StarostenkoS

Владельцы 6б75вф1 отзовитесь

12 повідомлень у цій темі

Народ подскажите, какая система смазки коробки скоростей и перебора на 6б75вф1, по паспорту вроде есть масляный насос но какой он хоть увидеть.

Змінено користувачем StarostenkoS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И как снять коробку то вообще?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спочатку знімаєте плиту на якій висить двигун, після цього відкручуєте плиту коробки швидкостей від корпусу, після цього треба посунути коробку назад в сторону де двигун на кілька см, вона впаде вниз, і після цього її можна витягти. Залізяка дуже тяжка.

Змінено користувачем jenkins
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як ту плиту в  якій механізм перебору стоїть(ззаду  верстата) зняти і чи потрібно знімати? просто посунути? Я також не можу зрозуміти- як реалізовано виймання застряглого в горизонтальному шпінделі інструменту  цьому верстаті?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю точно по 6б75, оскільки розважався з 6720, але вони дуже схожі.

Там ззаду на плиті є декілька гвинтів під шестигранний ключ, їх треба відкрутити, але не до кінця щоб воно не впало потім на землю. Крім гвинтів там є конічні штіфти, можна спробувати їх вийняти, у них всередині різьба М5 якщо не помиляюсь. Закрутивши туди болт, і по принципу зворотнього молотка треба витягувати їх на себе. Як варіант, їх можна не чіпати спочатку. Вони не будуть заважати зняти плиту. Вони потрібні щоб плита встала в точному положенні.

Далі, потрібно в щіль між плитою і корпусом вставити щось гостре (ніж, викрутка, щось на зразок зубила ітд) і обережно по контуру пробувати забивати, щоб щіль збільшувалась рівномірно з усіх сторін. Сили прикладати не треба, мікро удари потихеньку з усіх боків. В якийсь момент плита відійде від корпусу, але за щось буде триматися. Це щось - це ручка перебору. Її треба виставити приблизно в середньому положенні між краями. Після цього плиту можна вийняти. Краще все це робити без двигуна. Плита не дуже тяжка, можна зняти спокійно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про інструмент в шпінделі нічого не можу сказати, бо у мене ісо40 і автозажим напевно зовсім іншої конструкції.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.12.2020 в 20:01, StarostenkoS сказал:

Народ подскажите, какая система смазки коробки скоростей и перебора на 6б75вф1, по паспорту вроде есть масляный насос но какой он хоть увидеть

В цій моделі немає масляного насоса, хоча в паспорті наче є.. Змащування всієї коробки відбувається методом розбрискування, є дві шестерні одна на плиті, інша на КП вони з карболітового матеріалу, от вони і є той самий насос який вказаний в паспорті, через таку просту конструкцію є свої плюси, але мінус те що, ці шестерні хрупкі з часом кришаться і припиняють свою роботу розбрискування масла і основні шестерні працьють практично без масла, я коли свій розбирав, ці шестерні були поломані, вірніше самі зуби. Планую зробити з капролону чи щось подібне!

 

WP_20191221_17_39.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я поставил в штатное место станцию смазки от 6720, провел сверху медную трубку с отверстиями и все отлично работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Где-то тут на форуме читал что электромагниты на муфты подач нужно запитывать через трансформатор. Такое может быть или я что то напутал?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, StarostenkoS сказал:

Где-то тут на форуме читал что электромагниты на муфты подач нужно запитывать через трансформатор. Такое может быть или я что то напутал?

Можливо! для початку гляньте на скільки вольт ваші котушки, вони бувають на 110в і на 380в але по заводу мають бути на 380в Точно вже непамятаю, треба глянути,  в темі вродіби обговорювали цей момент

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня уже перемотаны на 220в

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна і на 220 працювати буде, але якщо в мережі великі перебої, можуть відпускати!  мало лі шо, сусід самодельним сварочником почне варити:D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку