softm

Как выгнуть пружинную проволоку и где ее взять

10 повідомлень у цій темі

))). И снова здрастье! :D 

Пишите в приват, разберемся. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоже интересно про пружинную проволоку и термообработку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Візьміть пружину  з підходящим діаметром дроту, відпустіть її та вирівняйте , загніть "що душа бажає" та проведіть термообробку (закалка и отпуск)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, softm написав:

Хлопці,  я не знаю кто тему поднял но спасибо. Тема не простая. Я нервы испортил

пока сделал пружинoк. Спасибо за помощь. Но теперь есть понятие, какой это сложный труд.

А в мене так і немає зеленого поняття. Де брати дріт?@Богдан28  продає? Як саме його гартувати? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так подумав, що спробую я спочатку якийсь звичайний дріт, і вийшло! Виявилося що для моїх задач чудово підійшла велосипедна спиця (потрібно було зробити загублене кріплення на пояс), після 2 не дуже вдалих спроб, третє кріплення майже як заводське, стоїть на місці та міцно тримає прилад. 4 спиці придбав за 10грн., часу - 10 хвилин.

IMG_E4017.JPG

Змінено користувачем Dim
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.11.2020 в 16:40, softm сказал:

Каким образом вручную выгнуть проволоку Ст70 для получения формы - необходимо ли проводить термообработку до придания формы, после придания формы?

Так и хочется написать "Вы серьезно?". Но давайте по сути. Периодически-постоянно возникает необходимость что-то сделать из жесткой пружинистой проволоки. Начиная от застежек "американок" для рыбалки до каких-нибудь "хитрых" пружин или карабинов. При работе с проволокой диаметром до 2 мм использую всевозможные плоскогубцы, круглогубцы, утконосы и, разумеется, хорошие кусачки. Гну без всяких отпусков и закалок. "Все что угодно" таким способом, разумеется, не сделаешь, но такую пружину, как на первом фото в теме - сделать не сложно. С первого раза выгнуть точную копию по образцу может не получится, поэтому разумно иметь запас материала "на потренироваться".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку