vitalik

Плашки китай

5 повідомлень у цій темі

Хотів запитати чи існують хороші китайскі плашки , маю в наявності декілька штук - так ні одна взагалі не ріже 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стосовно Китаю, а саме заводського Китаю з клеймом, маю досвід тільки з такою плашкою з Аліекспресу. Хвалити чи пропонувати не буду, тільки поділюсь інформацією, може кому знадобиться. Твердість в принципі достатня, як для роботи по сирій сталі. Геометрія в нормі. 
P.S. Наприклад, плашки з HSSCo фірми Ruko (Німеччина) мають твердість 60-62HRC. Наша Харківсько-Запорізька плашка, як повезе (від 58 до 64HRC). Сестрорецк  (cpcp) 62-64HRC

Фото-0536.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yuriy83 написав:

Стосовно Китаю, а саме заводського Китаю з клеймом, маю досвід тільки з такою плашкою з Аліекспресу. Хвалити чи пропонувати не буду, тільки поділюсь інформацією, може кому знадобиться. Твердість в принципі достатня, як для роботи по сирій сталі. Геометрія в нормі. 
P.S. Наприклад, плашки з HSSCo фірми Ruko (Німеччина) мають твердість 60-62HRC. Наша Харківсько-Запорізька плашка, як повезе (від 58 до 64HRC). Сестрорецк  (cpcp) 62-64HRC

Фото-0536.jpg

я так розумію що плашка робоча ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yuriy83 написав:

Стосовно Китаю, а саме заводського Китаю з клеймом, маю досвід тільки з такою плашкою з Аліекспресу. Хвалити чи пропонувати не буду, тільки поділюсь інформацією, може кому знадобиться. Твердість в принципі достатня, як для роботи по сирій сталі. Геометрія в нормі. 
P.S. Наприклад, плашки з HSSCo фірми Ruko (Німеччина) мають твердість 60-62HRC. Наша Харківсько-Запорізька плашка, як повезе (від 58 до 64HRC). Сестрорецк  (cpcp) 62-64HRC

Фото-0536.jpg

Дайте ссилку де  брали 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, плашка робоча, тільки по твердості трохи поступається іншим. Ссилка нажаль вже не діє. Можете хіба що орієнтуватися по клейму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку