Vadym

SOS! Потрібна допомога спеціаліста. Вийняти КМ2. В Києві.

236 повідомлень у цій темі

8 минут назад, Vadym сказал:

Шановні, я по шомполу бив нормально так. Аж шпіндель виїхав з підшипників на 10-15мм. Досить грубої сили, бо хвіст голівки там розпдещеться в конусі. Треба тягти якось за тіло голівки. 

Ещё раз: преднатяг (как нарисовал @softm) и перфоратор с торца.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vadym  если бить по торцу то она расклепается, поэтому нужно закрутить болт или  шпильку и бить еже через неё. В сам перфоратор вставить огрызок  старого поломанного бура.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так. Зйомника підшипників не знайшов. Заітра поїду на базар. Зі свого досвіду - термообробка з чергуванням холод/тепло дієва. Залишилось вперти сам шпіндель правильно. Дууууже не хочеться угробити станок. Я мучився без нього і шукав 3 роки. Китайця можна купити ще раз. А раритетного малюка СВФ-1 - ні. Він виручає мене вже давно.

Сам винен, мабуть, сильно затяг шомпол... А потім фрезерував обниження під шайбу розточною голівкою зі шпоночною фрезою на 12 в якості розточного різця. Разів 4-5 закусювало, бо жорсткість у маленького фрезера слабувата...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Иванович сказал:

Ну так  кроме  Вас никто не обратил внимание

   Предложил то де самое, но с преднатягом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

Шановні, я по шомполу бив нормально так

Вангую, взяли молоток с кило весом и со всего плеча?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, LAS сказал:

Я повторюсь. Вот там выше на картинке softm рисовал красным. Вставьте туда 4 болта с длинной гайкой по четырем углам и раскручивайте гайки на разжим. И все получится.

Похоже на форуме одни программисты взялись за мозговой штурм,.. усилие не должно передаваться через тела вращения !!

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Rouch сказал:

Били слабо и мало?. При таком способе вы ничего не повредить.

У меня бывало фреза застревала так что лупить приходилось аж искры летели

А я как разбираю что-то советское удивляюсь , где этих ремонтников учили, все что можно ударить кувалдой ударено)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Вангую, взяли молоток с кило весом и со всего плеча?

Нє, я не настільки тупий. Молоток був менший, уточню, 0,45кг, а бив зусиллям руки, ліктя. Я важу 67кг при зрості 183, не Геракл. Для вибивання фрез і балеринок завжди було достатньо й меншого удару. Вибиваю завжди жалом паяльника мідним. А часто вистачає просто вижимки шомполом.

Змінено користувачем Vadym
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, makks написав:

Похоже на форуме одни программисты взялись за мозговой штурм,.. усилие не должно передаваться через тела вращения !!

Є пропозиції? Свіжі? Я завтра куплю зйомник, зніму все, що можна, сфотографую "роздягнутий" шпіндель. Попа полягає в тому, що я поки що не бачу ГАРАНТОВАНО успішної ідеї, як боротись з цим закусюванням. На форумах є поради а-ля "мажте конус" чи "не мажте конус ніколи" тощо. Це все розмови. А істину я не вловлюю..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на 2м112 зробитиа а щоб зараз зняти мабуть клином зйомником як Іванович давав

Змінено користувачем makks
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо удари не допомагають, спробуйте поворот. Спробуйте якимось чином провернути оправку по відношенню до шпінделя, причому в зворотному напрямку по відношенню до того в яку сторону воно крутилось коли заклинило.  Простіше кажучи, уявіть що це болт(оправка) який знаходиться в гайці (шпиндель).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В ресорі болгаркою зробити паз щоб можна було вставити вал, обпкрти на 2 опори і вибити

Тільке щоб ресора не в кришку а в шпіндель упіралось

Змінено користувачем makks
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, makks написав:

Як на 2м112 зробитиа а щоб зараз зняти мабуть клином зйомником як Іванович давав

Фрезер вибув з гри. Тому такий зйомник не факт, що зроблю.

, makks написав:

В ресорі болгаркою зробити паз щоб можна було вставити вал, обпкрти на 2 опори і вибити

U-подібний паз? Так і доведеться, мабуть...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Vadym сказал:

Стопорне? Пласке, гартоване, товщина 1,25мм, глибина паза 0,75мм :( Вирве в ( ! )

если посадка шайбы будет плотной то недумаю. ну а вы - как знаете

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, jenkins написав:

Якщо удари не допомагають, спробуйте поворот. Спробуйте якимось чином провернути оправку по відношенню до шпінделя, причому в зворотному напрямку по відношенню до того в яку сторону воно крутилось коли заклинило.  Простіше кажучи, уявіть що це болт(оправка) який знаходиться в гайці (шпиндель).

Так робив. Затискав тисками голівку, а ключем з трубою крутив шпіндель. Зіпсував ключа CrVa, але паскуда не далася...

, gesichtslos написав:

если посадка шайбы будет плотной то недумаю. ну а вы - как знаете

Там шайба голими руками знімається. Вона в конструкції не потрібна, гадаю, її зробили тільки для того, щоб відмітити, до якого місця садити підшипник. Луганський завод, робивши СВФ-1, здер якийсь дешевий німецький фрезер, можливо, трохи змінивши під себе. Там особливо ніякої Божої іскри нема, простота в усьому - найбільша перевага.

Змінено користувачем Vadym
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А краще може взяти 2шматка і зробити 2 паза, зтулити, обперти і вибивати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

який дІаметр,шаг рІзьби на кІнцІ шпІнделя.Також дІаметр сквозного отвору шпІнделя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо через перехІдну муфту видавити шомполом з двома рІзними шагами рІзьби.

Ось для наглядності мій

шомпол.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

який дІаметр,шаг рІзьби на кІнцІ шпІнделя.Також дІаметр сквозного отвору шпІнделя.

Там є гайка готова заводська. Різьба 18*1,5, всередині діаметр 10мм під шомпол. Шомпол - тупо імбус 10*135 основний крок. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

Можливо через перехІдну муфту видавити шомполом з двома рІзними шагами рІзьби.

Ось для наглядності мій

шомпол.PNG

Тобто що мається на увазі? Зробити довгу гайку М18*1,5, накрутити на кінець шпінделя, а отаким шомполом викручувати, притримуючи гайку? Щось у мене в голові не сходиться. Кроки однакові.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

малюнок 001.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

малюнок 001.jpg

Ага, ясно, ступінчаста муфта. Оця задня М12 має бути ліва?Шестигранник у мене є, різний. Різьбу наріжу. Пруток є. От лише є сумнів, що воно відкрутиться. Але не зіпсує, це великий плюс. Найбільше боюсь угробити. Треба іще прикинути, що затискати куди, щоб не прокрутилось.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вкрутити шомпол в муфту,разом все на шпиндель(щоб шомпол вкруився в конус розточної теж) до упора муфти.ПотІм утримуючи муфту викручувати шомпол.

За рахунок рІзниці рІзьб йде на розжим, і видавлюе. У мене давно так працюе.

1 минуту назад, Vadym сказал:

Оця задня М12 має бути ліва?

НІ звичайна права

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:
1 час назад, gesichtslos сказал:

если посадка шайбы будет плотной то недумаю. ну а вы - как знаете

Там шайба голими руками знімається.

шайба ≠ стопорне кільце. Шо міг - то сказав. Да, і за пневмолоток задіювать на витягування інструмента, Потрібна жорсткість удару, а не колотить по 8мілінетровій проволочині. 

переконувать більше не буду - то, як бачу, марна трата часу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Vadym сказал:

Треба іще прикинути, що затискати куди, щоб не прокрутилось

Муфта сяде до упора, при викручуваннІ рІзьба на шпинделі буде не рухома тому не зІрве.Також при викручуванні шомпола шпІдель намагаеться вкрутитись в муфту до упора муфти тому достатньо утримувати тілки муфту.

Я по такІй схемі затягую фрези І видавлюю, нІяких немае ударІв та й для пІдшипникІв добре. Реально працюе.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку