akazukr

Ведучий шків з металолому...або якк я надумав робити гріндера...

12 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоров'я! Поки чекав свою дівчину в неї під роботою, то забіг на поряд розташований металолом і там купив дві ось таких заготовки під ведучий шків  і два сотих патрончики без кулачків, але питання в мене саме по цих заготовках, які думаю використати як ведучі шківи... Гріндера я дуже хочу але хтів під ленту 1200-1800х50, для такої ведучий шків порядку 110 мм в діаметрі, тут жеж значно більше? зовншній діаметр 200 мм, ширина 85...Питання наступне, чи з цих заготовок може получитись добрий шків, під яку ленту, і які мають бути параметри  інших трьох роликів, чи простіше перахувати, що як для шківа 110мм потрібен мотор з обертами 3000 об/хв, а на 200мм шків з обертами меншими, орієнтовно 1500 об/хв, правильно?

1601970245394.JPEG

1601970245455.JPEG

1601970245541.JPEG

1601970245600.JPEG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот это настоящий Чипмейкер- любовь любовью, а про приемку и про гриндер не забыл!

 

А по делу- корпус патрона вполне может быть изготовлен

из серого чугуна , правда может быть и стальной.

Вот прямая ссылка на ГОСТ

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.gostrf.com/normadata/1/4294835/4294835910.pdf&ved=2ahUKEwjjh-zVzJ_sAhVmo4sKHZqjBmgQFjABegQIAxAB&usg=AOvVaw1ZjVWGeyTwzByu_AsOG1Yl

 

То есть, при высоких оборотах, да вдруг трещина- корпус-то б/у.

Я бы не рисковал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Роби - так, як треба, а не - з шо під руку попало.

 Тим більше там дирок повно.

Зробити його просто. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Al.P я думаю не составит труда отличить чугун от стали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Al.P написав:

Вот это настоящий Чипмейкер- любовь любовью, а про приемку и про гриндер не забыл!

 

А по делу- корпус патрона вполне может быть изготовлен

из серого чугуна , правда может быть и стальной.

Вот прямая ссылка на ГОСТ

 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.gostrf.com/normadata/1/4294835/4294835910.pdf&ved=2ahUKEwjjh-zVzJ_sAhVmo4sKHZqjBmgQFjABegQIAxAB&usg=AOvVaw1ZjVWGeyTwzByu_AsOG1Yl

 

То есть, при высоких оборотах, да вдруг трещина- корпус-то б/у.

Я бы не рисковал.

 Ви я так зрозумів про бу токарні патрони соті, я їх свідомо брав в якості лещат для круглих заготовок, та як донорів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Роби - так, як треба, а не - з шо під руку попало.

 Тим більше там дирок повно.

Зробити його просто. 

 Ці всі отвори на токарному стесуються і там залишається цільком вдосталь цілого м'яса під 50ту лєнту. Заготовка з вигляду стальна...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, akazukr сказал:

стесуються

Тоді добре.

 

5 часов назад, akazukr сказал:

110мм потрібен мотор з обертами 3000 об/хв, а на 200мм шків з обертами меншими, орієнтовно 1500 об/хв, правильно?

1650, тобто на півтори тисячі двигун підійде, по цій математиці.

 

Швидкість стрічки для чорнухи має бути 20-25 м/с. тобто 20(25)/0,2*3,14*60 - 1900-2400об\хв. 

А те, що на 1500 - то замало буде. Хіба, що для титану, йому швидкість напилка найкраще ))) .

 

Тоді треба від двигуна і стартувати.

1500 - діаметр 320мм

3000 - 160мм.

або частотник

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Bogdan написав:

Тоді добре.

 

1650, тобто на півтори тисячі двигун підійде, по цій математиці.

 

Швидкість стрічки для чорнухи має бути 20-25 м/с. тобто 20(25)/0,2*3,14*60 - 1900-2400об\хв. 

А те, що на 1500 - то замало буде. Хіба, що для титану, йому швидкість напилка найкраще ))) .

 

Тоді треба від двигуна і стартувати.

1500 - діаметр 320мм

3000 - 160мм.

або частотник

 

Дякую, за обгрунтовану відповідь! В мене по розрахунках на 20-25 м/с получилось 1875-2343 об/хв, я не перевіряв вас, просто мені так легше зрозуміти, що і звідки взято.

Що ж шків є,  частотник є, залишолось найти решту 99% жиліза))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, akazukr сказал:

.Питання наступне,  які мають бути параметри  інших трьох роликів, чи простіше перахувати,

 

Диаметры обводных и натяжного ролика , от диаметра приводного не зависят, для " классического " гриндера  они  будут 50-65 мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, akazukr сказал:

1875-2343 об/хв, я не перевіряв вас, просто мені так легше зрозуміти, що і звідки взято

так я округлював ))) .

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 06.10.2020 в 20:35, akazukr сказал:

Дякую, за обгрунтовану відповідь! В мене по розрахунках на 20-25 м/с получилось 1875-2343 об/хв, я не перевіряв вас, просто мені так легше зрозуміти, що і звідки взято.

Що ж шків є,  частотник є, залишолось найти решту 99% жиліза))

При старте изготовления ,гриндера, тоже мучился вопросом о шкивах. В результате шкив 200 двигатель 2.2кВт 1500 Об. Железо обдираю на максималке, Хавает без проблем на китайских лентах. Если что попроще приходится понижать обороты. Скорость там вроде 17мс. Может меньше. Но у меня самый маленький размер 2м. Спустя какое-то время пользования, понимаю что больше скорость и не надо. Один раз порвалась лента, по моей глупости, ударил заготовкой. Это хорошо что боком стоял, ну летела красиво:-). Один товарищь по моим рекомендациям собирал гриндер, вышел симпатичный вариант. Ленты у него от 1500-1800.  Передние ролики диаметр 60 ширина 60. Тот что бочка примерно 100 диаметр (больше площадь контакта, лента себя ведет более послушно),  Конус 3 градуса. Дальше у кого как получается. По компановке, желательно чтоб тот что бочка, был повыше передних.  Так часть стружки захваченой лентой, не будет вам лететь в лицо(примерно в запазуху или ниже ;-)) Наклон запроектируйте, мне один раз, но пригодился покачто.  Если есть возможность, продумайте систему кожухов и вытяжки.  Воздух и мастерская вокруг будет более чистым. Ну и емкость под стол, там аж горы металической пыли собирается собираются. Удачи)))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, vendoteron написав:

При старте изготовления ,гриндера, тоже мучился вопросом о шкивах. В результате шкив 200 двигатель 2.2кВт 1500 Об. Железо обдираю на максималке, Хавает без проблем на китайских лентах. Если что попроще приходится понижать обороты. Скорость там вроде 17мс. Может меньше. Но у меня самый маленький размер 2м. Спустя какое-то время пользования, понимаю что больше скорость и не надо. Один раз порвалась лента, по моей глупости, ударил заготовкой. Это хорошо что боком стоял, ну летела красиво:-). Один товарищь по моим рекомендациям собирал гриндер, вышел симпатичный вариант. Ленты у него от 1500-1800.  Передние ролики диаметр 60 ширина 60. Тот что бочка примерно 100 диаметр (больше площадь контакта, лента себя ведет более послушно),  Конус 3 градуса. Дальше у кого как получается. По компановке, желательно чтоб тот что бочка, был повыше передних.  Так часть стружки захваченой лентой, не будет вам лететь в лицо(примерно в запазуху или ниже ;-)) Наклон запроектируйте, мне один раз, но пригодился покачто.  Если есть возможность, продумайте систему кожухов и вытяжки.  Воздух и мастерская вокруг будет более чистым. Ну и емкость под стол, там аж горы металической пыли собирается собираются. Удачи)))

Дякую за інформативну пораду) кожна крупинка інформації для мене дуже цінна.!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку