычислит.

 

Багато знаєте людей в кого Мікротік? А тих хто зміг в ньому розібратись? xD Я свій освоюю дуже поступово і по мірі потреби, бо ту панель керування від літака з наскоку осилити не можна xD А якщо серйозно - у випадку якоїсь фігні з перехопленням/блокуванням 95% людей будуть без поняття що можна з тим зробити, що і де настроїти і т.д. А так то не питання - Мікротік то комбайн що треба, могьоть всьо, аби тільки знати як :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, memoliza написав:

людей в кого Мікротік?

В мене мікротік.) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Державним мужам грошей не вистачає. Значить треба в хомячків полазити по коморах/карточках/кишенях.

Шо не ясно?

І взагалі. Ми наче йдемо в Європу. А там все має бути під контролем. І в нас ще нема бішенців, нема веселої ювіналки (діти то не приватна, а державна власність). Так що нам є ще куда падати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проголосовал "да". 

Когда правительство все узнает .  Меня вознаградят, за то, что я изначально был на их стороне. :)  

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, memoliza сказал:

з наскоку осилити не можна

 

Если вся эта херня реально начнется, выложу инструкцию как настраивать. Там можно тупо копи-пастить в коммандную строку с минимальным участием интерфейса. Вопрос, чтобы ерунды не копировать, но проверить найдется кому, я надеюсь.

Проблема, что не у всех есть VPN платный. Бо на бесплатном не разгонишься.

 

7 часов назад, memoliza сказал:

панель керування від літака

Я вас умоляю. После интерфейса Mastercam 7 (не Х7) любой интерфейс прост и понятен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, atis сказал:

Вам это ничего не напоминает ? В России : «Антитеррористические» поправки депутата Ирины Яровой и сенатора Виктора Озерова были приняты летом 2016 года. Закон вступит в силу 1 июля 2018 года. Документы позволяют МВД запрашивать у операторов информацию о клиентах, а ФСБ — требовать от соцсетей и мессенджеров ключи шифрования.

Небольшое упущение, еще необходимо обязать операторов сотовых сетей продавать симки с обязательной регистрацией паспортных данных. Или это вторым пунктом будет?, на виконання вимог закону, зобов'язати...

 

 

 

Пояснения в связи с включением в реестр ОРИ.pdf

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку