Vadym

SOS! Потрібна допомога спеціаліста. Вийняти КМ2. В Києві.

236 повідомлень у цій темі

, sergo40 написав:

Муфта сяде до упора, при викручуваннІ рІзьба на шпинделі буде не рухома тому не зІрве.Також при викручуванні шомпола шпІдель намагаеться вкрутитись в муфту до упора муфти тому достатньо утримувати тілки муфту.

Я по такІй схемі затягую фрези І видавлюю, нІяких немае ударІв та й для пІдшипникІв добре. Реально працюе.

Я поки що просто в голові це не уявляю. Завтра спробую. Плюс, що спочатку куди вкрутити. Штантий шомпол працює тупо. Закрутив 6-гранною голівкою за годингиковою стрілкою, зафіксував. Викручуєш проти стрілки, голівка болта вперлась в гайку, далі їй нема куди йти, болт виштовхує інструмент. А! Блін! Зрозумів. Шомпол - в муфту закрутили. Далі через рівність кроку вкручуємо одночасно муфту і шомпол. Вкрутили, тоді викручуємо шомпол. На один оберт по різьбі 12*1 він хотів би зробити 1мм ходу. А різьба в хвотовику 10*1,5 хотіла б зробити 1,5мм ходу, що змушує її виштовхнути хвостовик. При цьому шестигранники мають бути дебелі, 20-22-24, щось таке.

IMG_20201016_221721.jpg

Змінено користувачем Vadym
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Vadym сказал:

Закрутив 6-гранною голівкою за годингиковою стрілкою, зафіксував. Викручуєш проти стрілки, голівка болта вперлась в гайку, далі їй нема куди йти, болт виштовхує інструмент.

Тей же принцип але набагато сильнІше давить І затягуе.В вашому випадку Вам не хватало сили видавить шомполом який просто впираеться своею головкою.

Думаю Вам може сподобатиссь як буде працювати по такІй схемІ, можливо залишите як штатне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я продолжаю думать за гидравлику.  Второй вариант  на резьбу  м18 точим рем болт  едем к кузовщикам с одной крепимся  за оправку а с другой за этот рем болт  даем натяг  пару тонн и греем горелкой шпиндель. 

Но все таки больше нравиться вариант дать давление изнутри.    

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, torri сказал:

и греем горелкой шпиндель. 

Меньше всего стоит греть шпиндель. Т.к. что с ним станет - большой вопрос.
Что ценнее, шпиндель или инструмент?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Vadym сказал:

Плюс, що спочатку куди вкрутити.

Шомпол вкрутити в муфту потІ все разом накрутити на шпіндель бо м10 збІгаеться по шагу з м18.Ну звичайно ж розрахувати довжину шомпола,щоб при накрученій муфтІ на шпІндель кІнець шомпола був вкручений в конус розночноЇ на достатню глибину.

Накручуючи муфту разом з шомполом , одночасно вкручуеться І шомпол в конус.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Одессит сказал:

Меньше всего стоит греть шпиндель. Т.к. что с ним станет - большой вопрос.
Что ценнее, шпиндель или инструмент?

Точно поведет не поведет ??? от ударов молотками тоже как то не хорошо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В зІбраному виглядІ мае бути так.

сн.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

 

 

, Одессит написав:

Меньше всего стоит греть шпиндель. Т.к. что с ним станет - большой вопрос.
Что ценнее, шпиндель или инструмент?

Гріти - то ж не паяльною лампою! Окропом чи маленьким газовим пальничком до 100-130градусів, більше без толку, бо конус всеоедині нагріється теж. А інструмент не є цінним. Якби я міг легко вийняти голівку, зіпсувавши її, уже б вона була в смітнику. Але ж ні...

, sergo40 написав:

В зІбраному виглядІ мае бути так.

сн.PNG

Я вже в'їхав, дякую! Завтра, якщо зможу, спробую. Поки що воно там з ВД лежить, хай відпочине. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З усього сказаного був пропущений важливий момент.Торець шпінделя мае бути плотно до ступіньки муфти.При нарІзанні різьби в муфтІ буде не доріз рІзьби, тому потрібно виконати канавку або використати проставну шайбу.

Сн2.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

З усього сказаного був пропущений важливий момент.Торець шпінделя мае бути плотно до ступіньки муфти.При нарІзанні різьби в муфтІ буде не доріз рІзьби, тому потрібно виконати канавку або використати проставну шайбу.

Сн2.PNG

Дякую! Канавку роблю завжди. Терпіти не можу отой чмошний останній недорізаний виток. І шайба там теж не зайва буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я би спробував взяти таким зйомником і на пресі через гартовану шпильку як шомпол все то видавити

666418.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прошу вибачення сам у себе виявив не точність.

С3.PNG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, softm сказал:

Доречі які кроки ви робите, щоби не пірнати у таку халепу?

Не попадаю я в таку халепу, немає в мене таких шпінделів.

 

3 часа назад, softm сказал:

 Ось мені колись вбили до голови, причому дослівно, що треба змащувати постійно, протирати перед вставлянням в шпіндель, і після виймання, ставити лише на підставки. Перевіряти калібрами, і годинниковими раз на деякий час. Шліфувати конуса як вже треба?

Так всьо правильно!  Забоі, іржа, абразив точності не додасть, а як немає в пінолі штифта чи вифрезеровки під лапку хвостовика то тут і до провороту інструмента недалеко.. зі всіма витікаючими для конуса пінолі.

От тіко невірю, що ви того незнали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, softm сказал:

що треба змащувати постійно, протирати перед вставлянням в шпіндель

Так-то оно так. Но есть крайне неприятный нюанс. Нельзя допускать слишком гладких поверхностей. Бо на том масле само по себе прилипнет так, что хрен чем вымеш. Эту тему я по пресс-формам знаю. Две в "котовое яйцо" вышлифованые поверхности, капля масла и привет. Гидравлика не справляется форму разнять. Ломами приходится. У ТС похоже оно и есть. Разниматься это дело будет очень тяжело.

@Vadym

Попробуйте воздухом. Вместо М10Х135 вкрутите штуцер и попробуйте воздух подать.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По ходу, в деяких фрезах є проточка частини конуса. Там нема контакту в шпінделі. Для чого так роблять?

В Києві сильна злива. Поїздка по зйомник поки скасована. Але є ідея віджати рідною гайкою шпінделя через трубу. Що скажете?

IMG_20201017_113337.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На авторинку є купа приспособ для запресовки/випресовки чого завгодно, навіть хвора уява не намалює всієї різноманітності. 99% усіх подібних автопроблем у підвісці вирішуються гарним преднатягом і одним чітко поставленим ударом. Шпіндель в руки - і на авторинок...

Ось, як приклад, деякі із таких приспособ... щось можна придумати. Імхо, в даній ситуації головне - зберегти шпіндель. І не поспішати.

P01017-114450.jpg

P01017-115607.jpg

Змінено користувачем Кулибкин
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оце от нащо вони роблять?

IMG_20201017_120525.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А нафига с этими шагами морочиться, сделать гайку под резьбу обратного конца шпинделя, приварить оську и закручивая выдавливать оправку

IMG_20201017_121029.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Причем, на будущее нужно иметь подобную ситуацию ввиду и изготовить конкретно для Вашего станка что-то... вплоть до того, чтобы не разбирать до такой степени.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Vadym сказал:

Оце от нащо вони роблять?

 

Чтоб на шлифовку меньше работы оставалось

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

 

А где оно в ГОСТЕ описано, такое исполнение?

Технологическая канавка

По крайней мере в цилиндр фрезах внутри для этого делается

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Так дома же ... может сварки нет ...

Нічого СИЛОВОГО нема, на жаль. Тиски слюсарні 75мм - найпотужніше, що є. Молоток 0,45кг - найбільший. Я займаюсь, взагалі-то, оптикою. Все, що інше - або для оснастки, або для апгрейда чи ремонту станочків.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, makks написав:

Технологическая канавка

По крайней мере в цилиндр фрезах внутри для этого делается

Ніяка вона не технологічна. Вона явно для конкретної мети. Наприклад, покращити прилягання при довготривалій роботі інструмена, коли з часом є забоїни чи щось подібне. Але чи вплине це (як бонус) на легкість вивільнення тієї самої голівки, якщо я так проточу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Последнее

148133173063202151147250243071103126232091046025.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, makks написав:

А нафига с этими шагами морочиться, сделать гайку под резьбу обратного конца шпинделя, приварить оську и закручивая выдавливать оправку

IMG_20201017_121029.jpg

Я не настільки спец. Але ТЯГТИ краще, ніж ШТОВХАТИ в даному випадку. Деформація так чи інакше є. Мікроскопічна, але є. Якщо штовхати, воно пучить, якщо тягти, тоншає. В даному випадку гайка ВЖЕ Є. Але з отвором. Через шайбу і трубу витягувати - зусилля буде таке саме, як при штовханні прутком. Чому б не спробувати, гадаю собі. А зйомник по-любому куплю, бо назад насадити підшипники чимось же ж треба!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку