AlexandrN

Система змащування ФТ 11

2 повідомлення у цій темі

Доброго вечора, зайнявся  відновленням системи змащування ФТ 11 1982 року станина 2000 мм, а саме каретки, згідно паспорту масло від насоса по одній з ліній змащування подається на каретку далі на розподільник, звідти на змащування  верхнього супорта та гвинт і гайки поперечного супорта, звідти все по направляющих зливається знову в бак. Так як станок пропав до мене далеко не в новому стані і пройшовши трохи по-рукам, конструкція його відмінна від паспортної, але я також розумію, що заводом могли вноситися корективи в конструкцію ще під час виробництва. Отож, в моєму випадку масло від каретки ще додатково підводиться до задньої бабки через дві колби, одна з яких на мою думку вологовідділювач і там має проходити повітря, так як бабка згідно паспорту на пневмоходу. По-друге, у розподільника масла у каретці відсутня одна з чотирьох мідних трубок, куди вона йде здогадатися мені важко, можливо хтось стикався з подібними питаннями або може зробити фото знизу каретки, буду вдячний.

20200928_190739.jpg

20200928_190640.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.09.2020 в 21:50, AlexandrN сказал:

Отож, в моєму випадку масло від каретки ще додатково підводиться до задньої бабки через дві колби, одна з яких на мою думку вологовідділювач і там має проходити повітря, так як бабка згідно паспорту на пневмоходу.

масло там тільки в маленькій коблоцчі, сам дивишься коли його там вже нема.

коли знімете плиту поперечки - там вже буде видно куди трубки нема і що доробили


корективи вносилися тількі бригадою Саші Біди, в систему змащування верстатів - то є їхне професійне.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку