alex_Z

6720 в чпу

10 повідомлень у цій темі

Всім доброго
От і я вирішив переробляти свій 6720ф2 в чпу, буду потихеньку висвітлювати процес переходу з купи чавуну в станок.
Станок мені дістався в гарному стані тому механіка буде перероблятись по мінімуму, єдине привід шпинделя буде напряму щоб збільшити оберти до 4-5 тисяч, система змазки буде імпульсна.
Приводи шагові з енкодером 20 Нм, шагові бо будуть ставитись прямо на вал без редукторів і їхні параметри швидкості і моменту якраз мені підходять.
Голова буде приводитись в дію низьковольтним трифазним двигуном розігнаним до 10 тис обертів
В даний момент переробляю голову і міняю всі підшипники крім шпіндельного на нові скф, мені порадили два верхні радіальні поставити з зазором с3 шоб менше грілись, це хороша ідея чи я сильно втрачу в жорсткості шпінделя?

1.jpg

IMG_20201010_112020.jpg

IMG_20201010_112100.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, alex_Z написав:

мені порадили два верхні радіальні поставити з зазором с3 шоб менше грілись

Повірте не вони гріються. Найбільше будуть грітись упорні. Для них 5тис обертів то вже край..... Ну і передній роликовий , але менше....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, olkogr сказал:

Повірте не вони гріються. Найбільше будуть грітись упорні. Для них 5тис обертів то вже край..... Ну і передній роликовий , але менше....

Проблема в тому що підшипники вже куплені і треба вирішувати ставити їх чи купувати нові...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене передній починає грітися після 1400 об. Мабуть вірнішим буде міркувати про якусь систему охолодження, бо на 4-5 тисячах це буде актуальним для будь-яких підшипників.

Також є ще один варіант. Бачив в мережі - на штатну ВФГ закріплюють швидкісний охолоджуваний шпіндель.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин назад, alex_Z написав:

От і я вирішив переробляти свій 6720ф2 в чпу

Трохи не в тему, мене цікавить ваша мотивація здійснювати це перетворення. Взагалі, цікава цінність таких проектів. На крокових моторах система вийде недорогою, тому термін окупності у будь-якому разі буде незначним, але цікаво, чи є для цих проектів робота. У мене практика показала, що більшість часу станок стоїть без діла і для його завантаження треба мати налагоджену систему замовлень. Для системи замовлень треба мати проектантів з відповідним відділом, для забезпечення потоку потрібно брати широкий спектр задач, що автоматично приводить нас до неслабого станкопарту.

17 годин назад, alex_Z написав:

Голова буде приводитись в дію низьковольтним трифазним двигуном розігнаним до 10 тис обертів

Чи не простіше і правильніше взяти відповідний шпиндель з водяним охолодженням і приєднати через заводський фланець замість ВФГ? Згадайте "станочок для кума" від @aegis: у нього для високооборотистих задач на тому ж станочку кріпився окремий шпиндель. Ідея не нова і в промисловості: деякі верстати з заводу мають змінні фрезерні голови для різних задач.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Саша написав:

У мене передній починає грітися після 1400 об

Значить він у вас перетягнутий. Без додаткового охолодження такий ролик без питань тримає 6 тис. Із зазором в 2-3 мікрони. 

11 година назад, alex_Z написав:

куплені і треба вирішувати ставити

Ставте, з ними проблем не буде. 

З приводу китайського шпинделя, на обертах 2-3 тис навіть 4квт шпиндель буде мати моменту нуль. Про жорсткість мовчу. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Гаврилів Василь сказал:

Трохи не в тему, мене цікавить ваша мотивація здійснювати це перетворення. Взагалі, цікава цінність таких проектів. На крокових моторах система вийде недорогою, тому термін окупності у будь-якому разі буде незначним, але цікаво, чи є для цих проектів робота. У мене практика показала, що більшість часу станок стоїть без діла і для його завантаження треба мати налагоджену систему замовлень. Для системи замовлень треба мати проектантів з відповідним відділом, для забезпечення потоку потрібно брати широкий спектр задач, що автоматично приводить нас до неслабого станкопарту.

Станок робиться для для власного задоволення...
 

 

58 минут назад, Гаврилів Василь сказал:

Чи не простіше і правильніше взяти відповідний шпиндель з водяним охолодженням і приєднати через заводський фланець замість ВФГ? Згадайте "станочок для кума" від @aegis: у нього для високооборотистих задач на тому ж станочку кріпився окремий шпиндель. Ідея не нова і в промисловості: деякі верстати з заводу мають змінні фрезерні голови для різних задач.

Шпіндель з зажимом інструменту і жорсткістю вфг 6720 буде коштувати як весь станок...
Високооборотистий китаєць буде кріпитись з боку, але то буде пізніше...
 

49 минут назад, olkogr сказал:

Ставте, з ними проблем не буде.

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, olkogr сказал:

Без додаткового охолодження такий ролик без питань тримає 6 тис. Із зазором в 2-3 мікрони. 

6 сомнительно, а вот 4 держит уверенно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Який двигун буде крутити шпіндель?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продовжую зборку

 

IMG_20201015_163720.jpg

 

Через латунний фітінг і паз масло від пітатєля має попадати на верхній підшипник і текти в низ аж до шпіндельного підшипника..

 

IMG_20201015_171533.jpg

 

IMG_20201015_194117.jpg

 

В 11.10.2020 в 15:10, Dimon сказал:

Який двигун буде крутити шпіндель?

Двигун від вібратора для бетону

IMG_20201012_105845.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку