yellosax

АД31, АД31Т1, АД31Т5 в чём различие ?

29 повідомлень у цій темі

Подскажите пожалуйста в чём различие этих марок ? У какого из них самый высокий предел текучести и какой он ? Спасибо. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это один и тот же сплав, отличие в термообработке. Т5 самый твердый из этих. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, DimonDSS сказал:

Это один и тот же сплав, отличие в термообработке. Т5 самый твердый из этих. 

Да я неверно выразился прошу прощения, сплав один и тот же разные методы старения и термообработки.А где можно узнать точный предел текучести, потому как то что я находил цифры сильно разнятся. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нашёл вот такую табличку, выходит самый прочный из них АД31Т1 а АД31Т5 всё таки менее прочный. 

АД31.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А как их отжигать перед гибкой? Дайте ссылку на техпроцесс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, yellosax написав:

Нашёл вот такую табличку, выходит самый прочный из них АД31Т1 а АД31Т5 всё таки менее прочный. 

Дивіться тут:  https://aluminium-guide.com/alyuminievyj-splav-6063/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Дядя_Уеф сказал:

А как их отжигать перед гибкой? Дайте ссылку на техпроцесс.

А надо ли? Мы катаем без ТО. Потом сварка. Околошовная зона при сварке отпускается и заметно мягче основного материала.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, sadam сказал:

Мы катаем без ТО.

Ну хорошо, что катается и так. А у меня упал твердомер и рычаг в нем, из какого то алюминиевого сплава, подогнулся. Хочу выровнять, но боюсь сломается. По этому думаю нагреть, а потом гнуть. До какой температуры греть не знаю? Вот и спросил.

1 час назад, IMP сказал:

Дивіться тут:

А в чем отжиг состоит? А то я температуру знаю, а остальное не написано. Да и по закалке тоже самое.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

А в чем отжиг состоит? А то я температуру знаю, а остальное не написано. Да и по закалке тоже самое.

https://aluminium-guide.com/termicheskaya-obrabotka-alyuminievyx-otlivok/

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IMP сказал:

Дивіться ту

Красно дякую за підказочку. Ще якби взнати марку сплаву з якого той важель випиляний? 

А може підкажете до якої температури його нагріти, щоб вийшло його підігнути. А потім би щоб він сам зістарився, та й годі. Як усе складно із тим алюмінієм у порівнянні з залізом.

От халепа. Нащо я на нього трубогин не втримав, і чого він біля нього стояв? Тепер хоч випилюй його з болванки, як зламається.

 

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

Спасибо за ссылку, значит та таблица что я выложил неверная ? Сколько же в инете информации и где правда где фейк попробуй ещё разбери ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Красно дякую за підказочку. Ще якби взнати марку сплаву з якого той важель випиляний? 

А може підкажете до якої температури його нагріти, щоб вийшло його підігнути. А потім би щоб він сам зістарився, та й годі. Як усе складно із тим алюмінієм у порівнянні з залізом.

От халепа. Нащо я на нього трубогин не втримав, і чого він біля нього стояв? Тепер хоч випилюй його з болванки, як зламається.

 

Ну ви ж не новачок, якому треба показати і розказати все .... і ще й допомогти знайти відповідне в мережі. Там, якщо поскролити, то можна знайти  і ще багато чого цікавого. А посилання я скинув одне, щоб не замінювати його безліччю подібних за змістом. Просто, щоб при бажанні вказати напрямок пошуку.

, yellosax написав:

Спасибо за ссылку, значит та таблица что я выложил неверная ? Сколько же в инете информации и где правда где фейк попробуй ещё разбери ))

Особисто я часто користуюсь тим сайтом при потребі пошуку інформації по ал. сплавам. Як на мій погляд — досить авторитетне джерело інформації, з лінками та посиланнями на світові джерела походження. Стосовно достовірності цифр, то особисто я примітив, що в нас копіпастять як цифри так і таблиці (СССР)  ледь не півстолітньої давності, актуальність аких може бути під сумнівом. Також треба врахувати відповідну різницю в марках сплавів по радянським ГОСТам та світовим або європейським стандартам, які можуть трохи відрізнятись.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, IMP сказал:

Ну ви ж не новачок, якому треба показати і розказати все ....

По алюмінію я не дуже копенгаген. Навіть зварочник мій , що алюміній варив, накрився.То тепер і вивчати як би ні до чого. Але дуже вам дякую за зсилочку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Навіть зварочник мій , що алюміній варив, накрився.

 

При бажанні все ремонтується, тим більше в ваших краях...

 

, Дядя_Уеф написав:

То тепер і вивчати як би ні до чого

 

Вчитись ніколи не пізно. Я й сам далекий до досконалості, тому  стараюсь крім практики, ще й теорію почитувати. В житті все згодиться, хоч притримуюсь принципа що добре все знати, але не все робити.)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Дядя_Уеф сказал:

Ну хорошо, что катается и так. А у меня упал твердомер и рычаг в нем, из какого то алюминиевого сплава, подогнулся. Хочу выровнять, но боюсь сломается. По этому думаю нагреть, а потом гнуть. До какой температуры греть не знаю? Вот и спросил.

А в чем отжиг состоит? А то я температуру знаю, а остальное не написано. Да и по закалке тоже самое.

Ровнял клипон на своем мотоцикле. Сплав не известен. Попробовал разогнуть на холодную - не идёт. Прогрел феном до кипения капли воды и дело пошло. Лак и краска на детали не пострадали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, sadam сказал:

Сплав не известен. Попробовал разогнуть на холодную - не идёт. Прогрел феном до кипения капли воды и дело пошло. Лак и краска на детали не пострадали.

Ух ты... Повезло вам. Я слыхал, что греть надо до потемнения мыла. Знать бы марку сплава, то как греть можно вычитать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, yellosax написав:

Подскажите пожалуйста в чём различие этих марок ? У какого из них самый высокий предел текучести и какой он ? Спасибо. 

Привіт, як життя?

 

З якою метою цікавишся? Що і з чого хочеш робити? 

 

Тримай https://www.metmk.com.ua/13spr_alum.php

 

Працюю з ремонтом рам вже більше 7 років, але там в основному АД33 - 6061 і 1915 - 7005 сплави.

АД31 пластилін порівняно з ними його як нагріти , він поводиться як теплий пластилін.

Якщо на глаз, мастимо мило і грієм поки воно не почорніє. 

Дати вистигнути на повітрі він відпускається, якщо загартувати у воді він перші 12 годин як теплий пластилін, а потім починається процес природнього старіння Т4.

А взагалі рахується найміцніша термообробка Т6 і її варіації типу Т651 - загартування і штучне старіння 

 

О – полный отжиг

F – как произведено, без термической обработки

H

Н1 – деформационное упрочнение без термообработки

Н2 – деформационное упрочнение и частичный отжиг

Н3 – деформационное упрочнение с стабилизационный отжиг при низкой температуру

Н4 – деформационное упрочнение с последущим покрытием или покраской, при которых возможен частичный отжиг

Нх2 – твердости

Нх4 – твердости

Нх6 – твердости

Нх8 – полная твердость

Нх9 – повышенная твердость

T – термическая обработка:

Т1 – закалка после деформации при температуре выше, чем тепература рекристаллизации, и последующее естественное старение (при комнатной температуре)

Т2 – закалка после деформации при температуре выше, чем тепература рекристаллизации, деформационное упрочнение и последующее естественное старение

Т3 – закалка на твердый раствор без полиморфного превращения и деформационное упрочнение

Т4 – закалка на твердый раствор без полиморфного превращения и естественное старение

Т5 – закалка после деформации при температуре выше, чем тепература рекристаллизации и частичный отжиг при повышенной температуре

                            Т6 – закалка на твердый раствор без полиморфного превращения и искусственное старение

Т7 – закалка на твердый раствор без полиморфного превращения и стабилизационный отжиг

Т8 – закалка на твердый раствор без полиморфного превращения, деформационное упрочнение и

Т9 – закалка на твердый раствор без полиморфного превращения, искусственное старение и деформационное упрочнение

Т10 – закалка после деформации при температуре выше, чем тепература рекристаллизации, деформационное упрочнение и последующее искусственное старение

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Межа плинності АД31 Т1 - 120 МПа

АД31 Т5 - 140 ПМа

Найкраще такі речі шукати на англійській - це їхні сплави і в них інформації про них є більше.

 

Я беру труби АД35, 6082 при Т6 термообробці він вже має 240-255 МПа і при обробці різанням вже наближається по якості Д16. На згин він тріщить, якщо не гріти, але і в нагрітому стані він вже менш пластичний за АД31

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Дядя_Уеф сказал:

Ух ты... Повезло вам. Я слыхал, что греть надо до потемнения мыла. Знать бы марку сплава, то как греть можно вычитать.

Я думал греть до "мыла", но деталь габаритная и крашенная. Я не хотел убить краску и лак. Фактически  определил прочность детали "на глаз" и исходя из этого подобрал температуру при которой материал становится более пластичный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.11.2020 в 23:02, RoMANIAC сказал:

Межа плинності АД31 Т1 - 120 МПа

АД31 Т5 - 140 ПМа

Найкраще такі речі шукати на англійській - це їхні сплави і в них інформації про них є більше.

 

Я беру труби АД35, 6082 при Т6 термообробці він вже має 240-255 МПа і при обробці різанням вже наближається по якості Д16. На згин він тріщить, якщо не гріти, але і в нагрітому стані він вже менш пластичний за АД31

Спасибо большое Рома за расширенный ответ. Хочу трубу для подводного ружья, там стенка будет 1 или 1.5мм ещё думаю, при диаметре 32мм. Давление внутри до 50 Атм примерно.  А если не трудно кинь пожалуйста в  личку где можно купить АД35 при Т6 ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, yellosax написав:

Спасибо большое Рома за расширенный ответ. Хочу трубу для подводного ружья, там стенка будет 1 или 1.5мм ещё думаю, при диаметре 32мм. Давление внутри до 50 Атм примерно.  А если не трудно кинь пожалуйста в  личку где можно купить АД35 при Т6 ? 

Та будь ласка.

 

АД31 не бери ніколи для таких речей.

 

Я тут беру http://alu.kiev.ua/product864.html , але ф32 не має або 35х2 або 30х2, пише що Т66

 

 

П.С, ще маю на залишку Д16 38х5 і 42х5, як для тебе ;)

 

Змінено користувачем RoMANIAC
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.11.2020 в 19:02, RoMANIAC сказал:

Та будь ласка.

 

АД31 не бери ніколи для таких речей.

 

Я тут беру http://alu.kiev.ua/product864.html , але ф32 не має або 35х2 або 30х2, пише що Т66

 

 

35x2 мне многовато (( Поищу может найду в другом месте, у меня есть небльшой кусочек д16 36х1.5 но её тоже многовато, хотел тоньше и легче )) 

В 18.11.2020 в 19:02, RoMANIAC сказал:

П.С, ще маю на залишку Д16 38х5 і 42х5, як для тебе ;)

 

Спасибо Рома , буду иметь ввиду))) Ты меня уже пару раз ей выручал ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, yellosax написав:

35x2 мне многовато (( Поищу может найду в другом месте, у меня есть небльшой кусочек д16 36х1.5 но её тоже многовато, хотел тоньше и легче )) 

Спасибо Рома , буду иметь ввиду))) Ты меня уже пару раз ей выручал ))

тоді 30х2 http://alu.kiev.ua/product863.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня есть титановая, сплав хз, диаметр 30х2 вроде, длина 300 кажется. Интересно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, RoMANIAC сказал:

Стенка 2 тяжеловата будет, его нужно вывешивать в нейтральную плавучесть, больше придётся лепить поплавка тогда, да и внутри уже 26мм не хватит места для начинки уместить всё. Знаю впихивали в 30х1 , то я хочу найти 32х1 или 32х1.5 

1 час назад, Stanley сказал:

У меня есть титановая, сплав хз, диаметр 30х2 вроде, длина 300 кажется. Интересно?

Спасибо, нет титан не подходит в а 1.5 раза тяжелее дюрали. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку