Славко

Кулачковий переключатель

35 повідомлень у цій темі

16 часов назад, Славко сказал:

 

Поставив магнітні пускачі чомусь дуже гудять...

Напишить номер выключателя

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Наливайко сказал:

Чому не використав керування з частотника? Пускачі були не потрібні.

Точно гуділи вони а не частотник?

Це хороша ідея.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Yabluchko написав:

Це хороша ідея.

Так точно гуділи пускачі а не частотник і то один більше другий менше а в середньому положені тишина...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що до керування частотником то треба бути трохи мудрим щоб керувати тими настройками а мені це не дано а так він дуже повільно набирає обороти і повільно зупиняється і повільно переходить в реверс а воно мені не грає для нарізання різьби різцем...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Славік? Працюєте біля елеватора? Не впізнав без аватарки, це Тарас, той що ЧПК токарний мордує :) Так подзвоніть мені, я вам той частотник налаштую, якщо він оживе чи інший візьмеш. Навіть відправити комусь із форуму, заплатити за чай та відправити назад новою поштою буде вигідніше, ніж чіпляти 2 пускача.

На заводі частотникам задають величезний час розгону і гальмування, все можна налаштувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, Наливайко сказал:

Славік? Працюєте біля елеватора? Не впізнав без аватарки, це Тарас, той що ЧПК токарний мордує :) Так подзвоніть мені, я вам той частотник налаштую, якщо він оживе чи інший візьмеш. Навіть відправити комусь із форуму, заплатити за чай та відправити назад новою поштою буде вигідніше, ніж чіпляти 2 пускача.

На заводі частотникам задають величезний час розгону і гальмування, все можна налаштувати.

А ще краще якщо є можливість пояснити які параметри за що відповідають. Щоб власник міг підлаштовувати самостійно в залежності від обставин. Там мабуть і налаштування захисту стоять заводські.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так... на частотнику ще всі заводські настройки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, makks написав:

Подскажите по какой схеме делали

Та по ніякі схемі просто зліпив як розумів і все працює лише чомусь пускачі гудять...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може бути коли прикрутив до якика то їх трохи зкремпувало тому і гудять, треба буде трохи звільнити гайки...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже нічого не треба бо працює на магнітних пускачах всього навсього треба було ще раз почистити магнітні пускачі хоч я перед цим їх чистив але там в середині було багато ржі і знову налипло тепер все гарно помив наждачкою почистив трошки масла на тряпочку і протер тепер працює суперово...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку