Александр121963

Сверлильный станок.Как выбрать..?

142 повідомлення у цій темі

50 минут назад, Alexson сказал:

По моему опыту чаще всего подключение двигателя к сети это в вашем случае 4 провода, серый-красный-синий-бежевый, какие-то перемыкаются, на оставшиеся два 220 Вольт. Два белых - возможно термореле (лишним не будет), два жёлтых - таходатчик. Чёрный вам (идет обращение к листочкам из дерева инжир) не нужен, не исключено, что это половина обмотки статора.

сірий і коричневий Видають 1,6 ом

сірий і чорний 1 ом,

коричневий і чорний теж 1 ом.

таходатчик видає 178 ом

 

Нажаль я не вчився на електронщика, і не знаю який опір можуть видавати обмотки, все з інтернету, подивлюсь почитаю, але то даже далеко від азів,  через те і перепитую людей, які добре знають своє діло. Я розумію що по фотографії неможливо визначити і по кольорах теж. Не судіть строго, може питання (смішні) і не такі якіб повинні бути. 

Змінено користувачем Apostol
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.12.2020 в 22:25, Apostol сказал:

Нажаль я не вчився на електронщика, і не знаю який опір можуть видавати обмотки, все з інтернету, подивлюсь почитаю, але то даже далеко від азів,  через те і перепитую людей

Серый и красный замыкаете между собой, на синий и коричневый подаёте 220 вольт. Если необходимо поменять направление вращения ротора, синий и серый замыкаете между собой, на красный и коричневый подаёте 220 вольт. Обычно так.

Если у вас специальная плата с регулировкой оборотов по таходатчику, к плате идёт схема подключения на 6 проводов: 2 - щётки, 2 - статор, 2 - таходатчик.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня панове. Зібрав я станок на базі такої плати. На холостих все працює, обороти і так далі. А сверло 10 сверлить без проблем, а от 13  ставллю починаю свердлити і горить запобіжник. В чому може бути проблема? 

 

Характиристики плати 

Напруга живлення- 175-280в
Максимальний струм- 16а
Номінальна потужність двигуна- до 1000вт
Максимальна потужність- 2000вт
Обороти- 50-20000

 

двигун такий

0-02-05-e3686338c5d041c1b2b1f9922276cd23e4b398f66e4478fad9e8d4bf34aae4e0_b29a95b9.jpg

 

2.jpg

1.jpg

Змінено користувачем Apostol
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що саме не зрозуміло?

Наскільки зрозумів з Вашого опису патрон під сверла безпосередньо на валу двигуна.

Зі збільшенням свердла росте зусилля різу. Збільшується зусилля - росте струм.

Ставте редукцію і матимете щастя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Si1ver сказал:

Наскільки зрозумів з Вашого опису патрон під сверла безпосередньо на валу двигуна.

Вибачте, недокинув фото станка. Ні, не на валу двигуна, ось що вийшло  у мене. Робив приблизно  як на цьому    відео   . Брав  те що було під руками.  В патроні сверло 13

 

photo_2021-01-02_21-56-23.jpg

photo_2021-01-02_21-56-23 (3).jpg

Змінено користувачем Apostol
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А запобіжник горить при яких обертах двигуна? Редукція та що на фото?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Si1ver сказал:

А запобіжник горить при яких обертах двигуна? Редукція та що на фото?

Так, це редукція яка зараз  на станку.  Якщо дивитись по регулятору то десь обороти на 15 стоять. я не знаю як їх вирахувати.  Але при свердлінні вони невисокі, ставив на око. 

 

Ще одне. короч в платі стоїть f7al250V запобіжник, в інтернеті пише що це 1А. Тепер понятно чого так. Якещо змінити запобіжник на 5-10 А чи не згортить плата? Який номінальний ампераж можна поставити? 

Змінено користувачем Apostol
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видимо всё-таки 300 Вт двигателя недостаточно для сверления стали сверлом Ф13. 

У станков НС-12 и 2М112, если мне не изменяет память, движки по 550 Вт. Я думаю, что вам нужно ограничиться 10-12 мм и не насиловать сиё изделие.

И ещё прикиньте на глаз сколько оборотов маленького шкива происходит за один полный оборот большого шкива. Даже если получится 5, в чём я сомневаюсь, то делите ваши 15000 об/мин на 5 и получите обороты на шпинделе. 3000 оборотов для стали это тоже много.

Змінено користувачем Alexson
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Alexson сказал:

Видимо всё-таки 300 Вт двигателя недостаточно для сверления стали сверлом Ф13. 

У станков НС-12 и 2М112, если мне не изменяет память, движки по 550 Вт. Я думаю, что вам нужно ограничиться 10-12 мм и не насиловать сиё изделие.

И ещё прикиньте на глаз сколько оборотов маленького шкива происходит за один полный оборот большого шкива. Даже если получится 5, в чём я сомневаюсь, то делите ваши 15000 об/мин на 5 и получите обороты на шпинделе. 3000 оборотов для стали это тоже много.

 в принципів ставив те що мав, теж розумію що шків шпинделя треба чуть більший., але питання чи не буде  та сама історія?  лібо шукати другий двіжок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та фантастики там і чуда не буде. Високообертові двигуни для пралки не розраховані на низькі оберти при великих моментах. І опір обмотки в них малий. Гляньте хоча б на редукцію пралки в оригіналі для забезпечення моменту на низах. Збільшіть оберти регулятором а в зону різу добавте СОЖ. Піде веселіше.

У вашому випадку класичний 0,5 -0,7кВт на 1500об буде себе почувати набагато комфортніше.

Високообертові двигуни краще на деревообробні станки ставити ,як на мене.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Si1ver сказал:

вашому випадку класичний 0,5 -0,7кВт на 1500об буде себе почувати набагато комфортніше.

Я розумію. Але такий двигун коштує хороші гроші. Даний дістався даром. Хотілось з економити, купив тільки регулятор. Тим паче подивився  по відео вроді все зрозуміло і працює. Або  то реклама, або щось недоказали. Або двигун іншої модифікації і сильніший . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Alexson написав:

Видимо всё-таки 300 Вт двигателя недостаточно для сверления стали сверлом Ф13. 

 

Да там кіловат буде, але при номінальних обертах. 

При низьких обертах струм буде рости.

Можна регулятор перетряхнути. Поставити силовий елемент з запасом і збільшити запобіжник (а краще автомат), але чи вартий той колгосп? Двигун при довготривалому використанні грітиметься.

В самого два таких лежить чекають свого часу на токарний по дереву.

Змінено користувачем Si1ver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Apostol сказал:

Або двигун іншої модифікації і сильніший . 

Сам лично видел движки от стиралок-автомат 450-480 и даже 600 Вт.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Apostol написав:

Я розумію. Але такий двигун коштує хороші гроші. Даний дістався даром. Хотілось з економити, купив тільки регулятор. Тим паче подивився  по відео вроді все зрозуміло і працює.

Так працювати буде, але і фізику ніхто не відміняв.

Є ще варіант шків двигуна залишити проміжним, а на нього з двигуна поставити ще один фіксованої редукції раз 4-5 (втулити є де). Момент на патроні зросте, а вал двигуна розвантажиться. І буде широкий діапазон низьких обертів. Правда тут є нюанс - так можна і шпіндель звернути (не витримає моменту).

Дивіться що дешевше

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую за поради. Попробую поставити перше  чуть сильніший  запобіжник, може то справа в ньому. А далі буду думати. Може з двигуном побавлюсь, пошукаю інший , більш потужніший. Ще не вирішив. От одного не розумію ,в дєда працює на китайському регуляторі, тягне на ура, а тут така шляпа. Ще може через шків на шпинделі. Я хз 

Змінено користувачем Apostol
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, куко сказал:

Така плата ,якщо це на TDA1085, тяне двигло на ТВ-4 на всіх режимах без напрягу. 

Так це плата на TDA1085

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Apostol сказал:

Якещо змінити запобіжник на 5-10 А чи не згортить плата? Який номінальний ампераж можна поставити? 

 

Так  Ви  пишете,  що  максимум  на  платі

 

19 часов назад, Apostol сказал:

Максимальний струм- 16а

 

Від  цього  і  танцювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку