San1084

Приму в дар, куплю, обменяю оснастку на НГФ

4 повідомлення у цій темі

Всем доброго здравия. Прикупил я себе НГФ110. Теперь нужно начинать скупать на него оснастку. Может у кого что то пылится и лежит без дела, готов выслушать предложения. И подскажите кто делал на него вертикальную голову, с чего можно придумать шпиндель с конусом морзе3. За ранее благодарю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здраствуйте! Возможно изготовление головы с собственным двигателем на основе корпуса кривошипа от с/х техники или другого корпуса с подшипниками подходящего размера. Я делал под заказ такую голову

IMG_20200512_164957.jpg

IMG_20200512_165040.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, San1084 сказал:

Всем доброго здравия. Прикупил я себе НГФ110. Теперь нужно начинать скупать на него оснастку. Может у кого что то пылится и лежит без дела, готов выслушать предложения. И подскажите кто делал на него вертикальную голову, с чего можно придумать шпиндель с конусом морзе3. За ранее благодарю. 

Нужен готовый или будете переделывать?

Я к чему, под переделку брал оправки КМ5- КМ3 удлинённые. Можно обсудить

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Собі робив шпинделя з втулки КМ3 - КМ5. За основу ступицю взяв від сг машини, обточив, приварив площадку під кріплення з шматка швелера. Шків з колінвала ваз класика . Все, працює нормально. В принципі можу ще таку зробити, якщо зацікавить

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку