Iv@n

Аналізатор кабельних ліній (Рефлектометр) RD6000 DSL

5 повідомлень у цій темі

Доброго дня панство. Знаю що тут є певна кількість електронщиків, тому питання чи немає в кого випадково електричної схеми(фрагментів схеми), сервіс-мануала чи хоть якої-небуть інформації на рефлактометр RD6000 DSL. Пошуки в інтернеті нічого не дають окрім інструкції користувача. Даний пристрій принесли в ремонт повністю "мертвим"( не вмикається). вдалося запустить його від штатного мережевого БП але від внутрішньої АКБ (точніше від проводів які раніше вивели на зовні замість АКБ) не стартує. Також сівша 3В батарейка памяті. Пристрій не проходить внутрішню автокалібровку по двом режимам з десяти. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
  • навряд чи ви знайдете circuit diagram професійного приладу,але зі свого досвіду раджу вам пошукати виробника і написати їм.Так як прилад старий можуть надати схему і прошивку мав кілька вдалих випадків ремонту приладів кінця 90х початку 2000х звісно якщо виробник ще існує і має службу підтримки
    Прихований текст
    1. Прихований текст
      1.  
    2.  

 

Прихований текст

 

 

2 години назад, Iv@n написав:

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@boris виробник існує. про звязок з виробником я думав, бо інших варіантів немає. змалювать схему не вийде там дуже все щільно та багатослойна плата

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо є основна точка вводу живлення наприклад 12в то можна мабудь після нього поставити контролер заряду літієвих батарей і набрати необхідну емність і напругу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

робота від АКБ мене покищо менше хвилює. проблема в автокалібровкі режиму вимірювання опору, хоча і без калібровки опір мірає досить точно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку