vktr

Хочу купить митутойо 500 196 30 или 20, с регулировочным колесиком... из Краткая эволюция электронных штангенциркулей Mitutoyo

31 повідомлення у цій темі

Друзья! Хочу купить митутойо 500 196 30 или 20, с регулировочным колесиком и не могу найти в наличии по адекватной цене. Возможно кто-то продает новый или бу? 

Змінено користувачем vktr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, vktr сказал:

Друзья! Хочу купить митутойо 500 196 30 или 20, с регулировочным колесиком и не могу найти в наличии по адекватной цене. Возможно кто-то продает новый или бу? 

Есть конечно варианты на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), но так как этой мой первый митутойо, боюсь ошибиться и попасть на китай. Вот есть вариант, продавец говорит что оригинал, но смущает цена в 2700грн + фиксирующий винт другого размера как по мне. Буду рад вашим комментариям и советам. 

photo_2020-10-24 18.06.20.jpeg

photo_2020-10-24 18.06.24.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2700 за подделку это конечно круто ... здесь на форуме можно купить новые фирменные штангенциркули, швейцарские, американские, от ~2500 до ~3500 с защитой ip67

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Dim сказал:

2700 за подделку это конечно круто ... здесь на форуме можно купить новые фирменные штангенциркули, швейцарские, американские, от ~2500 до ~3500 с защитой ip67

Ну я на 100% не уверен что это подделка. Поэтому и обратился сюда

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vktr написав:

Ну я на 100% не уверен что это подделка. Поэтому и обратился сюда

 

А я уверен на 100%. 

Это - фуфло, проходите мимо, если хотите оригинал. Если не принципиально, то это - тоже работает, но нужно искать по цене до 25-27 долларов, почти сотка это - оверпрайс. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

, vktr написав:

Ну я на 100% не уверен что это подделка. Поэтому и обратился сюда

Теж впевнений що це фуфло, не тому що ціна низька, по фото видно що це не мітька :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, vktr сказал:

Ну я на 100% не уверен что это подделка. Поэтому и обратился сюда

Лично мне кажется, что коробочка уж чересчур китайская и интуиция мне подсказывает, что похоже что QR код на наклейке совершенно "левый".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уже заказал на амазоне за 107$ + tax :) по скидке кончено же.

Снимок экрана 2020-10-24 в 20.46.02.png

Снимок экрана 2020-10-24 в 20.47.56.png

Змінено користувачем vktr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vktr А нам привезете? Ну или расскажите здесь как покупаете, уверен многим будет полезно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Dim сказал:

@vktr А нам привезете? Ну или расскажите здесь как покупаете, уверен многим будет полезно.

Там нет ничего сложного. Да, часто нет доставки в Украину. Но это не проблемма, заводите акаунт к примеру у Мист Экспрес. Вам предоставляют адрес в США на который Вы оформляете доставку с того же амазона. После того как товар приедет на склад Мист Экспрес оформляете доставку в личном кабинете на свой адрес в Украине. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин назад, vktr написав:

Уже заказал на амазоне за 107$ + tax :) по скидке кончено же.

нажаль розміщення лоту на амазоні не означає гарантовану оригінальність. Це всього лиш торгова площадка.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Наливайко написав:

Це всього лиш торгова площадка.

 

Так, це як наш prom.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доставка работает так: Amazon + NP shopping (Новая Почта, международная доставка).

https://npshopping.com/

*доставка NP дешевле чем у Meest Express.

 

- Покупаешь на Амазон, указываешь адрес склада Новой Почты в Штатах. 

- Амазон при покупке дает трек номер посылки, его нужно зарегистрировать на сайте npshopping.com/

- После того как посылка приходит на склад НП, они отправляют его в Украину на ваше отделение Новой Почты. 

 

Все просто. 

Змінено користувачем vktr
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Наливайко сказал:

нажаль розміщення лоту на амазоні не означає гарантовану оригінальність. Це всього лиш торгова площадка.

Я купив штанген на офіційній сторінці Mitutoyo. Так, як Амазон це найбільша торгова платформа світу, кожна компанія має там офіційну сторiнку.

 

Кожен продавець має там рейтинг і всі дуже цінують його. Тому якщо продавець проблемний його швидко там блокують. Якщо товар не якісний/не оригінальний/Пошкоджений - Амазон без проблем поверне кошти. Кожна посилка застрахована. 

 

Так що Амазон то вам не Україна) Все працює на покупця та на його максимальний захист!

Снимок экрана 2020-10-25 в 17.23.57.png

Змінено користувачем vktr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vktr Як повернути якщо не підійде або виявиться неоригінальним?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.10.2020 в 19:11, vktr сказал:

Ну я на 100% не уверен что это подделка. Поэтому и обратился сюда

Разные углы и "выходы" занижений что на прямых, что на обратных губках.
Это раз.
Грубая шлифовка тыльной стороны. 
Это два.
Наклейка вообще не соответствует оригиналу.
Это три.
На приличном инструменте такого не встретишь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дайте ссылку на официальный каталог. По данному изделию. А то совсем пустой разговор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Точно, а то из пустого в порожнее...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, Одессит написав:

Разные углы и "выходы" занижений что на прямых, что на обратных губках.
Это раз.
Грубая шлифовка тыльной стороны. 
Это два.
Наклейка вообще не соответствует оригиналу.
Это три.
На приличном инструменте такого не встретишь.

Трохи доповню зображеннями сказане @Одессит

Оригінал внизу на всіх фото.

Декільком форумчанам вже обіцяв написати тему про оригінальні VS фуфлові Mitutoyo, з препаруванням обох пацієнтів, але поки що руки не дійшли, вибачайте, колись зроблю.   

 

DSCF7579.jpg

DSCF7580.jpg

DSCF7581.jpg

DSCF7582.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, це в мене "старе" фуфло,  кітайці дуже швидко вчаться та виправляють помилки. Може статися так, що скоро по фото нічого не можна буде сказати, тільки взявши до рук.

 

22 години назад, vktr написав:

Я купив штанген на офіційній сторінці Mitutoyo. Так, як Амазон це найбільша торгова платформа світу, кожна компанія має там офіційну сторiнку.

Кожен продавець має там рейтинг і всі дуже цінують його. Тому якщо продавець проблемний його швидко там блокують. Якщо товар не якісний/не оригінальний/Пошкоджений - Амазон без проблем поверне кошти. Кожна посилка застрахована. 

Так що Амазон то вам не Україна) Все працює на покупця та на його максимальний захист!

 

 

В теорії все красиво. На практиці Амазон занадто великий, і фуфло там має місце, час від часу, бачу на Амазоні "ліві" Mitutoyo. Звичайно, на оф.сторінці виробника, мабуть ні, а у інших може бути.

Залюбки почитаю про чийсь власний позитивний досвід повернення товару з України на американський склад Амазон, у зв'язку з тим, що покупець вважає його не оригінальним.

Особливо в частині повернення грошей за пересилання зі Штатів в Україну. 

Змінено користувачем Maple
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Залюбки почитаю про чийсь власний позитивний досвід повернення товару з України на американський склад Амазон, у зв'язку з тим, що покупець вважає його не оригінальним.

Особливо в частині повернення грошей за пересилання зі Штатів в Україну. 

Я теж хотів би таке почитати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

upd. Штанген уже приехал на склад Новой Почты в New Jersey и готов к отправке в Киев.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, звичайно. Це проблема виключно покупця, що він потім пересилає в Україну, або на Північний полюс. Зворотня пересилка  в США з України значно дорожче прямого напрямку, плюс, навіть, як що відправити посилку в США, її там хтось повинен прийняти та відправити назад до Амазону. 

Все буде значно простіше, як що Амазон відкриє представництво у нас. А поки що це - One Way Ticket.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, то як для кого.  

Як що я впевнений в аутентичності, то шукаю аукціони у тих продавців, до яких подібні речі попали випадково, вони не розбираються, тому не дають гарантій повернення. Американці не люблять відсутність гарантій, тому є шанс, що охочих буде менше і остаточна ціна буде нижчою.

Ну, то моя особиста стратегія і шанси знайти щось нове при таких умовах невеликі. А от с б/в таке траплялось неодноразово. 

Як що особливо не ставити ціль заробити, а відноситись, як до розваги, то можна погратись.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.10.2020 в 22:02, vktr сказал:

upd. Штанген уже приехал на склад Новой Почты в New Jersey и готов к отправке в Киев.

 

Ну так что там приехало, наверное получили уже свой заказ с Амазона? Похвастайтесь, а то тему создали, мы тут все в ожидании... даже денег уже приготовили покупки совершать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку