Vadym

SOS! Потрібна допомога спеціаліста. Вийняти КМ2. В Києві.

233 сообщения в этой теме

гайка від штатної заточної приблуди 1д601, шомпол від Jet /Proma/... X1 все чудово працює. 

0

Поделиться сообщением

, noone написав:

ви спочатку шпиндель перевірте, бажано калібром, а потім розточну мучайте, найкраще просто проточіти (обнизити) щоб залишились полоски зверху і знизу як на деяких фото фрез у цій темі. стосовно шомпола і витискання інструменту, ви щось мудруєте багато, є просте рішення - робите глуху гайку...

Шпіндель в нормі. Станок купував новим. Купа різних інструментів там буває. Все нормально. Калібром перевіряти нема сенсу, бо, навть якщо трііішечки щось не так, усунути це не можу.

Вижимка у мене ШТАТНА З ЗАВОДУ  саме така, як ви описуєте. 

А от голівка до мене потрапила б/у з задирами, вже кимось зашліфованими. Добре чи ні - важко сказати. Але працює вона нормально, крім цього випадку. От і хочу або її трохи поправити, або замінити китайською, зробленою на сучасному обладнанні. 

0

Поделиться сообщением

А есть ли в той расточной головке мясо для замены хвостовика?

Может имеет смысл срезать старый хвостовик, в головке сделать отверстие под запрессовку/заштифтовку/сварку/резьбу или под какое-то более другое крепление хвостовика?

Конечно проще купить, но мало ли, так сказать ради интереса или от нечего делать...

0

Поделиться сообщением

1 година назад, Vadym написав:

А якщо я візьму нову свердлильну втулку КМ3/2 і з алмазною пастою притру там цей конус?

Якщо брати свердлильну втулку то треба зрізати лапку.

Зважаючи на те, що притиратися, на жаль, будуть обидві деталі  :

- горб на папі трохи зменшиться, але не повністю.

- в идеальній (спочату) мамі  від того горба витреться  локлаьна яма.

В результаті отримєш трохи менш горбатого папу та  трошки зіпсовану маму. 

Щоб якось тому протидіяти, можна попередньо спробувати виправити папу без псування маии.

У конус мами вставити  акуратно вирізану з мікронки викройку конуса ( абразивом всередину, до папи).

І в цому абарзивному отворі  притетри папу.

Таким чином, можна майже повністю скоригувати геометрію папи без псування мами.

Звичайно, періодично витягати та контролювати, що ми там натерли.

А вже після того, можна притерти наживо.

Але я би цю, останню операцію не робив.   

1

Поделиться сообщением

В идеале, если очень хочется притирать, то можно сделать алюминиевый притир-втулку, по идее его не сложно изготовить при помощи развертки.. И тогда изнашиваются притир будет меньше чем обрабатываемая деталь, да и поправить развёрткой в случае чего можно будет или пустить на изготовление деталей, учитывая специфику работы, то из большой болванки изготовить одноразовый притир и потом его пустить в работу.

0

Поделиться сообщением

просто п... якийсь, тобто на інструменті ви притиром можете усунути невідповідність, а в шпінделі ні? якщо ви не впевнитеся що шпиндель нормальний (фарба показує що хтось там з двох не зовсім рівний) то можете отримати застрягання в подальшому ЛЮБОГО інструменту, саме гірше що контакт є посередині, тобто можливий ще й перекос, і ще більший клин. краще щоб контакт був на кінцях.. 

0

Поделиться сообщением

10 годин назад, noone написав:

просто п... якийсь, тобто на інструменті ви притиром можете усунути невідповідність, а в шпінделі ні? якщо ви не впевнитеся що шпиндель нормальний (фарба показує що хтось там з двох не зовсім рівний) то можете отримати застрягання в подальшому ЛЮБОГО інструменту, саме гірше що контакт є посередині, тобто можливий ще й перекос, і ще більший клин. краще щоб контакт був на кінцях.. 

Все логічно, але шпіндель гартований СТРАШНО. Блищить всередині, як у кота шурундули. Ніяких рисок, задирів, нічого нема. Кілька років ніяких проблем. Голівка з самого початку була не дуже. При розточуванні навантаження найбільші з можливих взагалі. Бо важіль великий. Отже, якщо проблеми лише в парі голівка/шпіндель, чого б я ліз псувати шпіндель?

Про зменшення зони контакту - я саме про це найперше подумав. але спочатку хочу впевнитись, що там добре прилягає по боках. Для цього спробую на фломастер в пінолі токарного і свердлильного, потім у втулках 3/2. У мене скрізь КМ2, універсально все. Крім шпінделя токарного, там КМ3, але я туди нічого не пхаю практично.

0

Поделиться сообщением

20 часов назад, Vadym сказал:

А от голівка до мене потрапила б/у з задирами, вже кимось зашліфованими. Добре чи ні - важко сказати. Але працює вона нормально, крім цього випадку. От і хочу або її трохи поправити, або замінити китайською, зробленою на сучасному обладнанні.

С ваших слов сделал для себя вывод что пользовались вы головкой ранее и все было нормально.

И с ваших же слов; Сам винен, мабуть, сильно затяг шомпол... А потім фрезерував обниження під шайбу розточною голівкою зі шпоночною фрезою на 12 в якості розточного різця. Разів 4-5 закусювало, бо жорсткість у маленького фрезера слабувата...

допускаю что это и было причиной захлеста, так как мог быть незначительный проворот конуса(всего несколько градусов) одновременно при осевой нагрузке.

Ситуацию с закусыванием инструмента с последующей остановкой ка по мне уже можно считать аварийной.Плюс ко всему шомпол как раз таки мог бить и не дотянут и в результате не было достаточной силы сопряжения конусов способной противостоять нагрузке от проворота.

Лично я не вижу каких либо глобальных проблем на поверхностях ваших конусов.

Можно подумать что у всех так все прекрастно с конусами? Я Вас умоляю это далеко не так, и работют и все норм.

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу