Славко

Поділіться хто яким напівавтоматом варить алюміній

47 повідомлень у цій темі

Хотівби придбати напівавтомат для наварки раковин в алюмінієвих автомобільних головках для подальшого фрезерування...

Змінено користувачем Славко
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Славко написав:

Хотівби придбати напівавтомат для наварки раковин в автомобільних головках для подальшого фрезерування...

Як правило, такі роботи виконуються ТІГ зваркою

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Як правило, такі роботи виконуються ТІГ зваркою

 

Так... але непогано вариться і півавтоматом дешево і сердито. Сам фрезерую головки після півавтомата і непогано но проблема в тім що не все є зварщик на місці і тому хотівби придбати собі не дуже дорогий напівавтомат для цієї роботи...

ТІГ зварка дорого коштує для тієї роботи є дешеві бляху варити но не головки автомобільні...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Славко написав:

дешево і сердито.

 

Тут я з вами цілком згідний.)))

 

, Славко написав:
, Славко написав:

Сам фрезерую головки після півавтомата і непогано

 

Взагалі, чув, що краще головки шліфувати, але у кожного "свої фантазії" (с)

 

, Славко написав:

тому хотівби придбати собі не дуже дорогий напівавтомат для цієї роботи..

 

Не дорогий півавтомат не буде варити алюміній.

, Славко написав:

ТІГ зварка дорого коштує для тієї роботи є дешеві бляху варити но не головки автомобільні..

 Маю в наявності і півавтомат, з можливістю зварювати алюміній і також аргонник з режимом змінного струму, але навіфть не задумувався ремонтувати головки півавтоматом. Я не займаюся суто головками, хоча бували часи, що разово могли привезти їх і так:

 

IMG_20181217_172244_HHT.jpgIMG_20181217_172233_HHT.jpgIMG_20181217_172216_HHT.jpg

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, IMP сказал:

 

Тут я з вами цілком згідний.)))

 

 

Взагалі, чув, що краще головки шліфувати, але у кожного "свої фантазії" (с)

 

Имеется в виду, что при заварке трещин головки блока, ее (трещину), нужно разделать, в том чиле и а каналах. Потом заварить. Потом, естественно, фрезеровать внутренние полости каналов. А вот, шлифовка уже, этих мест, как раз по желанию))).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене  Aristo Mig C3000i ESAB, алюміній варить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Naval написав:

Имеется в виду, что при заварке трещин головки блока, ее (трещину), нужно разделать, в том чиле и а каналах. Потом заварить. Потом, естественно, фрезеровать внутренние полости каналов. А вот, шлифовка уже, этих мест, как раз по желанию))).

Тріскають частіше чавунні головки, а от варити приходиться в основному алюмінієві. Продають всякий шмурдяк під виглядом охолоджуючої рідини, який роз'їдає водяні канали, часом до такого ступеня, що прокладка ГБЦ починає пропускати. От і приходиться відновлювати водяні канали.

IMG_20171212_125709.jpgIMG_20171212_125701.jpgIMG_20171212_125720.jpgIMG_20171212_171341.jpg

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ці головки варені ТІГ зваркою?..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Славко сказал:

Так... але непогано вариться і півавтоматом дешево і сердито. Сам фрезерую головки після півавтомата і непогано но проблема в тім що не все є зварщик на місці і тому хотівби придбати собі не дуже дорогий напівавтомат для цієї роботи...

ТІГ зварка дорого коштує для тієї роботи є дешеві бляху варити но не головки автомобільні..

По поводу дороговизны ТИГом, и дешевизны ПА. Во первых, как уже выше сказали - дешёвым ПА люминь по людски не сваришь. А во вторых, при сварке каналов (без разницы какой сваркой), львиная доля времени уходит на зачистку, так как вычистить надо весь канал вкруговую, и очень тщательно. Если останется хоть чуть гнилого алюминия, то будет шлак а не сварка. А на сам процесс сварки ТИГом, уходят секунды, хоть весь канал вкруговую варить, хоть небольшой сегмент. Поэтому, лично я, эту работу клиентам считаю не по сантиметрам шва, а по количеству каналов. 

190720151243.jpg

190720151244.jpg

200720151258.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Славко написав:

Ці головки варені ТІГ зваркою?..

Цілком  вірно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте поцікавитися,яка вартість такого об"єму поварки?Або у вас настільки дешева робота,або я не розумію який сенс в такому ремонті.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Kardan написав:

Дозвольте поцікавитися,яка вартість такого об"єму поварки?

Це питання кому?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тігом кращий контроль сварочної вани, що в даному типі робіт на руку. В мене така робота вартувала би в районі 500 грн. Нормальний Пів автомат вартує в районі 70 тис грн. А тіга в мене є два один виробництва "сучасна зварка" (доречі продаю з ним іде англійський рукав) промисловий на 300А і іскра індустріан лайн на 250 ампер (інвектор ac/dc) ціна в 2017 році була 15 тис грн,

головки варить на ура. Варю нею навіть прицепи алюміньові правда ставлю горєлку бінзель з водяним охолодженням.

Змінено користувачем Кузнєц
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кузнєц написав:

Тігом кращий контроль сварочної вани, що в даному типі робіт на руку

ТІГом більш гарантований якісний ремонт та герметичність зварювального шва.

Змінено користувачем IMP
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Kardan написав:

Дозвольте поцікавитися,яка вартість такого об"єму поварки?Або у вас настільки дешева робота,або я не розумію який сенс в такому ремонті.

 

Знайомий варив волговську вісьмиклапанну головку заплатив 1000грн. Після чого я фрезерував...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IMP сказал:

ТІГом більш гарантований якісний ремонт та герметичність зварювального шва.

100500. Александр,они же думают , что самые  умные.

Полуавтоматом ,головку ГБЦ, ну ну , там срани  после зачистки  даже фрезой лезет немерено, поэтому  прогреваем дугой ТИГ пока она вылезет вся наружу, а полуавтоматом это присрать  сверху без гарантии качества.

  ПА варить можно только чистые детали, что в данном  случае не реально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Kardan сказал:

Дозвольте поцікавитися,яка вартість такого об"єму поварки?Або у вас настільки дешева робота,або я не розумію який сенс в такому ремонті.

Не знаю, як у кого, а в мене 50 грн канал. І така ціна вже років 8. Вартувало-би вже і підняти, бо за цей час все дуже подорожчало, але ще якось тримаюсь. Зварка люмінЯ, то в мене не основний вид діяльності і доходу. Скоріше - попутка.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, IMP сказал:

Це питання кому?

Це запитання до http://chipmaker.com.ua/index.php?/profile/2897-filosof/ ,просто чомусь цитування не спрацювало.

Змінено користувачем Kardan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Filosof сказал:

Не знаю, як у кого, а в мене 50 грн канал. І така ціна вже років 8. Вартувало-би вже і підняти, бо за цей час все дуже подорожчало, але ще якось тримаюсь. Зварка люмінЯ, то в мене не основний вид діяльності і доходу. Скоріше - попутка.

 

я на фото нарахував 20 каналів,виходить вартість  тієї роботи 1000 гр. Як для вазовської гбц,то не рентабельний ремонт.Я не хочу сказати що то дорого за ту роботу,скоріше за такий об"єм роботи навіть дешево (якщо після фрезеровки не полізуть пори,то навіть дешево),але дивують клієнти,що замовляють таку роботу. До речі,ГБЦ після такої поварки  без кап ремонту працювати не буде. Попередній нагрів до якої температури практикуєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Kardan написав:

Це питання Вам,чомусь цитування не спрацювало.

Я не демпінгую. Просто з часом у мене утворився  так би мовити сталий контингент замовників, який постійно збільшується. Часом чесно і стримано навіть стараюсь відмовити клієнта від виконання де-яких робіт, але вирішувати все ж тому, хто  платить гроші. Досить часто ціна подібної роботи доходить до 1 кілогривень. Буває і менше, але не значно менше. Все залежить від об'єму виконаних робіт..Ще раз наголошу, що ремонт ГБЦ — не основний профіль моїх робіт, бувають і значно складніші. Варю всіма видами зварки (крім ММА :crazy_mini:) і практично всі види зварюємих матеріалів. Часом навіть відмовляюсь від виконання де-яких робіт з огляду Їх доцільності.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Kardan сказал:

я на фото нарахував 20 каналів,виходить вартість  тієї роботи 1000 гр. Як для вазовської гбц,то не рентабельний ремонт.Я не хочу сказати що то дорого за ту роботу,скоріше за такий об"єм роботи навіть дешево (якщо після фрезеровки не полізуть пори,то навіть дешево),але дивують клієнти,що замовляють таку роботу. До речі,ГБЦ після такої поварки  без кап ремонту працювати не буде. Попередній нагрів до якої температури практикуєте?

Там 21 канал заварений. І та голова робилась років 7-8 назад, і якось клієнт був згоден. Але такі великі бувають рідко, зазвичай приносять меньші. Нічого попередньо не гріється. І вариться не одразу все, а поступово. 2-3 канали зачистив, заварив, потім зачищаються наступні 2-3 канала. З перекурами.  Принаймні так раніше робив, коли аппарат був без рідинного охолодження, і пальник швидко нагрівався на таких токах.

 

І іноді дійсно буває такий хлам приносять (картера, і інші деталі), що як і IMP писав, відмовляю, поясняючі, що краще на розборці ціле знайти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

Нічого попередньо не гріється.

А  ось це — даремно. Варто обов'язково перед зварюванням прогрівати головки пропановим різаком, для уникнення так званої газової пористості, при утворенні та виділенні водню в процесі зварювання.  http://oitsp.ru/welding_article/defekty-pri-svarke-alyuminiya

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, IMP сказал:

А  ось це — даремно. Варто обов'язково перед зварюванням прогрівати головки пропановим різаком, для уникнення так званої газової пористості, при утворенні та виділенні водню в процесі зварювання.  http://oitsp.ru/welding_article/defekty-pri-svarke-alyuminiya

За скількі років, таких проблем не було. Якщо десь з'являються пори або шлак, то перезачищається, і переварюється.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Часто бува, що дугою спочатку прогріваєш, за одно і бруд виганяється. Потім знову зачистка, і вже потім зварка. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

Якщо десь з'являються пори або шлак, то перезачищається, і переварюється.

От, щоб  цього не робити і варто перед ремонтом підігрівати головку. Ви хоч раз попробуйте і будете дуже здивовані наслідками підігріву. А, щоб не бути голослівним,......перше попавше відео:

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку