rpk7789

315 патрон на 16К20

3 повідомлення у цій темі

Доброго вечора.  Недавно придбав 16К20,є деякі косяки. 250 патрон "вбитий в хлам" видно що з металолому, нормальний мабуть забрали. Маю 315 патрон,але в нього конус більший ніж на шпінделі. От і думаю, що робитти,шукати 250 патрон, чи шукати фланець перехідник на 315 патрон, чи 315 завеликий для 16К20. Хто, що, думає,чи може в кого є перехідник.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Был недавно в гостях и там стоял недавно купленный 16к20 с патроном 315мм. Какой переходник не присматривался, но диаметр патрона как-то глаз режет, непривычно выглядит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, rpk7789 сказал:

Доброго вечора.  Недавно придбав 16К20,є деякі косяки. 250 патрон "вбитий в хлам" видно що з металолому, нормальний мабуть забрали. Маю 315 патрон,але в нього конус більший ніж на шпінделі. От і думаю, що робитти,шукати 250 патрон, чи шукати фланець перехідник на 315 патрон, чи 315 завеликий для 16К20. Хто, що, думає,чи може в кого є перехідник.

На 16К25 315 патрон вполне "стреляет" особенно под соответствующую работу. А вот на 16К20... В вашем случае смущают несколько моментов.

1. Вылет патрона с переходным фланцем будет весьма приличным.

2. 315 патрон добрых 50 кг. весит - и это только сам патрон!

3. Для мелких быстрых работ 315-й немного не в тему

4. Переходники были в барахолке ( и не один ), но они тоже денег стоят и не факт, что сядут "как родные"

Я не на вашем месте, но думаю стоит купить нормальный 250, а 315-й оставить, не спеша, по мере возможностей самостоятельно изготовить под него переходый фланец и получить запасной патрон для крупных редких работ.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку