Reiter

16б05А. Плюси та мінуси?

16 повідомлень у цій темі

Доброго вечора.

 

Цікавлять нюанси пов'язані з даним верстатом. Саме на гідроопорах. Як вони в експлуаптації? Чи варто боятись? Які іще є плюси та мінуси даного верстата?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плюси - дешевий, гарна чистота обробки, трохи жорсткіший за квадратний ИЖ250.

Мінуси - маслостанція гуде, масло по-радянськи сцить, не любить великих навантажень на різець, слабенька осьова опора. Опори можуть бути зношені, а їх ремонт складний. Все давно відомо.

Чому ним зацікавився?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Наливайко сказал:

Плюси - дешевий, гарна чистота обробки, трохи жорсткіший за квадратний ИЖ250.

Мінуси - маслостанція гуде, масло по-радянськи сцить, не любить великих навантажень на різець, слабенька осьова опора. Опори можуть бути зношені, а їх ремонт складний. Все давно відомо.

Чому ним зацікавився?

Трапився в гарному стані ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Трапився в гарному стані

В гарному стані та комплектний особливо Одеський надо брати. Течі лікуються,.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Radionuklid сказал:

В гарному стані та комплектний особливо Одеський надо брати. Течі лікуються,.

Кіровоканський, нажаль

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скільки хочуть? Задня бабка рідна? Маслостанція є? Цанговий патрон із гідрофіксацією? Патрон класу А на місці? Гідроопори можливо перевірити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колись мав справу з таким верстатом. Саме з Кіровоканським. В паспорті написано що верстат для чистових і фінішних операцій. Як що Вам саме для цього то мабудь варто розглядати цей варіант. А як що Ви хочете єксплуатувати його як звичайний верстат, то як на мене це як мікроскопом цвяхи забивати. Врахуйте ще те , що, згідно паспорта в зимовий період верстат треба гоняти на холостому ході 40 хвилин перед початком роботи для розігріву мастила.

До речі, деякі люди переробляли цей верстат на підшипники.

Змінено користувачем BWD
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Наливайко сказал:

Скільки хочуть? Задня бабка рідна? Маслостанція є? Цанговий патрон із гідрофіксацією? Патрон класу А на місці? Гідроопори можливо перевірити?

Станок не підключений. Направояйки наче без виробки. Гідростанція є. ЗБ є. Нема малої поздовжньої.  Патрон відсутніц. 40 тис.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

40 тис.

забагато. - 5к, я свій брав за ті самі кошти, із дефектів - яма на направляйках 40 соток, інше дрібниці, но вишабрив, очі бояться а руки роблять.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Reiter написав:

Станок не підключений. Направояйки наче без виробки. Гідростанція є. ЗБ є. Нема малої поздовжньої.  Патрон відсутніц. 40 тис.

Я б казав не брати. Якби він в консерві був, можна було б розглянути його за 25-30. А так хто зна чого його виключили? Може втулкам срака, може розмололи всі шестерні на світі. А так, три, гора чотири ціни лому, якщо хочеш зіграти в рулетку. Але краще пройти далі, це не останній станок на світі.

Я сам ганяю 16М05А, пару ще ремонтував, знаю про що говорю.

Змінено користувачем Наливайко
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Наливайко сказал:

Я б казав не брати. Якби він в консерві був, можна було б розглянути його за 25-30. А так хто зна чого його виключили? Може втулкам срака, може розмололи всі шестерні на світі. А так, три, гора чотири ціни лому, якщо хочеш зіграти в рулетку. Але краще пройти далі, це не останній станок на світі.

Я сам ганяю 16М05А, пару ще ремонтував, знаю про що говорю.

Каже продавець, що завод дуже швидко зупинився і станок майже увесь час стояв законсервований....

 

Я не ганяюсь. В мене 1а616п є :)

 

Але хочетьсч ще станок для "мєлочі". І тут підкупає, що клас точності А

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Вас в мастерской зимой и летом одним цветом градусник показывает? Условия эксплуатации такого станка с Вашими совпадают?

Сейчас такая ситуация на рынке станков что стоит потихоньку копить деньги и неспеша искать. В стране Ж, еще ФОПов придавят чеками и станков больше в продаже (возможно) станет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Чертенок №13 сказал:

У Вас в мастерской зимой и летом одним цветом градусник показывает?

Ні. Але в майбутньому сподіваюсь що так буде :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене плюс не завжди, і це не заважає. Зараз приходжу в майстерню, вмикаю інфрачервоного козлика і маслонасос. Поки проходить всіляка підготовка може година промайнути запросто, все вже тепле і готове крутитись. Написав програму прогріву, станок крутить шпіндель і рухає обидві осі якийсь час, після цього до роботи. Все добре, розмір тримає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Наливайко сказал:

В мене плюс не завжди, і це не заважає. Зараз приходжу в майстерню, вмикаю інфрачервоного козлика і маслонасос. Поки проходить всіляка підготовка може година промайнути запросто, все вже тепле і готове крутитись. Написав програму прогріву, станок крутить шпіндель і рухає обидві осі якийсь час, після цього до роботи. Все добре, розмір тримає.

Як я Вас розумію, то станок точніший і жорсткіший за ІЖа. 

 

Єдине, що мене "лякає" це гідроопори і Вірменське походження станка....

 

Але він в "стані нового"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Як я Вас розумію, то станок точніший і жорсткіший за ІЖа. 

Єдине, що мене "лякає" це гідроопори і Вірменське походження станка....

Іж зручніший, і в нього гартована станина.

Гідроопори потребують перебирання, 50на50 що в них є косяки. Боротьбу з ними я детально описав у своїй темі. Якщо маслостанція працює добре, масло чисте і фільтр не забитий, гідроопори умовно вічні. 

, Reiter написав:

Але він в "стані нового"...

Але це не трочно :) бо включити і спробувати неможливо. Діло ваше, що робити зі станком. Я би більше ніж 30 точно не дав за нього.

Вірменський означає, що це сира заготовка станка. Його треба повністю перебрати, до останнього болтика. І можливо перевтулювати і розточувати дещо. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку