softm

Муніціпальні проекти Львова 2020 / Муниципальные проекты Львова 2020

14 повідомлень у цій темі

16 годин назад, softm написав:

выгула своих 170 кг.

Поні? :Unicorn_Emoji_42x42: Віслюк? Як для людини навіть 107кг вага завелика. 

Змінено користувачем Куляста Блискавка
граматика
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пан @softm перебрався до Львова? :)

 

Моя позиція щодо отих всіх проектів дуже проста. Вони всі звичайно гарні, корисні, і всі до єдиного дуже потрібні. Але всі вони до ср*ки коли в місті каналізація не всюди є, і там де її нема твориться форменне середньовіччя зі зливанням стоків у придорожні канави, з усіма супутніми ефектами. Для прикладу на сусідній від мене Брюховицькій ту каналізацію роблять вже бозна-скільки років - все не вистачає грошей. А на оті проекти якогось дідька грошей вистачає. Гарно показує пріоритети міста - є Львів для туристів, а є для львів'ян. Перший має сяяти, а другий може і смердіти, нічого страшого з людьми не станеться.

Змінено користувачем memoliza
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

2 часа назад, memoliza сказал:

А на оті проекти якогось дідька грошей вистачає. Гарно показує пріоритети міста - є Львів для туристів, а є для львів'ян. Перший має сяяти, а другий може і смердіти, нічого страшого з людьми не станеться.

Проект  створено 10.09.2020,  явно під вибори.

Бюджет проекту 599 900 грн, ось вам і гроші для каналізації! Беріть новообраних депутатів за жабри і нехай займаються наболілими проблемами.

 

Цитата одного з авторів проекту у Фейсбук:

проект горых.png

 

У людей, які живуть поряд з "Гаєм" з каналізацією явно все добре!

Змінено користувачем newengine
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, softm написав:

Ті люди займаються вже багато років, воно пересихає - воду докупають в міста (це пздц я рахую), наприклад.

 

<sarcasm mode on>А якби в тому районі каналізації не було - воно б не пересихало<sarcasm mode off>

 

В нас депутати впринципі свою роботу роблять, гріх жалітись. І каналізацію на тій же Брюховицькій робити почали, після років обіцянок. Почали, і вперлось в якісь перешкоди з боку міста, якигось дозволів не можуть доотримати чи що. Так і стоїть. А тим часом смердіти там перестає тільки в морози xD

 

А "проектів" тих до виборів стільки повилазило, що аж волосся на дупі ворушиться. І шо характєрно - всі +/- 599 000грн. Совпадєніє? Нє думаю xD

Змінено користувачем memoliza
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, softm написав:

Тому малі проекти ставлять 599.999

 

Тобто реальної оцінки ніхто не робив, просто поставили по максимуму. Слічненько. Напрошується думка, що мета тих проектів - або піар під вибори, або розпил грошей.

 

3 години назад, softm написав:

PS. За калінізацію - смішно

 

Чув ще люди кажуть "канілізація", "коленізація", "калінезація", і навіть "колонізація" - останнє правильне принаймі з граматичної точки зору (але не з семантичної в даному контексті). Тепер можете урізноманітнювати наступні повідомлення :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm А куди поділась кнопка піднімання теми в топ?

 

Screenshot 2020-11-04 at 18.33.27.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Агась, я вже бачив. Дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку