стани

Де можна придбати стиракрил чи бутакрил?

5 сообщений в этой теме

Доброго часу. Питання у заголовку теми, потрібна невелика кількість такого матеріалу, на АО "Стома" в Харкові звертався, там все це є, але фасовка по 10 кг... Це для мене забагато. Орієнтовно потрібно приблизно 1кг (літр) готової суміші. Призначення- заливка направляючих каретки 1к625. Потрібно приблизно 500- 600гр, але кількість подвоїв, на випадок, якщо щось піде не так. Листові матеріали типу Зедекса не підуть, там вже до мене підготовлена поверхня під заливку, зроблені глибокі поздовжні канавки. Матеріали типу Локтайт 3474 та їм подібні поки не роздивляюсь, кілограм цього щастя коштує не дешево ( хоча по ідеї, при ремонті промислового верстату це нікого б не мало хвилювати)... Та якщо потрібно, придбаю і Локтайт, поки просто розглядаю всі варіанти, сам матеріал потрібен приблизно через місяць,  можливо більше, цікавлюсь на випередження, щоб співставити ціни та вибрати оптимальний для мене варіант.  На сайті виробника попередили про небажане використання матеріалу після строку зберігання, можливо просто перестраховуються... На фото є фрагмент поверхні бувших направляючих, на таке листовий матеріал не поклеїш...

DSC04885.JPG

0

Поделиться сообщением

@стани в Одессе есть организация "ТОР". Я у них частенько всякое покупаю.
Позвоните им и спросите. Если есть - помогу с приобретением/отправкой.

0

Поделиться сообщением

Подзвонив у "Тор", але такого у них немає, кажуть, це не зовсім такий реактив, якими вони займаються,  дякую.

0

Поделиться сообщением

Десь має бути АСТ-Т , але старий як гівно мамонта. Знайду - вділю для експерементів.

Напишіть в особисту переписку куди відправляти.

1

Поделиться сообщением

Дякую, якщо це можливо, було б непогано... Що старий- то для початку можна зробити невеликий зразок  і на ньому глянути, чи не втратив він своїх якостей. Ніколи не мав діла з таким матеріалом, Пекеліс та інші книги по ремонту його рекомендують, а от придбати в невеликій кількості не знайшов де, хоч і передивився багато сторінок та обдзвонив не одну фірму, як варіант звернувся на форум, тут станочників більше, і вірогідність що хтось працював із таким матеріалом при ремонті свого станка, не маленька... Пішов у приват писати адресу...

0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу