Александр121963

Сверлильный станок.Как выбрать..?

142 повідомлення у цій темі

@Semen47 интересно на счёт смекалки.:)

Без смекалки за 6500 а со смекалкой значить за 1500 всего? Неполохо выходит .

Осталось её только  проявить :)

А если сильно постараться за 500 нельзя?

Змінено користувачем Cracker
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, Semen47 сказал:

А НС-12 можно купить за 3500грн прям на лохе. А если проявить смекалку то вообще 2М112 можно купить за 1500грн.

Вот последнее из разряда БАБУШКИНЫ СКАЗКИ. 

А если проявить смекалку, то в Одессе прямо на пляже можно золотую цепуру запросто найти, а спецы с металлоискателями и специальными лопатами за год найти не могут, одни только крышки от пива :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я два года в пассивном поиске сверлилки был, и вот наконец привалило счастье в виде 2М112 без пиноли, шпинделя (ну соответственно патрона), и двигателя. В принципе за вменяемые деньги, но под полное восстановление. Всё что попадалось ранее было либо выкрашено, либо сгноено.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Cracker сказал:

Без смекалки за 6500 а со смекалкой значить за 1500 всего? Неполохо выходит .

Осталось её только  проявить :)

А если сильно постараться за 500 нельзя?

6500 это если искать подольше а 1500 чтоб купить надо мозгом пошевелить

30 минут назад, Alexson сказал:

Вот последнее из разряда БАБУШКИНЫ СКАЗКИ.

нет не сказки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Semen47 Вот оно что , а то я как-то  не подумал  что мозг тут только у вас шевелится :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Alexson сказал:

либо выкрашено,

я тоже крашу,в основном чтоб не гнило иногда краской в основном крашу грунтовкой

часто станки попадаются ржавые до ужаса,приходиться обдирать и чтоб не ржавели крашу даже частенько кисточкой

Если взял станок с люфтом переделываю пиноль,это не сложно главное разобраться "где люфт?" на пиноли или на фасонине

Если фасонина изношена надо просто расточить,притереть хоном и выточить пиноль 

Как правило редко 2мм расточки на диаметр в основном даже просто хонингую.

Если мне сильно лень,могу продать "как есть" без утайки,нет ни малейшего желания чтобы (во множественном числе - неуважительно название лица гомо эректус, гомо сапиенс, или животного, либо неживого предмета имитирующего оное) набили.Зато цену поставлю 4500 или ниже,да но я и покупаю в основном по 1500 иногда и по 1000.А то что вы мне не верите ну так ваше дело я не настаиваю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

гг а тут бот с юмором :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Cracker сказал:

А если сильно постараться за 500 нельзя?

Можно.

Недавно там, чьё имя произносить нельзя, продавали НС-12 за 500 долларов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Народ,вы странные,ну если так с наскоку неполучается,возьмите лист бумаги и напишите "как найти" варианты в столбик.Указывая самые необычные,типа прилетит волшебник и подарит.И выбирайте варианты и реализовуйте.А если хотите чтобы я "подсказал" платите денашку и подскажу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.11.2020 в 17:45, Apostol сказал:

Доброго дня панове. Підкажіть або допоможіть. Чи реально щось придумати. Є такий свердлильний станок Сверлильный станок Eurotec DP 201

Був у мене такий верстатик, дійсно потужність там ват 300 від сили, оскільки іншого не було то бувало і 16кою свердлив , двигун дико грівся. Потім довелося замінити кнопки на тумблер. Як на мене то він підходить для свердління листового матеріалу там де відгинання столика буде не критичне, свердло більше 10мм я б в нього не ставив. Про заміну двигуна можете глянути на каналі Автореаниматор, там дід поставив на нього двигун від пралки з платою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Alexson сказал:

БАБУШКИНЫ СКАЗКИ

Минулого року 2м112 знайшов в знайомого мілкого металоломщика , йому здали, а він в гаражі в себе пригрів.  За 2400грн забрав, в норм стані зі сверлильним патроном до 16мм, ним тільки малі рейки розпускали на вулики, пінолю майже не користувались. Ще й конденсатори в придачу пришаманили, щоб можна було при потребі і від 220в юзати. Так що тут не казки, а удача. Є тема на форумі, так чоловьяга за 3тисячи з чимось грн, годний 2н125 придбав, ото так чудо))

Змінено користувачем Sanya8270
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Sanya8270 сказал:

йому здали, а він в гаражі в себе пригрів.  За 2400грн забрав, в норм стані зі сверлильним

 а еслиб прошвырнутся по приёмкам то и за 800 можно 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Semen47 в моїх краях з прийомками вже туго, знайомий як і більшість закрились коли ціна впала та й бігати ніколи було, іноді попутно лише, час на виконання замовлень вигідніше було витрачати. Та й на наших мало чого цікавого

Змінено користувачем Sanya8270
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.12.2020 в 14:16, Sanya8270 сказал:

Та на станку вам як і на заборах понаписували. В мене старенький джет , один в один як цей ДП, на ньому двигун 0.35квт вказаний ,до 10,5мм ще  терпимо свердлить, 12сверло вже тяжко. Думаю і 500ватт на ДП немає.

12 тягне, а далі стає і все. 

В 30.11.2020 в 23:02, Наливайко сказал:

Станок за 2000 в магазині?? Та від кіловата його у вузол закрутить, там нема достатньо м'яса.

зараз ціни не знаю, купляв роки  3 назад 2400 здається заплатив. Не думаю що скрутить , він ібль  менш добротний, тре двигу якийсь підшукати :) і пробувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.12.2020 в 18:52, Sanya8270 сказал:

з таким ніколи не мав справу, а квт це ще не показник, якщо взяти якийсь болгарочний, чи з дрельки двигун і такий же по квт но важкіший, більший, то небо і земля. В мене на 2118а стоїть двигун 1,1квт, та попробуй його зупинити, 23тім сверлом на раз свердлить з нуля, 32-им розсвердлювали отвір , моєму майже 2квт перфоратору засратись)))) 

теж є перфератор. то сверлив 20 сверлом без проблем, в руках втримати немож, бо перекошує, думав варіант ще стійку купити або зробити для перфератора. Станок до 12-13 не вище а перфератором більші дири робити. . В принципі цей варіант дешевший

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, svarnoy12 сказал:

Був у мене такий верстатик, дійсно потужність там ват 300 від сили, оскільки іншого не було то бувало і 16кою свердлив , двигун дико грівся. Потім довелося замінити кнопки на тумблер. Як на мене то він підходить для свердління листового матеріалу там де відгинання столика буде не критичне, свердло більше 10мм я б в нього не ставив. Про заміну двигуна можете глянути на каналі Автореаниматор, там дід поставив на нього двигун від пралки з платою.

цікави чи від радянських пралок підійшов б двигун,  гм... тре глянути які там потужності були. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Apostol сказал:

цікави чи від радянських пралок підійшов б двигун,  гм... тре глянути які там потужності були. 

180 Вт, если мне не изменяет память

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Apostol сказал:

гм... тре глянути які там потужності були. 

180 ватт

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, svarnoy12 сказал:

Був у мене такий верстатик, дійсно потужність там ват 300 від сили, оскільки іншого не було то бувало і 16кою свердлив , двигун дико грівся. Потім довелося замінити кнопки на тумблер. Як на мене то він підходить для свердління листового матеріалу там де відгинання столика буде не критичне, свердло більше 10мм я б в нього не ставив. Про заміну двигуна можете глянути на каналі Автореаниматор, там дід поставив на нього двигун від пралки з платою.

дякую вам, рышення э. Буду пробувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Apostol сказал:

цікави чи від радянських пралок підійшов б двигун,  гм... тре глянути які там потужності були. 

180 Вт, а ещё бывают и 250Вт и 120 Вт.

 

Это те, что мне попадались.

У меня на трёхскоростном точиле стоит АОЛГ- 22-4, 250Вт 1400 об/мин.

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На  отличном сверлильном станке 2 сс1м штатно  стоит двигатель  который использовался в том числе и в стиралках. 

https://images.app.goo.gl/jZf963JJ4FbShhsn7

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm да нет там ни какой печали. До 12 мм сверлит отлично. Больше просто не приходилось.да у него м заявленное вроде  13 если не ошибаюсь 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Al.P сказал:

Это те, что мне попадались.

У меня на трёхскоростном точиле стоит АОЛГ- 22-4, 250Вт 1400 об/мин.

в принципі оборотів там не треба великих, головне щоб стабільні були і все. Не  падала потужність, тоді все буде добре. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт всім. Підкажіть, знайшов мотор від пралки. В принципі  регулятор теж на підході, але... питання по підключці. В принципі по відео в інтернеті все доступно і по схемі, але, багато відеороликів з меншими роземами. Я в принципі щотки, таходатчик знайшов, то не проблема, але з обмотки іде 5 дротів. Скину фото. Звоняться сірий, коричневий і ці два звоняться з чорним, хз чого. 2 білі окремо звоняться мж собою. Може хтось щось підкаже для чого чорний кабель? 

 

 

0-02-05-e3686338c5d041c1b2b1f9922276cd23e4b398f66e4478fad9e8d4bf34aae4e0_b29a95b9.jpg

кабеля підписані.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По моему опыту чаще всего подключение двигателя к сети это в вашем случае 4 провода, серый-красный-синий-бежевый, какие-то перемыкаются, на оставшиеся два 220 Вольт. Два белых - возможно термореле (лишним не будет), два жёлтых - таходатчик. Чёрный вам (идет обращение к листочкам из дерева инжир) не нужен, не исключено, что это половина обмотки статора.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку