softm

Туристическое

108 повідомлень у цій темі

5 часов назад, PiroMAN сказал:

 

Аж прям заинтриговал...))

Химическая грелка на экзотермической реакции обмена или замещения в спальнике

Палатку не согреет, а спальник легко

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Stebium1 сказал:

Химическая грелка на экзотермической реакции обмена или замещения в спальнике

Понял, но как по мне для пешего похода не особо подходит... А для рыбалки зимней самое оно..

Для пешего похода вообще без отопления по хорошему надо, ну максимум на подножном топливе...

 

3 часа назад, softm сказал:

Хоть, честно говоря, цены на них как-то подняты

Буквально вчера мониторил один известный сайт с  кидалами, то на зазопечи цены от 200грн.. как по мне приемлемо, можно на приемках поискать, жопорожцев весьма немало сдают туда, там и насос можно найти, хотя для палаточного отопителя он не нужен, и сам отопитель тоже можно выдрать..

встретил также палаточный армейский отопитель на базе О-30, правда дороговато как по мне - 2000грн, отдельно О-30 600-1000грн....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин назад, PiroMAN написав:

Чет как-то не доверяю я надувными коврикам, после того как увидел что скошеная трава делает с весьма плотным карематом.... Но штука реально прикольная... Жаль что в случае порокола она бесполезна...

Мій каремат надувний витримав багато що. І камінці на Монблані і гілки в Карпатах так і ремкомплект (який входить в комплект) ніразу не відкрив. Часом переживаю що коли стане потрібен то вже прострочений буде).

Так що не мучте організм, купуйте надувні).

Коли був кілька років тому в Карпатах зимою вночі бахнув мороз -35. З запаленою лампою на газу в палатці було десь -10, що як би можна жити). Але коли спати захотілось всерівно вимкнули бо страшно як за палатку так і за себе. То температура зразу впала до -29 (всередині палатки). Коли спиш і довго очима під повіками не рухаєш то вони охолоджуються і коли повертаєш очі здається що щось дуже холодне в очну впадину вперлось)). Взагалі пальник на газу , або такий газовий освітлювач рулить якщо палатка добре вентилюється то на край можна мпокійно і такі мінуси пересидіти...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, olkogr сказал:

Коли був кілька років тому в Карпатах зимою вночі бахнув мороз -35. З запаленою лампою на газу в палатці було десь -10, що як би можна жити). Але коли спати захотілось всерівно вимкнули бо страшно як за палатку так і за себе. То температура зразу впала до -29 (всередині палатки). Коли спиш і довго очима під повіками не рухаєш то вони охолоджуються і коли повертаєш очі здається що щось дуже холодне в очну впадину вперлось)). Взагалі пальник на газу , або такий газовий освітлювач рулить якщо палатка добре вентилюється то на край можна мпокійно і такі мінуси пересидіти...

 

Сурово весьма... Я так бы не пешеходил...

Интересно, народ зимой всё так же продолжает таскать с собой минибуржуйки для палаток и дежурить по очереди или это уже ушло в прошлое?..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, softm сказал:

А существует ли газовые печки с поджигом по таймеру, скажем каждые 5-ть минут на протяжении 10-ти секунд гореть, потом потушить?

Туристического направления я не встречал таких..

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PiroMAN написав:

 

Сурово весьма... Я так бы не пешеходил...

Интересно, народ зимой всё так же продолжает таскать с собой минибуржуйки для палаток и дежурить по очереди или это уже ушло в прошлое?..

Ні, ніхто вже нічого не носить, тільки правильне спорядження. Європейці як бачуть що газовий пальник в палатці розпалюєш то очі не те що ркуглі а квадратні роблять)). Доречі сучасний бойлер взагалі тепла майже не виділяє.....

А з приводу пішоходити чи ні, то я так для прикладу. Як на мене до мінус 10 із сучасним спорядженням взагалі не проблема, і ніяких там котлів і буржуйок не потрібно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З Днем народження!

Гострого інструменту, теплоти близьких, гармонії зі світом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, softm сказал:

есть струбцина, которая мне пока показалась не нужной

Подозреваю она для крепления к столу... Который каждый турист таскает с собой....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, softm сказал:

Смотрю тут обзоры палаток по 15 кило весом, вот где туризм зарыт :-)

Это видимо вместе со столом, стульями, кроватями, холодильником, диваном и домашним котом впридачу...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку