Vadym

Питання по висоті різьбової та розточної державок

9 повідомлень у цій темі

Панове, хто знає, допоможіть, будь ласка.

Круглий розточний різець під пластинки пхаємо в оправку, де отвір свердлимо свердлом, затисненим в токарний патрон. Так висота різця гарантована.

А різьбовий внутрішній круглий як? В таку саму державку стане? Якщо ні, як підібрати висоту?

Хочу купити комплект різьбових (внутрішній/зовнішній) під однакові пластинки. Тут нема, на Алі питати у продавців не хочу, бо можуть неправильно зрозуміти/відповісти, були вже приколи...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Vadym сказал:

Панове, хто знає, допоможіть, будь ласка.

Круглий розточний різець під пластинки пхаємо в оправку, де отвір свердлимо свердлом, затисненим в токарний патрон. Так висота різця гарантована.

А різьбовий внутрішній круглий як? В таку саму державку стане? Якщо ні, як підібрати висоту?

Хочу купити комплект різьбових (внутрішній/зовнішній) під однакові пластинки. Тут нема, на Алі питати у продавців не хочу, бо можуть неправильно зрозуміти/відповісти, були вже приколи...

Так а в чем сложность я не пойму?Выставить резец по центру?Подкладки под оправку для круглых резцов решат этот вопрос.

30 минут назад, Vadym сказал:

де отвір свердлимо свердлом, затисненим в токарний патрон. Так висота різця гарантована.

Совсем не гарантирована!

 

Змінено користувачем KOLIAN75
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ясно, дякую всім! Куплю комплект, а там побачимо. Іще погано розумію, жовті і чорні пластинки чимось відрізняються?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Так а в чем сложность я не пойму?Выставить резец по центру?Подкладки под оправку для круглых резцов решат этот вопрос.

 

У мене китаєць, висота різця 11мм, паз різцедержки менше 14мм. Щоб пхати туди круглий різець з оправкою та підкладками, він має бути тоненький. А я хочу 12мм, щоб не гнувся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикол мій в тому, що ріжу частіше в дюралі. Сталь - іноді. Часто ріжу "в упор". Крок 0,5-1мм. Пластинки - те, що треба, 60 градусів та орієнтація по осі гарантовані. Маю поки лише розточні з пластинками 7, 8, 10, 12мм, непогано! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

У мене китаєць, висота різця 11мм, паз різцедержки менше 14мм. Щоб пхати туди круглий різець з оправкою та підкладками, він має бути тоненький. А я хочу 12мм, щоб не гнувся.

Сделать оправку примерно такого плана под круглые державки,и такую же,но с пазом под обычные резцы,и проблема с высотой резцов юудет решена.

Это будет для начала всяко дешевле,чем кассетная резцедержка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку