Bruiser

Косяки HAAS VF-2 Made in USA

112 повідомлення у цій темі

Якийсь ви жах показуєте :D Розбирав я вісь Х все в смазці Я вам зроблю фото спеціально 

Можливо у вас взагалі не працювала смаска направляючих ?

У нас також було проблема з постачанням мастила на шпиндель замість рекомендованих 3 каплі йшло 1 або 0 Але це наша винна, ми взяли простий компресор і волога яка збиралась в компресорі і пили забили форсунку, але нічого прочистили поставили фільтер і все нормально

До речі на квадраті 200*200 також зловлю 1 соту, якщо вам ціково зніму відео в понеділок на рядовій СТ45

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не розказую. Це факт. Так змащування ніхто не робить. Притому змазку мостійно купували хаасовську.  

Мастило поступало але тільки на зет. Далі недоходило.  Це теж факт, видно на фото. Всі карети сухі. 

Зловити сотку я міг на своєму першому порталі на трапецивидних гвинтах 14 діаметру з шпинделем крес). 

Справа в нормальній обробці без танців і корекцій. Коли станок робить те що від нього хочуть. А не за 3 чистових проходи на коректорах. Бо воно все гнеться і не жорстке. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В гост є описаний метод повіки чпк станків на точність. Почитайте як буде час. Зробіть деталь. Обміряйте і зрозумієте на яку реальну точність без танців здатний цей станок. 

В нас коли він прийшов і ми робили цю деталь при інженерні з пусконаладки і його повним контролем в 2 сотки станок не ввійшов. Але він сказав що така точність для їхніх станків норма... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Я не розказую. Це факт. Так змащування ніхто не робить. Притому змазку мостійно купували хаасовську.  

Мастило поступало але тільки на зет. Далі недоходило.  Це теж факт, видно на фото. Всі карети сухі. 

Зловити сотку я міг на своєму першому порталі на трапецивидних гвинтах 14 діаметру з шпинделем крес). 

Справа в нормальній обробці без танців і корекцій. Коли станок робить те що від нього хочуть. А не за 3 чистових проходи на коректорах. Бо воно все гнеться і не жорстке. 

 

Вставлю своих пять копеек на китайских чпу ( по  дереву)- что видел и работал 

 на каретках стоят масленки и периодически набиваются консистентной смазкой  

а вот на итальянце была система смазки - но жидкой 

может смазку поменять на густую жидкую 

(это какое давление надо чтоб продавить по таким трубочкам консистентную )

может ошиблись со смазкой 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ми використовували Мастило від хааса. Така рожева хринь. Вона набагато менш в'язка ніж наприклад літол. 

Але це мене як користувача не мало б цікавити. Робили все по інструкції а от результат такий). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чесно сказати замовлення такі як треба зловити 2 сотки чи 5 мікрон ми не берем це деталі станків грідрерів, різні збагачувальні системи на Гірничі комбінати У них допуски +- 0,5 і платять гарно навіщо з цими сотками заморачуватись 

А якщо ми робим матриці чи присформи все рівно після закалки їх треба шліфувати, тому хаас нам як раз підійшов Крім того що сож протікає з всіх щілин і що станок не жорсткий притензій до нього у нас більш не має!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Bruiser написав:

Чесно сказати замовлення такі як треба зловити 2 сотки чи 5 мікрон ми не берем це деталі станків грідрерів

Це треба написати на сайті Хаас))). 

Вам подобається цей станок ваша справа. Значить ви нормальним обладнанням не користувались. Все би було нічого як би він коштував 20к зелені. А при такій ціні як на мене це просто позор станкобудування. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Bruiser сказал:

Крім того що сож протікає з всіх щілин і що станок не жорсткий притензій до нього у нас більш не має!

Плохих станков не бывает. Каждый под свою задачу. Возможно Haas подошел бы для серийной работы по чугуну и отливкам, отработал 3-4 года и  ВСЁ. А вот на Hermle я бы никогда не поставил отливку из чугуна.

Змінено користувачем Alexandr0787
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

НУ я працюю щей на doosan і є у нас токарка okuma І повірте все воно ламається І ремонти йде в гарну копійку !

Можливо вам просто такий хаас  попався!

НУ і те що ви хочте зловити на фрезерному станку 0,005 це якщо чесно повна дурниця!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот видео в тему, ютуб подкинул. 

Думаю многие вопросы отпали :))

Змінено користувачем Dr.Pashtet
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Dr.Pashtet строили VF-1 а получился VF-2 :)

Мужики!
Тема интересная и познавательная.
Не ругайтесь, пожалуйста!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага я тоже заметил, но так же заметил все что говорил Олег.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Bruiser написав:

НУ я працюю щей на doosan і є у нас токарка okuma І повірте все воно ламається І ремонти йде в гарну копійку !

Можливо вам просто такий хаас  попався!

НУ і те що ви хочте зловити на фрезерному станку 0,005 це якщо чесно повна дурниця!

Ну якраз представник "Haas" мене запевняє що "0,005" це цілком реальний показник на верстаті моделі "VM-3", причому на усьому ході столу!!!

З інформації на сайті "Haas" модель "VM-3" ідеальний варіант верстату для виготовлення прес-форм та штампів, а в комерційній пропозиції з таблицею характеристик верстату є рядки:

"точність позиціонування: +/- 0,005 мм.",

та

"точність повторного позиціонування: +/- 0,0025 мм.".

Що, чесно кажучи, викликає великі сумніви, особливо після побачених фото наданих користувачами.

2 години назад, stas87 написав:

Я сомневаюсь, что он даже сможет померить то, что пытается словить))

А на рахунок вимірювання "0,005" не бачу в цьому ніякої проблеми з якісним мірним інструментом та мікронними індикаторами)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Dr.Pashtet сказал:

Вот видео в тему, ютуб подкинул. 

Думаю многие вопросы отпали :))

Все люди делаются одинаково, а живут - по разному)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, jko.engineering сказал:

Ну якраз представник "Haas" мене запевняє що "0,005" це цілком реальний показник на верстаті моделі "VM-3", причому на усьому ході столу!!!

З інформації на сайті "Haas" модель "VM-3" ідеальний варіант верстату для виготовлення прес-форм та штампів, а в комерційній пропозиції з таблицею характеристик верстату є рядки:

"точність позиціонування: +/- 0,005 мм.",

та

"точність повторного позиціонування: +/- 0,0025 мм.".

Що, чесно кажучи, викликає великі сумніви, особливо після побачених фото наданих користувачами.

А на рахунок вимірювання "0,005" не бачу в цьому ніякої проблеми з якісним мірним інструментом та мікронними індикаторами)))

Дело в том, что у них на сериях VM стоят линейки и, в принципе, добиться такого результата можно. Хотя вроде бы сейчас, они ставят линейки только на VM6 , а все что "меньше" - это опция. Нужно узнавать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, stas87_2 написав:

Дело в том, что у них на сериях VM стоят линейки и, в принципе, добиться такого результата можно. Хотя вроде бы сейчас, они ставят линейки только на VM6 , а все что "меньше" - это опция. Нужно узнавать

Саме так, оптичні лінійки ідуть на модель “VM-6”, а на “VM-2/3” лінійки вже недоступні навіть опційно...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, пенсионер сказал:

Все люди делаются одинаково, а живут - по разному)

То пиар :) 

Везде человеческий фактор гранитный поверочный угольник по за кадром кидают с бодуна :) углы покоцаные кто заметил?

 

Терпимее нужно быть друг к другу, категоричность мелочи,  Олег интересную и познавательную тему начал. Тут радоваться нужно, а то как правило "каждый кулик свое болото хвалит", а тут с точностью на оборот...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Bruiser написав:

НУ і те що ви хочте зловити на фрезерному станку 0,005 це якщо чесно повна дурниця!

Це не дурниця. Станок ферезерний нормального класу точності має мати прямолінійність ходу в +-0,005 на 200мм ходу. Це ГОСТ. Про наступні класи навіть говорити не буду. По жорсткості теж є ГОСТ. І він ні по тому ні потому навіть в нормальний клас радянського станкобудування не попадає...... От такий високотехнологічний виріб.

4 години назад, Dr.Pashtet написав:

Вот видео в тему

ОООО. От воно все і є))) Все як на ладоні. Ось чому там ніодного штифта) Молоточок все вирышує. Гарно що тут скажеш. Але зразу замітив якість комплектуючих на відео на голову вища ніж у мене. Шліфовані ШВП від ХІВІН. Рейси не бачу виробника, але напевно INA. В мене такого щастя немає. В мене катані ШВП С7, рейси теж транспортні...

Замітили посадки шпиндельних підшипників? От і я замітив коли перший раз розбирав. Зазори в 3 сотки із заводу... Яка може буди жорсткість такого вузла? Ступиця автомобіля жорсткіша...

2 години назад, jko.engineering написав:

Ну якраз представник "Haas" мене запевняє що "0,005" це цілком реальний показник на верстаті моделі "VM-3", причому на усьому ході столу!!!

З інформації на сайті "Haas" модель "VM-3" ідеальний варіант верстату для виготовлення прес-форм та штампів, а в комерційній пропозиції з таблицею характеристик верстату є рядки:

"точність позиціонування: +/- 0,005 мм.",

В нас він теж є)) Теж чекає ремонту. Він на рік старший. Люфти зараз по столу біля 4х соток. Від руки. Лінійок там ніяких. Була опція коли купували, всього за 28 к зелені))) Теж купували для штампів і пресформ). Не дай бог на ньому координатку зробити, вже ніякий штамп не збереш)). ТІльки формоутворюючі і отвори під гвинти і потаї. І то при обробці сталі шпиндель розхідник. Ну і точність +-0,05 можна очікувати при легких режимах. Всі координатні роботи робимо додатково на 450 координатці. Такий от центр. Чорнова на заготівельні за домогою 83 станків. Далі обробка  на координатці, бо це чудо не попадає.  Тай не свердлить він свердлами більше 16мм (маю на увазі з нормальною подачею 0,1-0,2 мм на оберт).  Далі обробка На "центрі" формоутворюючих та інших не надто точних поверхонь. Далі термообробка. А далі шліфовка. І поправляємо криволінійні на центрі. Ну і знову координатака. Ось так от працює центр, де він тут центр? А ніде....

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Bruiser сказал:

замість рекомендованих 3 каплі йшло 1 або 0

Если не трудно, можно поподробнее про смазку шпинделя, сколько масла подается, как часто и куда оно стекает?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

В нас він теж є)) Теж чекає ремонту. Він на рік старший. Люфти зараз по столу біля 4х соток. Від руки. Лінійок там ніяких. Була опція коли купували, всього за 28 к зелені))) Теж купували для штампів і пресформ). Не дай бог на ньому координатку зробити, вже ніякий штамп не збереш)). ТІльки формоутворюючі і отвори під гвинти і потаї. І то при обробці сталі шпиндель розхідник. Ну і точність +-0,05 можна очікувати при легких режимах. Всі координатні роботи робимо додатково на 450 координатці. Такий от центр. Чорнова на заготівельні за домогою 83 станків. Далі обробка  на координатці, бо це чудо не попадає.  Тай не свердлить він свердлами більше 16мм (маю на увазі з нормальною подачею 0,1-0,2 мм на оберт).  Далі обробка На "центрі" формоутворюючих та інших не надто точних поверхонь. Далі термообробка. А далі шліфовка. І поправляємо криволінійні на центрі. Ну і знову координатака. Ось так от працює центр, де він тут центр? А ніде....

 

Дуже дякую за інформацію!!! Є над чим серйозно задуматись... :-/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Blitzen написав:

Если не трудно, можно поподробнее про смазку шпинделя, сколько масла подается, как часто и куда оно стекает?

Там капельниця, має капати 3 каплі масла. Далі воно змішується з повітрям і подається ззаду в шпиндель, проходить через підшипники і витікає через передній лабіринт....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі ще забув написати про магазин інструменту.  В нас парасоля. Спроектований він непогано ніби. Повністю закривається отвір від  інструменту коли оправка не стоїть (дуже допомагає від попаданні стружки на конуси оправок в магазині).

Косяки такі.  Механізм обертання мальтійський хрест. Крутить його дюжий двигун. Відповідно постійні ривки від чого люфт самої парасолі вже більше кількох міліметрів.  Ну прикол в самій логіці роботи. Шпиндель приїзджає на заміну. Випресовує оправку і зразу їде догори. Прикол в тому що випресовує не по кінцевику. А просто по часу. І якщо оправка засіла і потрібен час щоб воно її випресувало. То він того не чекає. А тупо їде вверх. Відповідно вигинає той весь магазин. Кілька раз ми то все рихтували, рівняли. В кінці кінців вже такий він кривий був. Що планшайбу парасолі нову зробили з дюралі. Питання скільки вона проживе).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я це читаю читаю, і в мене враження ніби це ХААС попередній власник заграв до півсмерті, потім його той же власник чи перекуп відкапіталив використовуючи найдешевші китайські деталі, а вже після цього ви взяли БУ станок в ніби ще непоганому стані, який невдовзі сильно погіршився. Не може такого бути? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніяк, брали в офіціалів. Новий станок. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що таке офіціал? Це стороння фірма, яка підписала партнерську чи як там її назвати угоду, про постачання і можливо обслуговування продукціїї від одного (виробник або оптовик) до іншого (рітейлер на місці). І що заважає офіційному рітейлеру загнати фуфло? Мені відомі випадки, коли в офіціалів люди це саме фуфло таки купляли, і тільки запізно розуміли що попали. Сам шукав на сайті TBI motion список офіційних представників, його там взагалі немає, замовлення зараз роблю напряму. 

Хоча на рахунок хаасів відео з фабрики таки красномовне :/ посадка підшипників шпінделя аж снилась.

Раджу все ж написати листа додому до ХААСу, описати коротко ситуацію, висловити гнів у культурній формі, нагадати що ці недопредставники попсували їм всю репутацію. Цілком можливо, що домовитесь про якусь приємну компенсацію. Варто спробувати

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку