Ode$$it

Насколько реально перевести 3Л722А с гидравлики на серво

412 повідомлення у цій темі

Ode$$it, однозначно ТАК! Ремінь HTD, редуктор по ходу підбереться. Той фанук на 5,5 я би брав. Поки є.

 

Змінено користувачем YuM
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, YuM сказал:

Ode$$it, однозначно ТАК! Ремінь HTD, редуктор по ходу підбереться. Той фанук на 5,5 я би брав. Поки є.

 

Да там продаван, какой-то непонятный

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Ode$$it сказал:

на ибее приобрету нечто вроде такого варианта

С фануками аккуратно, все которые попадались были сетевые, степ/дира или аналога у них нет и покрутить их без родного контроллера тоже не получится. По цене конкретно эти варианты тоже не особо, серву на 3-5кВт можно в районе килобакса сделать, это мотор+драйвер. С редуктором сложнее, под 130-й фланец брендовый планетарник даже б/у прилично потянет, да и попадаются они редко. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Ode$$it написав:

Мужчины, дышим ровно. "Спор рождает истину" (но это не точно).

Це не суперечка, це макання морди лиця, необізнаного в справі сапіенса в його ж недолугість.

Але замітний прогрес, от закон Ньютона вже вивчено, і пасок вже не 200 мм а 50 мм підходить. Залишилось навчитись користуватись документацією по тих же редукторах, де чорним по білому пише що вони розраховані на роботу в реверсивному режимі...

Я б взагалі з такими людьми не говорив але шкода одного. Шкода що є в у вас ідея, абсолютно робоча і адекватна. А "профі"  які взагалі не розуміють про що говорять "авторитетно" заявляють що всі тупі і дурні а от вони завдяки якомусь там 6 чутті знають що працювати не буде. І розрахунки вони манали....

По темі 

Орієнтуйтесь на серву 3-3,5 кВт. Пасок теж знаєте. Якщо знайдете багатополюсну моментну серву ще краще. Редукцію тоді можна меншу зробити. Хвильові редуктори є й українського виробництва але там передаточні завеликі....

 

 

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, olkogr сказал:

Це не суперечка, це макання морди лиця, необізнаного в справі сапіенса в його ж недолугість.

Але замітний прогрес, от закон Ньютона вже вивчено, і пасок вже не 200 мм а 50 мм підходить. Залишилось навчитись користуватись документацією по тих же редукторах, де чорним по білому пише що вони розраховані на роботу в реверсивному режимі...

Я б взагалі з такими людьми не говорив але шкода одного. Шкода що є в у вас ідея, абсолютно робоча і адекватна. А "профі"  які взагалі не розуміють про що говорять "авторитетно" заявляють що всі тупі і дурні а от вони завдяки якомусь там 6 чутті знають що працювати не буде. І розрахунки вони манали....

По темі 

Орієнтуйтесь на серву 3-3,5 кВт. Пасок теж знаєте. Якщо знайдете багатополюсну моментну серву ще краще. Редукцію тоді можна меншу зробити. Хвильові редуктори є й українського виробництва але там передаточні завеликі....

 

 

 

Ну вот разговор мужчины Конкретно Взять на себя ответсвенность за все здесь сказанное и написанные цифры Это достойно уважения Остается выяснить эта ответсвенность не заканчивается там где начинаются деньги ТС ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Ode$$it написав:

я б краще дивився на такий варіант

https://www.ebay.com/c/2178661765?mkevt=1&siteid=1&mkcid=2&mkrid=711-153320-877673-6&source_name=google&mktype=dsa&campaignid=9475911508&groupid=104395801404&crlp=442472939431&keyword=&targeted=aud-655598168854:dsa-903809783894&MT_ID=b&adpos=&device=c&googleloc=21117&geo_id=209&gclid=CjwKCAiA57D_BRAZEiwAZcfCxSztQHmI0wmJoC50aTH87dbr9pMdqQRDDYLjjkehicIv4KTCzb5Q0BoCXUUQAvD_BwE

Дельти вже давно вийшли на промисловий рівень якості. З Китаю можна привезти дешевше, думаю я б вклався в 40-45 тис грн.  з доставкою і митом. Гарантія з ходу півтора року, думаю можна домовитись і про більший термін. Там же є редуктори для серво, цього габариту, виходить в районі 10-16 тис. залежно від виробника, якщо бігом рахувати. В сумі виходить біля 60 тон гривень плюс мінус помилка в зошиті. До цього шків, ремінець, батарея конденсаторів для збору рекуперативної електрики.

 

Чому б не розглянути пропозицію @olkogr 

15 годин назад, Лесник E. написав:

ЗМП 40

в оригінальному виконанні мотор-редуктора із векторним частотником?  http://redmash.com.ua/catalog/motor-reduktory/3mp одноступінчатий редуктор із вихідною швидкістю 140 об, номінального моменту 260 Нм якщо мотор 4 кВт, 340 якщо 5.5 кВт. В ЗМП 50 пекельних 510 Нм на валу. На них вроді рік гарантії дають. Керування по кінцевиках буде елементарним, розгін-гальмування настроюється як завгодно. Це буде мало не втричі дешевше ніж із сервою, і не набагато дорожче ніж рідну гідравліку піднімати. Припустимо якщо редуктор розвалиться через півтора року, і захочеться позбутись такого варіанту, двигун і частотник продати зовсім не важко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Наливайко сказал:

Припустимо якщо редуктор розвалиться через півтора року, і захочеться позбутись такого варіанту, двигун і частотник продати зовсім не важко.

Тоесть сейчас сделать на серве а если развалится то все продать и что ? Переделать на родную гидравлику ? А может все-таки сразу родную гидравлику ? 

 

Олег там написал что ЗПМ 50 можно даже ЗПМ 40 без всяких сомнений читайте внимательно его посты 

 

Тем более что на мой вежливый вопрос или такой редуктор выдержит мне ответили что меня уже мокнули мордой и о чем вообще разговор 

 

Развалится Олег заплатит издержки ведь он человек серьезный ...Отвечает за свои слова  

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Наливайко написав:

в оригінальному виконанні мотор-редуктора із векторним частотником?  

Можна, але норм вектор та двигун (не те що там із заводу) потягне не далеко від серви. 

Ще питання компоновочне. Пробували чи в той стіл щось влазить? По ширині я маю на увазі...

 

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Интересно читать тему со стороны, тему создал один, рвет рубаху другой, а отвечать будет Олег )))). Есть подозрение что тот кто рвет рубаху уже наобещал ТС но чтобы не налажать решил сделать крайнего Олега. Зная что он делал и делает, это конечно очень интересное решение не вовлекая его в саму реализацию. Чисто немецкий подход, тут много раз видел, "я принимаю решения, а отвечать будешь ты" :). Либо наймите за деньги Олега на данный проект, либо не надо его выставлять идиотом, его репутация тут достаточна ему доверять. Яб уже давно не отвечал в тему...

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Наливайко написав:

Дельти вже давно вийшли на промисловий рівень якості. З Китаю можна привезти дешевше, думаю я б вклався в 40-45 тис грн

Так але 3 кВт міццу комплект 2000 об двигун (моментний) та драйвер з кабелями з доставкою буде 1200 у.о. ( єдине ще на розмитнення можна попасти). Тому я за міццу).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, CTPAHHUK написав:

Яб уже давно не отвечал в тему...

Та я вже зарікався що не буду). Єдине чому ще тут бо бачу що автор теми реально щось буде робити на балаболити. І шкода якщо він вкладе  гроші в допотоп який махає мізки. Доречі по штатній гідравліці. Думаю пан Лісник не розбирався як штатно вона працює в цьому верстаті. Як реалізована система щоб при збільшені швидкості руху стола стіл не преїзджав за задані межі. Чому там в системі штатно стоять сельсини а не кінцевики? Тому якщо її відновлювати то потрібно як мінімум відновляти систему з сельсинами, або міняти сельсин на столі на енкодер, а далі то все реалізувати через цифру. Бо просто по кінцевиках стіл буде на малі швикості ледь доїзджати до кінцевиків а на великій їх переїзджати на 150-200мм. Спробуйте так попрацювати.... І це все додаткові кошти. Відновлювати штатне керування то ще та робота, мало того воно ломуче і не надійне навіть нове....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Лесник E. написав:

Олег там написал что ЗПМ 50 можно даже ЗПМ 40 без всяких сомнений читайте внимательно его посты 

Читав уважно. Олег пропонував саме цей редуктор прикрутити до вибраної серви. Я пропоную розглянути ще простіший варіант. А нащо питати, потім перепитувати, потім перепитувати ще і ще?

, Лесник E. написав:

Олег там написал что ЗПМ 50 можно даже ЗПМ 40 без всяких сомнений

 

, Лесник E. написав:

Тем более что на мой вежливый вопрос или такой редуктор выдержит мне ответили что меня уже мокнули мордой и о чем вообще разговор 

Олег вже написав "можна", це все рівно що сказати "витримає". Навіщо тараторити 9 сторінок про одне і те ж? Це спорт такий, вмовити автора зробити "по моєму"?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Так але 3 кВт міццу комплект 2000 об двигун (моментний) та драйвер з кабелями з доставкою буде 1200 у.о. ( єдине ще на розмитнення можна попасти). Тому я за міццу).

Це теж варіант. Я привів приклад комплекту з двигуном 4.5 кВт, 1500 об, 380В. Просто щоб не очкували чи вистачить двигуна, 3 кВт Дельта буде дешевшою. Хоча я думаю, що по простому якщо привід маслостанції 4 кВт, при загальному ККД гідростанції від двигуна до сили на кінчику гідроциліндра 50-60% і в цій цифрі точно є запас, щоб привід столу не задихався ніколи в межах паспортної маси столу, 3 кВт серви з її чудовою енергоефективністю і 3-хкратним максимальним моментом має вистачити на усі випадки. І щоб ганяти повне навантаження, і щоб зрушити стіл після стояння.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Наливайко написав:

Це теж варіант. Я привів приклад комплекту з двигуном 4.5 кВт, 1500 об, 380В. Просто щоб не очкували чи вистачить двигуна, 3 кВт Дельта буде дешевшою. Хоча я думаю, що по простому якщо привід маслостанції 4 кВт, при загальному ККД гідростанції від двигуна до сили на кінчику гідроциліндра 50-60% і в цій цифрі точно є запас, щоб привід столу не задихався ніколи в межах паспортної маси столу, 3 кВт серви з її чудовою енергоефективністю і 3-хкратним максимальним моментом має вистачити на усі випадки. І щоб ганяти повне навантаження, і щоб зрушити стіл після стояння.

100%. Більше скажу, ведучий шків можна зробити 60мм. Тоді редукцію можна зробити 10. І отримати 1300 кг максимального зусилля)). Обо не вимахуватись і зробити редукцію 5 і мати 650кг. Але серва буде крутитись до 1000 об.(тобто весь потенціал не розкриємо) це при міце 3кВт. Ну і при меншому шківі зменшимо ресурс паска, питання на скільки...Думаю на кілька років його всерівно вистачить, а вартість його невелика.

П.С. Зробити паском редукцію 1/5 не питання, власно руч одну ступінь 1/6 робив.

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, CTPAHHUK сказал:

Интересно читать тему со стороны, тему создал один, рвет рубаху другой, а отвечать будет Олег )))). Есть подозрение что тот кто рвет рубаху уже наобещал ТС но чтобы не налажать решил сделать крайнего Олега. Зная что он делал и делает, это конечно очень интересное решение не вовлекая его в саму реализацию. Чисто немецкий подход, тут много раз видел, "я принимаю решения, а отвечать будешь ты" :). Либо наймите за деньги Олега на данный проект, либо не надо его выставлять идиотом, его репутация тут достаточна ему доверять. Яб уже давно не отвечал в тему...

1 Я никогда и нигде кроме этой темы не общался ни с автором темы ( даже не знаю как его зовут в настоящий момент ) Ни с Олегом ( можете спросить у обоих )

2 Моя деятельность вообще никак не связана ни с какой гидравликой и близко

3 Материально я никак не заинтересован в 1 ни во 2 варианте 

4 Я Олега ни трогал вообще никак более того ни в одном месте не писал (неуважительно название лица гомо эректус, гомо сапиенс, или животного, либо неживого предмета имитирующего оное) мокнуть сапиенс и вообще ни одним словом ни затронул личгно ни его ни кого другого Прочитайте всю тему от начала до конца

5 Наша дискуссия с Олегом началась с его  слов Ты ловко всех кинул Прочитайте внимательно все его посты

6 Я имею твердую точку зрения что вариант с ремнем в давнном случае плохой для для владельца станка и изложил в теме свои аргументы ни кого вообще не затрагивая

7 Я считаю что тот вариант который предлагает Олег содержит технические риски для реализации И мне кажется что не совсем честно предлагать человеку делать то в чем не уверен до конца когда это не твои деньги 

8 Твердо уверен в том что какой суммой человек в данном случае готов рискнуть вот столько и стоит все то что он говорит

9 Если Олег говорит что все мои мысли (один листочек инжирового дерева) и он абсолютно твердо уверен в своей правоте ( а он так и говорит) Пускай он назовет сумму которую он готов положить в страховой фонд проекта на случай его неудачной реализиции

10 Собственно размер этой суммы и оценивает все точ то он сдесь высказал 

11 Штатная гидравлика путь со 100% гарантией ввода станка в строй со всеми паспортными параметрами

12 Мое мнение обсолютно не изменилось и в данный момент я его четко придерживаюсь  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

PS Я с уважением отношусь ко всем участникам форуму и в том числе к Олегу И не сомневаюсь что он на хорошем уровне владеет вопросами ЧПУ Это сразу видно НО с пренебрежением отнеслись к моему мнению А оно как мне кажется требует такого-же уважительного отношения как и мнение любого другого

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сервопривід Mitsubishi 3кВт, 2000об/хв + редуктор 1:6,3.
Як на мене реальний кандидат, для заміни штатного гідроагрегата, і всіх гідро потрохів.
Цікаво почути думку форумчан?
Пост з дозволу автора теми.

IMG_20200226_100524.jpg

IMG_20200226_100537.jpg

SDC10250.jpg

SDC10255.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Dron написав:

Цікаво почути думку форумчан?

Щодо двигуна з редуктором (як частини заліза для вирішення завдання) - завжди треба всі компоненти системи рахувати одночасно.

Хочеться - пас-шківи-редуктор-двигун-драйвер...

Я бачу продовження - контролер руху (окремий чи вбудований в драйвер) - панель керування або якийсь мінімальний набір з індикаторів та кнопок для завдання режиму.... продовжуючи серію - гальмівний резистор або рекуператор в мережу і (або) конденсаторний накопичувач енергії.

Ну і найбільш важливе - знання, досвід і розуміння (своє чи на платній основі) щоб то зліпити докупи.

 

Те саме стосується відновлення штатного гідравлічного приводу.

Тобто тільки повна комбінація цих компонентів - є рішення питання.

 

P/S

Наведу ще один приклад - аналогічний до задачі переміщення стола шліфувального верстата -- це так звана фарбувальна колона або реципрокатор. Постійно тягає вверх-вниз, або вліво- вправо фарбувальні пістолети на лінії.

На перший погляд проста система - але простого рішення нема.

З того що робив і бачив в цьому напрямку - Частотник Lenze 8400 highline з вбудованою аплікацією - пересування стола+сенсорна панелька для завдання режимів роботи. Можна керувати по координатах або по кінцевиках.

Працює гарно і допускає використання звичайного асинхронника з енкодером в якості серводвигуна (для такої системи двигун 0.75кВт + редуктор 1 до 7).

І як виявилось в результаті - звичайний (не червячний) редуктор загально промислового призначення - починає металічно клацати при реверсі каретки вагою 40кг (розвантаженої противагою 40кг) через 3 тижні роботи. А італійський правильний  в готовій заводській системі працює 10 років без звуку при реверсі.Привід зубчатим пасом шириною 30мм.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, Dron написав:

Сервопривід Mitsubishi 3кВт, 2000об/хв + редуктор 1:6,3.

Як на мене ідеальний кандидат, якщо зменшити головний шків...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Лесник E. тогда тем более не понятно почему вы спорите, если вы разбираетесь в гидравлике и сразу предложили ее, то вот так бы по пунктам одним ответом изложили бы все плюсы ее, улучшения которые можно было бы сделать, и оставили на усмотрение ТС, а тему где вы явно плаваете оставили другим форумчанинам на истолкование. Я понимаю что в споре рождается истина, но вы явно проигрывали этот спор в теорбазе.

 

Как говорил один знаменитый кот, давайте жить дружно! и помогать в тех сферах где мы 100% специалисты :)

 

всех с наступающим новым годом, здоровья огромного, благополучия и всем хороших творческих успехов!:0da9bf4a5dece906770f3ca26b9b4aaf:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всех с наступающим Новым Годом ! 

Здоровья Интересных проектов Удачи в Новом Году !

 

@CTPAHHUK Есть такое наблюдение ...на каждого "стопроцентного"специалиста всегда найдется еще более "стопроцентный" 

Помоему на данный момент уже по многим вопросам ясть кое-какая ясность 

А выбор ТС и последующая реализация окончательно даст ответы на все вопросы поставленые в теме 

 

PS Почему-то за весь диалог никто не задал ТС вопрос который помоему при профессиональном подходе надо было задать самый первый

Для каких целей нужен станок ? 

Потому что если например это шлифовка станин то ШВП и серва ватт на 500-800 закроет все проблемы 

А если в режиме классического плоскошлифа ...то уже обсуждали...

Змінено користувачем Лесник E.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ех, хоч скоро рік як пройшов но всеодно вставлю своїх 5 копійок, так сказати для тих кому стане терпіння дочитати аж сюди))

Стикнувся я сам з радянським чудом 3л722, все якби нічого но гідравліка вимахала в хвіст і в гриву))

Гідроциліндр це навіть не проблема, а от маслостанція з розподільником і маслонасосом то біда! Ті насоси або живуть довго і працюють або дохнуть, і попробуй його потім купити, купити купите, а от чи добрий то вже друге питання. З того що тут понаписували про гідравліку скажу одне, люди не бачили оригінальної гідравлічної схеми, а там два золотники з непрямим управлінням через регулюємі дроселі. В золотників є перехідні характеристики які часто упускаються для спрощення схеми. люба зупинка стола чи при розвороті чи при зупинці відбувається доселюванням одного або іншого золотника, при цьому масло відповідно гріється.

Пропонували зменшити обєм бака до 100 л. Народ хоч читає паспорти до апаратури про яку говорить? Як казав Савеліч "войовнича некомпетентність"

В паспорті на 12г-55 ам вказано що обєм гідробака має бути НЕ МЕНШЕ! 2-х обємів які насос перекачує в хвилину, а там на секундочку 90л/хв.

В захист тієї гідравліки скажу що том насос змінного обєму і ніякого дроселювання там нема, інакше 4 квт. мотор ту бадю з маслом швидко закипятить)) І тут переваги закінчуються! 

З сервою там тоже не все так просто, по перше по центру ви її не поставите! то по центру проходить вал ручного приводу поперечки, а з переду мішатиме редуктор, і ззаді тоже мішатимуть направляючі, короче ні стане туди серва, єдиний варіант ставити серву з боку, де болти кріплення гідроциліндра, но для широкого ремня там місця буде малувато, варіант зробити привід ремнем по схемі з поліспастом. Якщо коротко описати то від середини станини тягнемо ремінь зубами на зовні, на столі де була провушина штока ставимо плоский ролик і зовнішньою стороною ремня обводимо його, далі на станині кріпиться тоже гладкий ролик а за ним вже зубчатий шків серви, після нього знову гладкий ролик на станині, це все схема W, і з другої сторони стола тоже гладкий ролик, обводимо його ремнем і замикаємо ремінь там де почали, все. Таким способом виграємо в моменті і зможемо підняти оберти серви щоб краще реалізувати її потенціал.

Якщо на це все підрахувати то мені ремонт гідравліки виніс 40 тис. грн. А на просторах пролітав комплект Яскава на 4 з гаком кіловата за 32 тис. І це ще я масло не купив))) Тож висновки робіть самі....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Meyson сказал:

Ех, хоч скоро рік як пройшов но всеодно вставлю своїх 5 копійок, так сказати для тих кому стане терпіння дочитати аж сюди))

Стикнувся я сам з радянським чудом 3л722, все якби нічого но гідравліка вимахала в хвіст і в гриву))

Гідроциліндр це навіть не проблема, а от маслостанція з розподільником і маслонасосом то біда! Ті насоси або живуть довго і працюють або дохнуть, і попробуй його потім купити, купити купите, а от чи добрий то вже друге питання. З того що тут понаписували про гідравліку скажу одне, люди не бачили оригінальної гідравлічної схеми, а там два золотники з непрямим управлінням через регулюємі дроселі. В золотників є перехідні характеристики які часто упускаються для спрощення схеми. люба зупинка стола чи при розвороті чи при зупинці відбувається доселюванням одного або іншого золотника, при цьому масло відповідно гріється.

Пропонували зменшити обєм бака до 100 л. Народ хоч читає паспорти до апаратури про яку говорить? Як казав Савеліч "войовнича некомпетентність"

В паспорті на 12г-55 ам вказано що обєм гідробака має бути НЕ МЕНШЕ! 2-х обємів які насос перекачує в хвилину, а там на секундочку 90л/хв.

В захист тієї гідравліки скажу що том насос змінного обєму і ніякого дроселювання там нема, інакше 4 квт. мотор ту бадю з маслом швидко закипятить)) І тут переваги закінчуються! 

З сервою там тоже не все так просто, по перше по центру ви її не поставите! то по центру проходить вал ручного приводу поперечки, а з переду мішатиме редуктор, і ззаді тоже мішатимуть направляючі, короче ні стане туди серва, єдиний варіант ставити серву з боку, де болти кріплення гідроциліндра, но для широкого ремня там місця буде малувато, варіант зробити привід ремнем по схемі з поліспастом. Якщо коротко описати то від середини станини тягнемо ремінь зубами на зовні, на столі де була провушина штока ставимо плоский ролик і зовнішньою стороною ремня обводимо його, далі на станині кріпиться тоже гладкий ролик а за ним вже зубчатий шків серви, після нього знову гладкий ролик на станині, це все схема W, і з другої сторони стола тоже гладкий ролик, обводимо його ремнем і замикаємо ремінь там де почали, все. Таким способом виграємо в моменті і зможемо підняти оберти серви щоб краще реалізувати її потенціал.

Якщо на це все підрахувати то мені ремонт гідравліки виніс 40 тис. грн. А на просторах пролітав комплект Яскава на 4 з гаком кіловата за 32 тис. І це ще я масло не купив))) Тож висновки робіть самі....

Инерция у стола большая. В конце хода. Разве только стол будет передвигаться по скоростью как у круглошлифа. Тогда толку мало будет от станка. На круглошлифа Кикинде стоит швп. Но там скоростя стола другие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Автор теми  таки не  оприділився  з приводом стола !

Screenshot_2021-09-29-22-20-35-010_ua.slando.jpg

Screenshot_2021-09-29-22-20-46-860_ua.slando.jpg

Screenshot_2021-09-29-22-20-55-596_ua.slando.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Автор теми  таки не  оприділився  з приводом стола !

А я то думаю..... Шків і панель з сельсинами уже в мене)))

Тої серви реально могло бути за мало, все таки маса стола не маленька як не крути, розгін може бути за довгий, і не ясно чи влізе серва з тим редуктором, там не так багато місця як здається

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку