Partas

Дешевий електрошпиндель для чпу ТИТАН ПФМ7

9 повідомлень у цій темі

Всім привіт,

хто стикався з таким чудом російсько-китайської промисловості ТИТАН ПФМ7 ?

планую поставити на станок з чпу в якості електрошпинделя, для обробки кольорових металів...максимум :)

Передусім інтересує:

1. Є сильна вібрація на максимальних оборотах?

2. Який термін життя підшипників при різних режимах експлуатації?

3. "Заводський"  люфт підшипників...

4. Чи підійде він взагалі для роботи з використанням фрез 1 мм?

5. Ремонт  та заміна підшипників?

Оскільки мій головний аргумент це мінімальна ціна, і з г...на вибрати важко, буду радий вислухати всі нюанси по цьому фрезеру і інших дешевих китайцях, які продають в інтернеті, типу "електрошпиндель 300 ват за 2300"

Я  знаю, що краще купити як мінімум кресс.... но для хобі завеликі витрати, криза :)

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Використовував по призначенню - як ручний фрезерок по дереву.  Вібрація невелика, підшипники поки що живі. Люфт треба перевірити,

Питання тут скоріше до цангового "патрона". З завода там іде тільки дві цанги на 6 і 8мм, причому то що на 8 цангою назвати важко - просто конічна втулка розрізана з одного боку. Та і 6мм цанга теж виглядає як лайно навіть у порівнянні з дешевими китайскими ЕР цангами.  Теж думав причепити на чпу але певне треба таки шукати щось під ER

Змінено користувачем DimonDSS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до цього фрезера можливо підібрати/придбати цанги?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну я коли стояв перед таким вибором, то уже зорієнтувався був на Вінтех 850. А потім почитав по профільних форумах, шо не катять ці фрезери аж ніяк для цього діла. І багато обгрунтувань на це.

Так шо я відмовився від такої ідеї і повільно збираю гроші на нормальний шпіндель.

...Та і станок ще не доробив...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

цікаво, а  в фрезера вінтех 850 кріплення таке ж саме як і в кресса? (Ф 43 мм), це типу СHINA KRESS  :)

може краще цей купити з перспективою заміни на кресс...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я представляю як воно гуде :)
Ви не вказали що будете різати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я дві неділі назад купив собі такий Титан. Зразу сильно плювався. Биття на конусі доходило до 0.3мм. Не став відсилати назад і думав трохи точнути конус. Довів биття до 0.05мм але бачу що не по всій поверхні прилягає цанга і ще точнув і запоров зовсім. Пішов у майстерню яка була прописана в гарантіі. Думав купити новий ротор. Прийшов а мені кажуть що вони розірвали договір на ремонт Титанів у звязку з тим що для них не поставляють запчастини. Дійсно для цього Титана Ви нічого не знайдите. Прочитав що це копія Макіти. Заказав ротор від неї. Не бьє але у нього інша індуктивніст обмоток і напрям руху. Прийшлося докупляти статор. Зі старого зняв кільцеві контакти. Все запрацювало як треба. Ще купив перехідник з 6мм на 3 і цанготримач ER11. Тримач посадив на гарячу на кусок каліброваного вала 8мм. З такою конструкцією биття біля 0.02мм . Але приходиться знаходить положення в якому биття мінімальне. До речі підшипники що стоять на Титані ну уж зовсім дешеві. Макітовський ротор прийшов з нормальними. Але все одно ні ті ні другі по характеристикам не витримують 30000 об. Максимум 24000 і то тільки японські. Щпіндель на 300вт у мене теж був. Зразу його продав як побачив що підшипники стоять на резових муфтах.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Фрезер так себе. У меня на чпу самодельном стоит давненько,  около года.
Из достоинств:
1. стоимость
2. дико удобный
3. при продолжительно работе не греется.
Недостатки:
1.родные цанги-это ппц, представляют собою конусные разрезные втулки. но там тела для зажима почти нет (где-то 5мм максимум)
2. качество изготовления плохое, конкретно претензии к силуминовому корпусу и толщине стенки.
3. неудачно сделана крыльчатка охлаждения, от чего подшипники постоянно забивает стружкой и приходится регулярно смазывать и чистить после каждой работы
Цанги родные выбросил, поменял на другие от ручного фрезера штурм. Если сильно не перегружать-живет и работает вполне нормально, биений на дереве особо нет.
https://www.youtube.com/watch?v=oEzpZBYSl_w&t=486s
https://www.youtube.com/watch?v=mDOJo027xdQ&t=157s

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://drive.google.com/open?id=0B7nuNlOOjC-CelJKeWNoVDFIYmM

 

Вот видео. Дюраль д16т, фреза двухперая 6мм, сьем 0.6 за проход, скорость 1600, обороты на 5 стоят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку