Bruiser

Косяки HAAS VF-2 Made in USA

112 повідомлення у цій темі

НА днях спеціально дивились на гайки ШВП на кількість мастила все в нормі мастило йде як треба його там вистачає на всі 200 відсотків Зроблю сьогодні фото викладу сюди !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фото гайки ШВП по осі Y  і направляючих, видно що мастило йде справно і в досить великій кількості, остатки його спадають в піддон і змиваються в СОЖ

Так само і на осях Х І Z 

20181204_131643[1].jpg

20181204_131646[1].jpg

20181204_131710[1].jpg

20181204_131712[1].jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть информация, что покупались "официалом" станки из зоны АТО, и восстанавливались.

Затем под видом новых продавались.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, CNC_User сказал:

Затем под видом новых продавались.

Интересно посмотреть на того кто  не отличит новый станок от юзаного, хоть и откапиталеный. Фрезрный станок если новый, то он новый, если на нем отработали хоть один день, то это будет видно по станку, не говоря уже о счетчике учета времени работы станка в стойке.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, CNC_User сказал:

Есть информация, что покупались "официалом" станки из зоны АТО, и восстанавливались.

Затем под видом новых продавались.

Это можно причислить к многочисленным байкам, которые так любят рассказывать в каптерках, после 100грамм коньяка. Любой человек, связанный с предпринимательской деятельностью знает, что это невозможно, так как все станки покупаются официально, а чтобы официально продать, продавцу нужно где-то официально купить. Время с, так называемыми, "ямами" (фирмы, которые отгружали любую номенклатуру товара, минимизируя уплаты налогов путем закупки товара с минимальной "обнальной" ставкой, типа мандарины, апельсины, картошка, сигареты и т.п., а потом через полгода закрывались), давно кануло в лету, так как такие схемы уже автоматически выявляются системой; да и компания-продавец Хаасов - это не того уровня организация, чтобы пачкать руки об такое. И при регистрации налоговой накладной свыше 150 000грн и вовсе срабатывает индикатор и такие сделки проверяются вручную, и даже если вдруг продавец захотел покреативить и показать фиктивное производство нужной номенклатуры, то все его старания в 99% случаев окажутся тщетны.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробили нам новий вал на шпиндель. Все ніби добре але биття по конусу вийшло біля 2 соток)). Так як втрачати було нічого вирішили от за допомогою такої приспособи шліфанути конус. Після шліфовки биття не перевищує 2 мікрон. Можна було ще виходжувати але для хааса вистачить і цього))

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, olkogr сказал:

Зробили нам новий вал на шпиндель. Все ніби добре але биття по конусу вийшло біля 2 соток)). Так як втрачати було нічого вирішили от за допомогою такої приспособи шліфанути конус. Після шліфовки биття не перевищує 2 мікрон. Можна було ще виходжувати але для хааса вистачить і цього))

 

Я бы поставил хороший резец с CBN пластиной и не парился.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, stanislav87 написав:

Я бы поставил хороший резец с CBN пластиной и не парился.

Так тут запари ніякої, пів години і вся приспособа). Різцем 60 одиниць (цементація) не знаю як би вийшло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, olkogr сказал:

Так тут запари ніякої, пів години і вся приспособа). Різцем 60 одиниць (цементація) не знаю як би вийшло.

Чистоты думаю небыло бы такой как после шлифовки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня форумчани, зміним я роботу і став за новий станок HAAS VF2 2018 року 

ну зразу начну з плюсів цього станка

1. Зробили 1 гб пам'яті що зручно і не треба видаляти програми

2. Без потрібного тиску повітря зміна інструменту не робиться. На старому було не так!

3. НА мою думку зручніша робота з щупом Хоч і режим перевели з MDI в редактор програм, зразу було трохи не зручно але вже звик.

4. Змінили колбу очистки сож (ФІЛЬТРА) на свого більш зручнішого і кращого

НУ і все пока я більш нічого не пабачив

 

Тепер мінуси 

Скажу чесно станок став повне ГІ..... но

1. Станов втратив жосткість і при роботі торцевою фрезою його ковбасить і все ходить

2. Всі бляшанки  які були нержавіючі замінили на стальні

3. Стіл зажуми інструменту став настільки хрупкий що при зажимі він ходить туди сюди і за 2 неділі робити зламався (Прийшлось варити) 

4. Деякі зручні полички взагалі забрали 

5.Станок вибиває часно полилки які збиваються тільки після перезагрузки (На мою думку це все нове ПО)

6. Взагалі не ловить розмір навіть на дювалі приходиться давати чистові проходи по 2 рази 

на старому станку з цим у мене проблем не було

НУ і ще багато іншого. ДУже погіршилась якість самого станка що мене дуже вразили 

Я б не рекомендував його купувати нікому краще купувати ДУСАН    

Змінено користувачем Bruiser
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, Bruiser сказал:

 

Тепер мінуси 

Скажу чесно станок став повне ГІ..... но

1. Станов втратив жосткість і при роботі торцевою фрезою його ковбасить і все ходить

2. Всі бляшанки  які були нержавіючі замінили на стальні

3. Стіл зажуми інструменту став настільки хрупкий що при зажимі він ходить туди сюди і за 2 неділі робити зламався (Прийшлось варити) 

4. Деякі зручні полички взагалі забрали 

5.Станок вибиває часно полилки які збиваються тільки після перезагрузки (На мою думку це все нове ПО)

6. Взагалі не ловить розмір навіть на дювалі приходиться давати чистові проходи по 2 рази 

на старому станку з цим у мене проблем не було

НУ і ще багато іншого. ДУже погіршилась якість самого станка що мене дуже вразили 

Я б не рекомендував його купувати нікому краще купувати ДУСАН    

Зачем я это прочитал? Через 2 недели приходит VF2SS, теперь не смогу нормально спать... Неужели все так плохо? По сколько Вы снимаете торцевой фрезой и по какому материалу? По чистовым проходам, может отгибает инструмент? Потому что, если бы проблема была в механике, то я думаю, это сразу бы отразилось на чистоте поверхности

Змінено користувачем stanislav87
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на старому змімав по 3 мм на всю фрезу 63мм і робив тихенько тут він скаче капець 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Bruiser написав:

НУ і ще багато іншого. ДУже погіршилась якість самого станка що мене дуже вразили 

Я б не рекомендував його купувати нікому краще купувати ДУСАН 

Версія доповнена і модифікована 3.0))). Все як у нас).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Bruiser написав:

 

2. Без потрібного тиску повітря зміна інструменту не робиться. На старому було не так!

 

Моє імхо. Хтось запхав туди руки і скрутив датчик робочого тиску. Не думаю, що виробник це не передбачив. Ціна реалізації такої функції копієчна. На станку 83 р.в. (правда фрезер) і то така функція реалізована. Правда слєсарі з подачки механіка також її пробували скрутити( бо новий компресор не давав ради, а відповідати перед деректором за покупку гав...ого компресора ніхто не хотів). Магазин стабільно без зависання працює від 6 атм., Настроїли датчик на 6.5, і в мене мінінгіту стало менше. Нема тиску станок стоїть, проте претензій до мене як оператора ніяких.

І ще одне, берете новий станок, зразуж нагружайте його по максимуму( щоб виявити косяки) і не піддавайтесь на слова наладчиків, що ми приїдемо пізніше і все виправимо. Їм головне підписати акт прийомки, а далі Ви на крючку і за всі " апгрейти"( їхні косяки) платити прийдеться власнику.станка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А на что есть смысл акцентировать внимание при приемке нового станка из Хаасов?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот так HAAS распиаренный... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

VF-2 2017 NGC обробляєммо 7075 та люмінь, іноді сталь.

Проблем з розмірами наразі не виявленно.

Планарка 92мм 3мм 5000RPM 3000 подача (до 5000 можна підіймати) Свердло 16,7 подача 780 працює.

Так, біля болтів подекуди відстає фарба. Так, через лючки іноді простула ЗОР, сілікон і 30хв. часу це вирішили.

Сервіс так спаскудився. Дали рекомендацію писати тільки письмово, стало значно швидче, краще. Якщо проблеми не вирішують, то заява Скрипнику М.В. вирішує питання ще швидче. Знайомі розповідали що купували запчастини через польске представнитсво ХААС.

З Блазеркутом було більше проблем, тепер з`явилися нові буклети "Рекомендации от HAAS" .

PS

Може до теми представника ХААСа запросити?

 

 

IMG_20190221_201736.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ремонтуємо свій вф2. Ремонт капітальний. Під заміну всі рейси (люфт карет від руки 1,5 десятки щей клинять.) Всі КГП (швп) теж під заміну. Рельси каретки взяли хівін, клас Н. КГП та опори замовили в хааса бо крок 8 і гайка з не стандартним кріпленням. Переробляти не дуже хотілось. Але напевне в ВМ-3 будемо ставити якийсь ТБІ, бо дуже дорогі КГП хааса. Доречі прийшли шліфовані С5 на відміну від того що стояло... Такоже переробляємо систему змащування, бо це повне дно, те що там було... 

Кілька фото

DSC_2237.JPG

DSC_2238.JPG

DSC_2231.JPG

DSC_2236.JPG

DSC_2233.JPG

DSC_2234.JPG

DSC_2235.JPG

DSC_2239.JPG

DSC_2240.JPG

DSC_2232.JPG

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Насос на мастило буде такий. 

DSC_2243.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Яким чином рельси збоку прижимаються? Бачу тiльки гвинти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Насос на мастило буде такий. 

DSC_2243.JPG

ОО нормально. А яким чином буде цикл змащування? також на якись певний час поставите Щоб насос вмикався і подавав мастило на направляючі чи щось друге ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, mikhail80 написав:

Яким чином рельси збоку прижимаються? Бачу тiльки гвинти

 То не гаинтики, то вставки, головка ексцентрична, поаертаєш і підтискає. Система заводська, повністю дебільна, від вібрації вони всі відходять. Як і було при першій розбірці. Але щоб рельс виставити при заміні вистачає. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Bruiser написав:

ОО нормально. А яким чином буде цикл змащування? також на якись певний час поставите Щоб насос вмикався і подавав мастило на направляючі чи щось друге ? 

Підключимо контактор до реле яке давало напругу на клапан повітря для штатної системи змащування. А вона налпштовкється в стійці. 

З дозаторами вилізла проблема. Підключили а вони не дозують. Перебрали дозатор все ок, а не працюють. Думали вже що мастило за густе(450стоксів в паспорті дозатори макс 600). Спробували масло нічого не дало. 

Виявилось що гнучкі поліамідні трубки роздуваються від тиску 20 бар і працюють як ресивер. Відповідно немає різкого падіння тиску і дозатори не перезаряджаються.  Якщо дозатор повісити через мідну трубку то все працює. Питання в тому що нам потрібна гнучка. Будемо робити після циклу подачі, маленький цикл реверсу насосу щоб різко скинути тиск. Тоді буде все працювати. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте шланг високого тиску з металевим кордом, якщо потрібна гнучка трубка.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr яке масло використовуєте для КГП? Я з каталогів так і не допетрав яке рекомендується.

, Cormoran написав:

Спробуйте шланг високого тиску з металевим кордом, якщо потрібна гнучка трубка.

Тру, є із різним січенням. Маю навіть капілярні трубки для манометрів з тонюсінькою дзюркою, схоже бувають рукави з дуже різними діаметрами

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку