MISHA KU

Диск для зчеплення в масляній ванні своїми руками. Дякую

45 повідомлень у цій темі

Всім привіт , на данний момент часу мені потрібна допомога , а саме консультації в підборі матеріалу та технології виробництва диска щеплення в масляній ванні.Завдання підібрати фрикційний матеріал та клей для приклеювання його до основи . Щеплення буде працювати в масляній ванні , отже потрібно використовувати масло стійкі матеріали.

Можливо хтось знає де в Україні можна замовити накладки для виготовлення за готовими кресленнями ? Можливо хтось має практичний

 досвід в данній сфері (ремонт дисків щеплення , виготовлення накладок) Буду вдячний за будь яку інформацію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зчеплення.

Сцепление будет многодисковое или однодисковое с корзиной? Я к чему,  если многодисковое как у мотоцикла, то возможно стоит вообще без накладок?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

, Stebium1 написав:

Зчеплення.

Сцепление будет многодисковое или однодисковое с корзиной? Я к чему,  если многодисковое как у мотоцикла, то возможно стоит вообще без накладок?

Багатодискове , з накладками обовязково

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, MISHA KU сказал:

з накладками обовязково

Хозяин барин. Но для работы именно многодисковых наклееные накладки не обязательны. Могут быть свободные прокладки между ведомыми и ведущими дисками, а так же диски из разного материала.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всех с праздником! Без обид, но щеплення - это прививка, а в данном случае правильнее ЗЧЕПЛЕННЯ :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

.. а так же диски со вставками

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Диск потрібно виготовити такого плану 

pic_1ace72fabf28caa_1024x3000.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@MISHA KU это какие то специальные и редкие диски?На какую технику?И если я правильно понимаю,то мотоцыклетные диски сцепления не клеяные,а скорее всего фрикционный материал спекается с металлической основой.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@KOLIAN75 это атлантовские на минск. и похоже, они таки клеены (но могу ошибаться!). на таких катаюсь)

Змінено користувачем gesichtslos
уточнил
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

были раньше цельные текстолитовые диски, а так же стальные диски с корковыми вставками. А теперь, в моде такие как у тс

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Со вставками 

16026824677471579288003.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

@MISHA KU это какие то специальные и редкие диски?На какую технику?И если я правильно понимаю,то мотоцыклетные диски сцепления не клеяные,а скорее всего фрикционный материал спекается с металлической основой.

Диски є в наявності , диски з мотоблока , але вони мають не правильну конструкцію (диски не мають прорізів на площині прилягання), що в парі з трансмісійним мастилом дає ефект злипання дисків .Можливо сам матеріал накладки теж сприяє злипанню дисків

 

, KOLIAN75 написав:

скорее всего фрикционный материал спекается с металлической основой.

на данний момент часу , шукаю відповідь на це питання

17013718.jpg

Змінено користувачем MISHA KU
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, MISHA KU сказал:

диски не мають прорізів на площині прилягання

то чого б не прорізать?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

то чого б не прорізать?

Вже прорізав  не допомогло , але прорізи були через кожні 1.5 см . Велику роль відіграє те ,що це зчеплення працює з трансмісійним мастилом . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, MISHA KU сказал:

Вже прорізав  не допомогло , але прорізи були через кожні 1.5 см . Велику роль відіграє те ,що це зчеплення працює з трансмісійним мастилом . 

 

40 минут назад, MISHA KU сказал:

Диск потрібно виготовити такого плану 

pic_1ace72fabf28caa_1024x3000.jpg

як є ті котрі прорізали ч-з 1,5 см, то спробуйте ще поділити надвоє

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, MISHA KU сказал:

Диски є в наявності , диски з мотоблока , але вони мають не правильну конструкцію (диски не мають прорізів на площині прилягання), що в парі з трансмісійним мастилом дає ефект злипання дисків

17013718.jpg

масло применено правильной вязкости. 

Интересно как  этот мотоблок работал с неправильными  дисками  до  этого времени.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

масло применено правильной вязкости. 

Интересно как  этот мотоблок работал с неправильными  дисками  до  этого времени.

Масло залито тад 17и , працює мотоблок з скрежетом при вмиканні передачі , хоч на холодну хоч на гарячу 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, MISHA KU сказал:

Масло залито тад 17и , працює мотоблок з скрежетом при вмиканні передачі , хоч на холодну хоч на гарячу 

так вам тогда надо менее вязкое масло залить...

 

Я недавно "поигрался" с маслом в своем авто, залил более вязкое, но предписанное производителем, так вот при движении накатом переключить передачу на более низкую быдл весьма проблемно, особенно на холодную, фрикционы не отрабатывали как надо.. Пришлось поменять на менее вязкое, так же рекомендуемое производителем, проблемы ушли..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@MISHA KU ещё раз, масло залито то, что написано в мануале, может там моторное положено а  не  тад 17. 

Изначально мотоблок работал нормально, сцепление не "вело" ? Может его просто нужно отрегулировать правильно, а не  диски изобретать ?

 Зря влез в  эту тему, кучу  вопросов нужно задавать. 

Изготавливайте  диски , если производителя считаете  неграмотным.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

@MISHA KU ещё раз, масло залито то, что написано в мануале, может там моторное положено а  не  тад 17. 

Изначально мотоблок работал нормально, сцепление не "вело" ? Может его просто нужно отрегулировать правильно, а не  диски изобретать ?

 Зря влез в  эту тему, кучу  вопросов нужно задавать. 

Изготавливайте  диски , если производителя считаете  неграмотным.

Масло залите по мануалу, зчеплення це просто болячка для всіх мотоблоків мотор січ 

 

, Иванович написав:

Может его просто нужно отрегулировать правильно, а не  диски изобретать ?

Регулювання зчеплення , не допомагає , диски між собою просто ЗЛИПАЮТЬСЯ 

Механізм вижиму зчеплення працює абсолютно коректно , як що розібрати зчеплення і промити його в бензині то воно працює коректно

, до першого опускання мотоблоку в низ , мастило потрапляє на диски зчеплення і благополучно їх зклеює між собою.

Отже тут два варіанти або конфігурація дисків , або мастило.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@MISHA KU Аналогичная история была на Восходе-3М, вылечил выбросив два диска, так и ездил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, MISHA KU сказал:

, диски між собою просто ЗЛИПАЮТЬСЯ 

 

 

Точно так же вело себя сцепление на мотоцикле,когда в коробку залил трансмиссионку.Мое личное мнение-сменить масло.Не нужно усложнять.Так же вспоминаю древнюю статью в "За Рулем".Суть ее такова,что к примеру,если залить в коробку масло,обладающее повышенными смазующими свойствами,отрицательно влияло на зацепление кулачков шестерен-на поработавшей коробке начинали вылетать скоростя,и пообуксовывать сцепление.Так же от трансмиссионки слипались диски сцепления,и в то же время пробуксовывали при работе.Трансмиссионка не предназначена для "мокрого"мотосцепления.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Точно так же вело себя сцепление на мотоцикле,когда в коробку залил трансмиссионку.Мое личное мнение-сменить масло.Не нужно усложнять.Так же вспоминаю древнюю статью в "За Рулем".Суть ее такова,что к примеру,если залить в коробку масло,обладающее повышенными смазующими свойствами,отрицательно влияло на зацепление кулачков шестерен-на поработавшей коробке начинали вылетать скоростя,и пообуксовывать сцепление.Так же от трансмиссионки слипались диски сцепления,и в то же время пробуксовывали при работе.Трансмиссионка не предназначена для "мокрого"мотосцепления.

 

, KOLIAN75 написав:

Трансмиссионка не предназначена для "мокрого"мотосцепления.

Я теж так думаю, навіть була думка залити масло atf  , але в одному корпусі знаходяться зчеплення , кпп без синхронізаторів , а також конічна передача з круговим зубом і диференціалом , по мануалу написано заливати тад 17и  , тож яке масло краще залити щоб воно підходило як для конічної передачі так і для зчеплення?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, MISHA KU сказал:

 

Я теж так думаю, навіть була думка залити масло atf  , але в одному корпусі знаходяться зчеплення , кпп без синхронізаторів , а також конічна передача з круговим зубом і диференціалом , по мануалу написано заливати тад 17и  , тож яке масло краще залити щоб воно підходило як для конічної передачі так і для зчеплення?

Не могу сказать.Но я бы попробовал залить обычное моторное масло,и посмотрел,как  стало работать сцепление.С контролем нагрева узла,и чистоты масла.

Или отталкиваясь от первого вопроса-а есть гарантия,что на самодельных дисках,оно будет работать правильно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Или отталкиваясь от первого вопроса-а есть гарантия,что на самодельных дисках,оно будет работать правильно?

Гарантій немає ніяких (((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку