vktr

Хочу купить митутойо 500 196 30 или 20, с регулировочным колесиком... из Краткая эволюция электронных штангенциркулей Mitutoyo

31 повідомлення у цій темі

На сайті інструментс.ком.юа представлені штангенциркулі мітутойо, яка ймовірність,  навскидку, чи то оригінали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Jason_dinAlt сказал:

На сайті інструментс.ком.юа представлені штангенциркулі мітутойо, яка ймовірність,  навскидку, чи то оригінали?

100% ймовірність)))) але ціни діліть ще на 0.8

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Jason_dinAlt сказал:

На сайті інструментс.ком.юа представлені штангенциркулі мітутойо, яка ймовірність,  навскидку, чи то оригінали?

Ну судя по ассортименту, видимо original. Те кто торгуют копиями ограничиваются 2-3 самыми ходовыми моделями.

Только что, Dim сказал:

100% ймовірність)))) але ціни діліть ще на 0.8

Вы имеете ввиду НДС?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У них була акція - можна було взяти механічний (циферблатний) за $99. Щось не довіряю я електронним, механіка більш незалежна (не потрібні батарейки) та надійна - не боїться електромагнітного забруднення, типу дугових розрядів при зварюванні і т. п. Не розумію сенсу у використанні електронних штангенциркулів, якщо тільки не передавати дані по безпровідному інтерфейсу, або хоча б USB на комп. Чомусь у мене підозра, що купують електроніку не для того, щоб переносити дані одразу на комп, а просто тому, що електронні штангенциркулі це "модно"

Повертаючись до теми - чи є сенс замовляти мітутойо через амазон, ризикуючи потрапити на підробку, якщо можна купити оригінал в Україні? Гадаю, можна легко домовитися під'їхати до них у офіс/склад, і помацати руками товар, переконавшись у автентичності. Якщо і буде дорожче, ніж на амазоні, то чи вартує ризик тієї економії? І не факт, що Амазоном вийде дешевше, там ще й доставка, наскільки пам'ятаю. Не подумайте, що я рекламую цих чуваків, я до них жодного відношення не маю :) Просто цікаво навіщо ризикувати, чекати місяцями доставки, якщо є простіший та швидший спосіб?

Змінено користувачем Jason_dinAlt
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку