Иванович

Между прочим.

210 повідомлень у цій темі

unnamed.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович сама по себе "корона" известна более 40-ка лет.
Вопрос в другом: как только мы победили "обычный" грипп - появляются более новые "версии". Природа не терпит пустоты!
Идёт постоянная борьба "маленьких" с "большими".
Всё очень просто: перестаньте считать себя вершиной мироздания. Есть и другие. Они тоже хотят кушать...
"...А в Австралии злые мангусты истребили полезнейших змей..." (с) В.С.Высоцкий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когда еще у китайцев не было интернета, один добрый человек посоветовал воробьев отсреливать..

Чуть с голоду не вымерли..

Пришлось им почтой воробьев высылать..

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очевидно ведь , что  уничтожено все то хорошее, что было в системе Н.А.Семашко , и что использовалось во многих странах.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%BE&ved=2ahUKEwjUtafGpYHtAhWDK3cKHeAxD7sQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw2xCbIspDbWfmWdWv8KL1TI&cshid=1605331485607

Змінено користувачем Al.P
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажу так, корона -- ніякий не звичайний грип, безліч штамами котрого я хворів багато разів.

 

По днях:

 

1.

з 8 до 12 все як завжди, працюю, навіть зашив профнастилом боковину навіса

з 12 до 14 різкі болі у животі, можливо не саме шлунку та т.п., а саме у м'язах, вже стояти не можу.

з 15 температура бомбить до 38.7! При цьому ніяких натяків на горло/кашель немає

 

2. температура не піднімається вище 37.5, крім температури нічого

3. температура 36.6, ну думаю що це було?

4. температура 38.5, крім температури нічого, але бомбить хвилями, з ранку 38.5, в обід ~37, ввечір 38.5

5. температура 36.6, почався легкий кашель, який і пройшов через 2 дні безслідно.

 

більше температури не було ні разу, звичайний грип кажуть? Да ну на, нікому такого не побажаю.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, toolmaker сказал:

більше температури не було ні разу, звичайний грип кажуть? Да ну на, нікому такого не побажаю.

 

Я кщо у вас підтверджено і ннфікування короною то це ще може буте не все. Там наче після температури через кілька днів ще бувають ускладнення з органами дихання. Та нехай мине так, будьте здорові.

Я би сам хотів навмисно перехворіти без ускладнень, щоб більше не перейматись і забити на застереження і т.п.

Змінено користувачем IgorChe
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, IgorChe сказал:

Я би сам хотів навмисно перехворіти без ускладнень

 

Не ображайтесь, але цього вам і бажаю, взагалі згоден з думкою спеціалістів (але не алармістів), що перехворіють всі живі люди.

При цьому треба не боятися, але максимально себе захищати, щоб захворіти як можна пізніше, коли корона змутує до форми з мінімальним ризиком для людей.

 

Цікавий факт: так, корона в мене була підтверджена у 3х лабораторіях, але вона не атакувала мої хронічні проблеми з органами дихання, тільки м'язи та температура.

Зовсім легкий кашель був 3 дні (фактично 1), ніколи не боліло горло, немає жодних змін у легенях, бронхах, трахеях, ніяких проблем з апетитом, ніяких втрат нюху та смаку, ніяких дзвонів в вухах та все інше, про що можна прочитати. 

Змінено користувачем toolmaker
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Иванович сказал:

unnamed.jpg

А у той шо слева , с подносом, маска, как и сейчас у многих , только рот прикрывает, а шнобель торчит наружу неприкрытый. 

Что характерно, здравый смысл как всегда отсутствует, зато "в маске" выполняет указание начальства. Это главнее здравого смысла.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, IgorChe сказал:

Я би сам хотів навмисно перехворіти без ускладнень, щоб більше не перейматись

увы не гарантирует обретение длительного иммунитета, и второе заболевание может быть жёстче.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, toolmaker сказал:

щоб захворіти як можна пізніше, коли корона змутує до форми з мінімальним ризиком для людей

Совсем не факт, что как патогенность так и летальность уменьшатся. Да есть такая надежда, вспоминая ту же испанку.

Но корона не грипп, пневмония очень часто вызывается другими коронавирусами и при этом занимает 4е место по смертности и она не меняется десятилетиями. Ну и вирус чёрной оспы и вирус  бешенства за тысячелетия не стали ни менее инвазивными, ни менее смертельными

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

раз така тема ,то  розкажу ,так сказати з власного досвіду.. корона штука противна , де і як хапнув хз.. хворів ще на кінці літа - початку осені.. температура від37 до 38, нюх непропадав, КТ все ок, тест негативний (в єдиного в сімї) у всіх пневмонія на КТ і позитивні тести. Горло поперчило день-два, незрозуміле головокружіння до двох тижнів ,перших декілька днів слабість,а ось серце (ніколи проблем не було) і суглоби чую до тепер. При чому суглоби (коліна і локті , ступні, пальці рук)  почали боліти напевне через місяць після ..  На час коли я хворів, хворіли напевне 50%(а може і білше) лікарів і  медсестер в наші поліклініці, в кого тест негативний,сиділи з температурами на роботі.. що лікарі що медсестри.. По лікуванню, в кожного з сімї воно було різне .. в мене так як КТ чисте антибіотиків ніхо не назначав. Пив аспірин-кардіо, серату, вітаміни, чай з ромашки, мед. В дружини вже були і антибіотики , спочатку Азитроміцин. потім Цефіпам, В тещі теж Цефіпам і ще були якісь кортикостероїди і гормони.. На трьох  12 тис. грн. це при тому що у всіх легка форма, і без госпіталізацій..Це без врахування вітамінів і препаратів для суглобів.. Багато з знайомих які перехворіли, так і повністю невідновились.. Бережіться і будьте здорові. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я особисто взагалі нічого не вживав окрім натуральних чаїв (ромашка, меліса, м'ята, смородина, малина, калина, суданська роза, ройбуш), молока з медом, багато води.

Але ж кажу, в мене майже ніяких проблем не було крім температури, яку я знаю що не можна збивати до 38.9, та болів у м'язах, з якими я не знав що робити, поки не пройшли.

Змінено користувачем toolmaker
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, toolmaker сказал:

Я особисто взагалі нічого не вживав окрім натуральних чаїв (ромашка, меліса, м'ята, малина, калина, суданська роза, ройбуш), молока з медом, багато води.

Незнаю чи це якось повязано,але знайомі пасічники,їх сімї, та і знайомі медоїди) перенесли ковід в легкі формі.. може дійсно якось мед допомагає організму боротись..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кажуть лікарі, що є різні штами ковіду. Я перехворів. ПЛР тест здавав, смак і нюх втрачав. Форма відносно легка. Пневмонія (ковідна, інфекційна) була одностороння.

Все одно ношу маску, зберігаю дистанцію, бо важчий штам ковіду підхопити не хочу.

Чай, мед пив багато. Антибіотикамі теж лікувався. Сон вночи був дуже глибокій, як у дитини. Зранку ниркі поболювали. Температури великої не мав, але пітнів вночи доволі обільно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Два дня была повышеная (37,2-37,5) температура, слабость дня 4 была, кашель легкий  столько же, было чувство что меня прострелили на вылет, нюх пропадал, но не полностью (бензин и растворители слегка чуял). На больничный не ходил, как то вычухал, жена без вкуса и запаха дней 10 была, дети - все норм, а вот родители почти месяц с температурой на антибиотиках. Тест у них +.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, IgorChe сказал:

Я би сам хотів навмисно перехворіти без ускладнень, щоб більше не перейматись і забити на застереження і т.п.

Антитіла  захищають  Вас  на  протязі  4  місяців.  Тому  забити  надовго  не  вийде.

 

1 час назад, kolish сказал:

може дійсно якось мед допомагає організму боротись..

Чай  з  медом,  при  застуді,  приносить  полегшення.  Та  і  смачний  це  напій.  Кажуть,  що  продукти  бджільництва  мають  бактерицидні  властивості.  Особисто  я  можу  сказати  за  прополіс  -  двадцять  років  назад,  за  його  допомогою,  я  вилікував  свого  носа   --   назавжди  позбувся  хронічного  гаймориту,  який  почав  дошкуляти  останнім  часом  кожного  тижня.   Після  лікування  прополісом  забув  по  цей  день,  що  це  таке.  Тому  і  мед  вважаю  ліками.  А  взагалі  бажаю  користуватися  медом  не  як  ліками,  а  як  смачним  продуктом,  при  цьому  не  хворіти,  мати  гарне  здоров"я  і  чудовий  настрій !

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Процитирую.

Вирусы являются самой распространённой формой существования органической материи на планете по численности. Они играют важную роль в регуляции численности популяций некоторых видов живых организмов (например, вирус дикования с периодом в несколько лет сокращает численность песцов в несколько раз).

Однако основная роль вирусов в биосфере связана с их деятельностью в водах океанов и морей.

Вирусы — это самая распространенная форма жизни в океане,Чайная ложка морской воды содержит около миллиона вирусов[253]. Они необходимы для регуляции пресноводных и морских экосистем[254].

Микроорганизмы составляют более 90 % биомассы в море. По оценкам, каждый день вирусы убивают около 20 % этой биомассы, а количество вирусов в океанах в 15 раз превышает число бактерий и архей. Вирусы являются главными агентами, вызывающими быстрое прекращение цветения воды[256], убивающего другую жизнь в море[257], за счёт гибели вызывающих его водорослей. Численность вирусов убывает с удалением от берега и с увеличением глубины, поскольку там меньше организмов-хозяев[258].

Значение морских вирусов очень велико. Регулируя процесс фотосинтеза, они играют второстепенную роль в сокращении количества углекислого газа в атмосфере приблизительно на 3 гигатонны углерода в год[258].

Как и другие организмы, морские млекопитающие восприимчивы к вирусным инфекциям. В 1988 и 2002 годах тысячи обыкновенных тюленей были убиты парамиксовирусом Phocine distemper virus[259]. В популяциях морских млекопитающих циркулирует множество других вирусов, в том числе калицивирусы, герпесвирусы, аденовирусы и парвовирусы[258].

Так что все как и должно быть, а то вода цвести начинает от сильно увлекшихся жизнью.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, IgorChe написав:

Я кщо у вас підтверджено і ннфікування короною то це ще може буте не все. Там наче після температури через кілька днів ще бувають ускладнення з органами дихання. Та нехай мине так, будьте здорові.

Я би сам хотів навмисно перехворіти без ускладнень, щоб більше не перейматись і забити на застереження і т.п.

А нічого, що в США після COVID-19 не беруть в армію? "Пєндоси" тупі, щи може не все так просто з ускладненнями? Нікому не бажаю перехворіти цією гидотою! Можливо, дотягнемо до моменту, коли нас ширнуть довгожданною вакциною. Мова не про расійську гидоту для скота.

Стосовно пропіареної сколєнвставшої вакцини - ось що пише про неї сам рабсіянин, співробітник НДІ Біохімічної фізики РАН Олександр Кудрявцев:

"Долго они не публиковали свой состав, но сейчас опубликовали и я разочарован. Честно говоря, я надеялся, что это вакцина современная, на рекомбинантных белках, не опасные вакцины основанные на аденовирусах или уж тем более аттенюированные, короче говоря "живые" вакцины… Но! Это вот, это даже не прошлое поколение, это вакцины из ветеринарии! Там есть вакцины такие, пептидные, от ящура, которым скот колят, миллиграмовыми количествами антигена. Ну типа если подохнет - не страшно, главное чтобы заразу не разносил. Ну никому в здравом уме и доброй памяти не придет в голову колоть ВОТ ЭТО людям. Оказывается пришло. И это пришло в голову одному из ведущих научных учреждений России. Я разочарован. Честно. Нет конкурентов. Для сравнения, в обычной вакцине от гриппа - всего 45 мкг антигена (по 15 мкг каждого), да и та не всеми переносится нормально. Поэтому делают такие как Гриппол Плюс, где каждого антигена по 5 мкг, всего 15 мкг. Приоритет "Безопасности" над "Эффективностью!

В российской вакцине, созданной Центром «Вектор» целых 225 мкг антигена. Возможно даже целых 250, они там точно состав не пишут, 75+-15 мкг каждого антигена, да еще и аж до 700 мкг гидроксида аллюминия, опаснейшего адъюванта, от котором во всем мире отказываются... А они взяли и сварганили.. Я уж не говорю даже об эффективности, пептидные вакцины это маленькие такие линейные антигены, которые не сохраняют трехмерную организацию природного вирусного участка белка, на который нужно выработать нейтрализующие антитела, поэтому многочисленные попытки произвести еще таких вакцин в скотоводстве к успеху не привели... И да, еще и не указали, что за белок такой "носитель". Ясно-понятно, коли быстрее, нет времени объяснять. А вот эта недосказанность очень сильно напрягает, особенно в силу того что и состав то оказывается не просто так не раскрывали. Вот так вот, поспешишь - людей насмешишь.... или убьешь...

 

 

890_450_5f88b76c44962.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую , можливо не зовсім по темі. Але хочу торкнутися важливого питання моніторінгу при захворуванні на ковід. Найпроблемнішою частиною в цьому захворюванні є ковідна пневмонія - це ураження легень при якому вони не можуть виконувати свою функцію. Тобто вони не здатні в повній мірі насичувати кровоток киснем. При цьому паціент відчуває задуху і може померти від браку кісню в кровотоці. У мене сусіда , кремезний чолов'яка помер в 51 рік через це.Отже не зневажайте підступність ковіду.

Припустимо ви підозрюєте в себе КОВІД. Що робити? Звісно звернутися до дільничного лікаря за порадою і обстеженням. Але якщо немає змоги, немає лікаря, обставини не дозволяють чи самі хочете контролювати власні легені без походів на флюорографію, рентген чи компьютерну томографію. 

Прогрес не топцює на місті і в аптеках є такий простенькій прилад як ПУЛЬСОКСіМЕТР (Погугліть).

Це маленькій прилан у вигляді защіпочкі на пальчік, який вимірює ваш пульс і насиченість кровотоку киснем!!!!!

Ним широко користуються і лікарі при діагностуванні вмісту кісню в кровотоці.. Коштує недогоро і може використовуватися як завгодно часто щоденно (навідміну від рентгенну).

Маючи такий прилад вдома можна моніторити стан вашого кровотоку і членів вашої родини як завгодно часто. Ковід це сімейна хвороба - один приносить, а захворіють усі. 

Ми навмисно питали у дільничного лікаря щодо пульсоксіметра - вона сказа , що і дешевий і дорожчий виконають свою функцію однаково.

Бажаю здоров'я!

Але якщо захворієте будьте попереджені!

 

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша очень да же по теме, МОЗ так же рекомендует иметь дома этот аппарат

PS умерла соседка, сердце не выдержало принудительной вентиляции лёгких 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П.С. Покази пульоксіметра:

- 98-96 % майже норма;

- 92% зниженя , при якому варто замислитися.

- 70% ви гостро відчувуватимете задуху.

 

Шануймося!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.11.2020 в 18:55, Саша сказал:

П.С. Покази пульоксіметра:

Вже і я до клубу додався. Пульсометра придбав. Дуже схожий на візатор з Кін-Дза-Дза. Показує казна що. Від 99% до 82% в залежності невідомо від чого, при наборі статистичних данних. Дивний прилад.

В 15.11.2020 в 20:43, softm сказал:

Озвучу , может кто не вкурсе.

Zn

D3

Д3 4000 од на день

Ще ОМЕГА3 ( риб"ячий жир)треба 4гр. на день.

Буду розповідати про перебіг. поки що звечора було 38.5. Вранці 37.1.

дО 12-00 доросла до 38.0 і так поки що тримається. Відчуттів та симптомів ніяких окрім незвичайної атмосфери у голові. Але не болить. Пішов пріти у люлю далі.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дядя_Уеф Александр, ты там не балуйся, выздоравливай быстрее и полнее.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Stebium1 сказал:

Александр, ты там не балуйся

Спасибо Степа! Твоими молитвами выздоровею.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

Пішов пріти у люлю далі.

 

Вода. Пийте стільки, скільки лізе. Буде трошки краще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку