Vadym

SOS! Потрібна допомога спеціаліста. Вийняти КМ2. В Києві.

236 повідомлень у цій темі

5 минут назад, Vadym сказал:

І робили з гівна, тобто, зі стокового 6-гранника?

марка сталІ не вІдома точно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Предложу и я свой вариант... Собираем шпиндель в исходное состояние. Создаем преднатяг штатным штревелем. Зажимаем в цангу одно-двух зубую фрезу и в жестком режиме фрезеруем что-нибудь стальное. Ловим момент появления специфической вибрации и останвливаем процесс...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

марка сталІ не вІдома точно.

Я так розумію, стоковий 6-гранник, це щось Ст10-Ст-20, не краще. Якщо у вас працює, то і у мене має бути норм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Andy1968 написав:

Предложу и я свой вариант... Собираем шпиндель в исходное состояние. Создаем преднатяг штатным штревелем. Зажимаем в цангу одно-двух зубую фрезу и в жестком режиме фрезеруем что-нибудь стальное. Ловим момент появления специфической вибрации и останвливаем процесс...

Це, тіпа, воно там як крутнеться в конусі, і хтозна, чим закінчиться. Але ідея свіжа. До того ж, гадаю, від вібрації скоріше той переднатяг ослабне, ніж конус зрушить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пару недель назад занимался абсолютно аналогичной задачей. Цилиндрическая оправка от ЧПУ с с КМ2. Штревель под шестигранник М10х1,5 и М12х0,75. Свернул в спираль качественный ключ шестигранник... Скрипело, но не вышло. Получилось после того, как создал преднатяг клиньями с зажатием в тисках и легким, неспешным постукиванием по штревелю с периодическим подтягиванием.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зачем ломать? Если при работе фреза сама вылезает, то это не считается чем то аварийным. И я думаю, что если периодически подтягивать (выкручивать) штревель, то можно поймать момент страгивания и спокойно вынуть инструмент

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Andy1968 сказал:

Если при работе фреза сама вылезает

Да несколько раз было у меня такое.Был выход концевой фрезы но из цанги(возможно был не достаточный зажим) при работе по ленточке. Но чтобы ослаб конус.Не буду судить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знакопеременная вибрация в разумных пределах и при наличии преднатяга на выталкивание должна стронуть головку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На дві паралелькі підвісити в верх розточною головкою, вперти паралельки в неї ж, а на різьбу шпінделя виготовити гайку для зворотнього молотка, але таку, щоб нею притискати штревель і ним робити переднатяг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Vadym сказал:

2) токарка

3) фрезерка

4) шліфовка

5) термічка

 

Хм-м ))) :D

А я вважав тут на форумі ледь не половина має такий верстатний парк і досвід в металообробці аж ого-го. O.o

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Автомобілісти, отакий зйомник нормально буде?

https://epicentrk.ua/shop/hubr-cemnik-podshipnikov-trekhzakhvatnyy-250mm-sigma-6220051.html

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Andy1968 сказал:

Цилиндрическая оправка от ЧПУ с с КМ2. Штревель под шестигранник М10х1,5 и М12х0,75. Свернул в спираль качественный ключ шестигранник... Скрипело, но не вышло.

Все верно натяг М10х1,5 и М12х0,75 слабее М10х1,5 и М12х1.25. Плюс шестигранник на 8 против головки на 19.Да еще и на ключ усилие будет ниже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iгрек написав:

 

Хм-м ))) :D

А я вважав тут на форумі ледь не половина має такий верстатний парк і досвід в металообробці аж ого-го. O.o

 

Мати і вміти - 2 вееееличезні одеські різниці. Я маю токарного, фрезерного, три заточних, свердлильний і купу саморобної оснастки, але все те працює у мене в межах певних потреб. Досвід малий. Тому роблю лише те, в чому є хоч якась впевненість і віра в успіх. А вчитись плавати за принципом "кидайте його в воду, сам якось випливе" - не мій варіант. Підозрюю, що багато хто так. Глибокі і широкі специ на форумах не сильно сидять, у них робота, а не хобі.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ничего не порть, отправь Михаилу Владимировичу в Гадяч, человек распрессует акуратно и все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Женя Харьков сказал:

Ничего не порть, отправь Михаилу Владимировичу в Гадяч, человек распрессует акуратно и все.

Варто спитати, бо має тепер забавку з паралельної теми.

@Михаил Владимирович, що скажеш?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

Я маю токарного, фрезерного, три заточних, свердлильний і купу саморобної оснастки

Я уже третий день читаю Вашу тему :) странно почему никто не верит в силу гидравлики ... 

Даю еще дну идею. На конец точим заглушку. В ней  резьба м8(шаг помельче)  миллиметров 15 .

Шпиндель изнутри набиваем солидолом или любой другой плотной смазкой прям под вверх(без воздуха!!!) . Набиваем гайку и накручиваем впритык. Так чтобы смазка вылезла через отверстие м8. Начинаем в это отверстие закручивать длинный болт миллиметров 60. Он разопрет смазку и передаст давление оправке. Все это можно сделать не выходя из квартиры имея в руках один токарный станок          

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, torri написав:

Я уже третий день читаю Вашу тему :) странно почему никто не верит в силу гидравлики ... 

Даю еще дну идею. На конец точим заглушку. В ней  резьба м8(шаг помельче)  миллиметров 15 .

Шпиндель изнутри набиваем солидолом или любой другой плотной смазкой прям под вверх(без воздуха!!!) . Набиваем гайку и накручиваем впритык. Так чтобы смазка вылезла через отверстие м8. Начинаем в это отверстие закручивать длинный болт миллиметров 60. Он разопрет смазку и передаст давление оправке. Все это можно сделать не выходя из квартиры имея в руках один токарный станок          

Я все це розумію. Звучить дуже гарно. Але в гідравліці ані бум-бум. Тому сумніваюсь. А на практиці це неможливо перевірити, бо шпонпаз, куди сідає шпонка, яка тримає шків, має тонесеньке дно з щілиною. Солідол туди тупо витече.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Vadym сказал:

А на практиці це неможливо перевірити, бо шпонпаз, куди сідає шпонка, яка тримає шків, має тонесеньке дно з щілиною.

Тогда конечно в таком варианте такой фокус не пройдет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, softm сказал:

@torri имхо тоже пройдет, если сверху одеть кольцо, в размер, которое точно закроет весь шпонпаз. фум ленты по вкусу. 8 атмосфер выдержит. больше там не надо..

Я знаю что так можно. Только  это сильно сложнее. Нужно  сделать бандаж с двух  полутруб. и стянуть а внутрь подложить лист алюминия или меди. А по поводу давления... Там будет сильно больше 8 кг. Думаю в районе 100.        

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гидро- вариант самый вариант. Только солидол не набивать, а залить горячий и дать остыть - воздуха не будет. На шпонпаз бандаж придется похалтурить - но тут без вариантов.

Вылетит оправка аж бегом - никуда не денется. Другого пути у нее нет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почитав я тему і захотів докласти своїх 5 копійок.

Існує в техніці спосіб кріплення шківів який називаеться Taper Lock. Можна легко загуглити.

 

Основна ідея - є два болти (може бути більше) якщо вкручуєш в одному місці шківа - запресовуєш конус. В іншому положенні - розпресовуєш.

 

Пропоную на конус інструмента (довжина,  що залишилась вільна) зробити проставки (з прорізаним півотворами) такої ж як конус  товщини які можна затиснути в лещата, щоб не розійшлися (або ж краще скрутити їх болтами, струбцинами, тощо)  .

В інструменті робимо два різьбових отвори (осі мають лежати  в одній площині з віссю шпинделя) в  які вкручуємо два якісних болти.

 

На мою думку болти вкручені в інструмент зможуть впертися в проставки які в свою чергу в шпиндель. Зусилля в осьовому напрямку думаю зрушить конус по аналогії з системою Taper Lock. 

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Автор, як успіхи? За цією темою можна буде серіял знімати :01:

Я пропоную все ж не пороти гарячки, і не ризикувати, а витратити час і виготовити приспособу.

Дні пластини з отворами, одна з U подібним вирізом (з ХОРОШОГО металу, не пластиліну)

І три хороші болти, добре підуть УСП-8, на розтяг достатньо і будівельних шпильок

90% відсотків що конус вискочить як тільки почнете крутити гайку.

 

Як що ні, дати добрий натяг гайкою, тоді нагріти всю конструкцію в духовці до 100 градусів (ніяких фенів та горілок!), швидко витягнути і всунути кінець розточної головки у сухий лід або рідкий азот

Мусить податися!

 

IMG_20201016_153211.thumb.jpg.6f9d3d03a52d816819c90350cbc2f7f9.jpg

Змінено користувачем Quercus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, torri сказал:

странно почему никто не верит в силу гидравлики ... 

Даю еще дну идею. На конец точим заглушку. В ней  резьба м8(шаг помельче) 

В гидравлику конечно верим.Но выдержит ли резьба м8 которая будет вкручеватся создавая давление тем самым испытывая не слабую нагрузку. ее же может и сорвать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Andy1968 сказал:

Предложу и я свой вариант... Собираем шпиндель в исходное состояние. Создаем преднатяг штатным штревелем. Зажимаем в цангу одно-двух зубую фрезу и в жестком режиме фрезеруем что-нибудь стальное. Ловим момент появления специфической вибрации и останвливаем процесс...

Там на сколько я понял застряла расточая головка... Так что фрезу увы не выйдет поставить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Quercus написав:

Автор, як успіхи? 

Поки ніяк. Головний біль не відпускає вже добу, нічого толком не можу робити. Спробую все-таки поїхати в Епіцентр, мені треба купити зйомник підшипників, зняти один підшипник  та фланець, щоб звільнити шпіндель. Тоді проточити трубу і спробувати свій варіант, бо він найпростіший з усіх. А далі видно буде, вже "другий сезон серіалу"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку