rpk7789

Різцетримач 16К20.

4 повідомлення у цій темі

Доброго дня,на днях придбав 16к20, підключив,поставив 25 різець, попробував точити,а він дробить.А причина в висоті різця,по паспорту 25мм, а в мене чомусь до центра 30мм. Хто ,що, може сказати по даному питанню?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, rpk7789 сказал:

Доброго дня,на днях придбав 16к20, підключив,поставив 25 різець, попробував точити,а він дробить.А причина в висоті різця,по паспорту 25мм, а в мене чомусь до центра 30мм. Хто ,що, може сказати по даному питанню?

Стесняюсь спросить,а Вы что-перед началом работы даже не проверили высоту резца?Станок что-новый с хранения?Вариантов несколько.Скорее всего станок уже "капиталили"и ремонтировали за всю его жизнь,отсюда и выходит увеличенное расстояние до центра.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чомусь навіть про це іне думав, різець заміряв,25мм до ріжучої кромки, і давай пробувать. Перд 16к20 в мене був ТВ-320, він теж не молодий, але різець з мехкріпленням ставав чітко по центру. Та і 5мм "зкапіталить" здається мені забагато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, rpk7789 сказал:

Чомусь навіть про це іне думав, різець заміряв,25мм до ріжучої кромки, і давай пробувать. Перд 16к20 в мене був ТВ-320, він теж не молодий, але різець з мехкріпленням ставав чітко по центру. Та і 5мм "зкапіталить" здається мені забагато.

5мм,это скорее всего сумма всех шлифовок и ремонтов.Если смотреть от верха,это шлифовка полок резцедержки,конус резцедержки,направляйки верхних сплазок,толщина основания верхних сазазок,и т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку