41292

Нова Пошта палить напалмом

541 повідомлення у цій темі

@Frezchik я вот не пойму одного , а продавец который поленился   сам упаковать  посылку ,или хотя бы проконтролировать  тут типа совсем не причем?  

Ведь он видел в декларации которую ему дали на руки когда он не отошёл ещё от оператора  объемный вес и сумму пересыла. 

Ну и если уж совсем так критично - можно было предварительно выяснить сумму пересыла и использовать то что вам подходит , а не устраивать тут плачь Ярославны за 100 гривен. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю как всем, мне лично Новая почта подходит больше всего. Просто у нас чтобы отправить или получить посылку на укрпочте, это как минимум от 1-2 часа простоять в очереди. На Новой что доставка пару дней, что очередь терпимая и операторы не такие сонные как на укр. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я смотрю что мне подходит больше всего в каждом конкретном случае. 

Разумеется по согласованию с другой стороной . Нахожу наиболее оптимальный вариант  по времени , деньгам удобству забрать , принять и прочему.  Пользуюсь в основном Новой почтой , и УкрПочтой.  В процентном получается примерно 80х20.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Frezchik сказал:

Вже не в переше переконуюсь, що НП здирницька служба, ціни то жах космічні.. Постійно користуюсь Укрпоштою, Новою вже давно нічого не купляю, ненавижу цю службу. Приїхала помпа СОЖ,в коробці 40х35х28см а все решта пусто, тому хоч-не-хоч а 123грн відай і не гріши:D Укрпоштою вийде гривен 35..409_9

WP_20220110_20_47_01_Pro.jpgWP_20220110_20_47_31_Pro.jpg

развод от продавца выполнен на успешно, мои спивчуття что вас развели...
правда не понял каким тут боком новая почта

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stanley написав:

развод от продавца выполнен на успешно, мои спивчуття что вас развели...
правда не понял каким тут боком новая почта

А мені чомусь здається, що винні як продавець, так і НП. Продавець винен в тому, що не проконтролював упаковку, а НП — в бажанні заробити  лишню копійку, а простіше в жлобстві.  Всі тут розумні ....по факту, але коли людина не відправляє товар НП щоденно, то може і не бути в курсі всіх ньюансів відправки. Йому тупо могли видати квитанцію і прийняти товар для пакування, а як, хто, де і в яку тару він міг і не бачити. Хоча це не знімає з нього відповідальності. При бажані він міг би і проконтролювати весь процес упаковки. Стосовно НП, то хоч ріжте мене, але я не повірю, що дана деталь не поміститься у меншу стандартну !!!! тару НП. А от бажання заробити хоч яку копійку (навіть на розмірі упаковки) це жлобство НП.

  В мене був подібний випадок з отриманням товару. Мало того, що деталь запакували в ящик, більший як в 2 рази, так ще й надрізали по кантам ящик, до потрібного розміру, та завернули "лишні" борта до середини, що КАТЕГОРИЧНО заборонено правилами самої нової пошти. Написав був скаргу, зафіксував все на телефон, лишив координати для зв'язку і ......що ви думаєте? Навіть не подзвонили і не вибачились. Ось вам і НП.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stanley сказал:

развод от продавца выполнен на успешно, мои спивчуття что вас развели...
правда не понял каким тут боком новая почта

Продавець в лоті чесно вказав чо упакування в тару Транспортної" а НП постійно намагається здерти побільше грошей від клієнта в точу числі і за упакування!

На мою думку, єдине що від продавців бажано, щоб посил вийшла хоч трохи дешевше, то упаковувати власноруч.9_9

 

1 час назад, IMP сказал:

Продавець винен в тому, що не проконтролював упаковку, а НП — в бажанні заробити  лишню копійку, а простіше в жлобстві.

В якіїсь мірі ТАК..   

1 час назад, IMP сказал:

Всі тут розумні ....по факту, але коли людина не відправляє товар НП щоденно, то може і не бути в курсі всіх ньюансів відправки. Йому тупо могли видати квитанцію і прийняти товар для пакування, а як, хто, де і в яку тару він міг і не бачити.

Скоріш так і сталось.

 

Один з прикладів, Якщо  раніше, при необхідності, залежно від роботи купити плашку або метчик, з відправкою по НП то не задумовувався, тобто чим зручніше продавцю)) а зара можу  відкласти таку покупку тільки через те що продавець відправляє  лоти тільки  НП. Зара вже позиція така.. якщо і купляю що небудь, то тільки в тих продавців які згодні відправляти Укрпоштою, з НП принципово нічого нехочу матиB|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пропоную всім переглянути відео , правда не ''НП'' а ОЛХ доставка та Укрпошта , но може на будь-якому перевізникові статися !

https://vm.tiktok.com/ZML1YA6rv/

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора приїхав на НП отримувати посилку (торцовка 20 кг). В накладній послуги з пакування 1012 грн 0.о Пила просто картоном обмотана. Як виявилось випадково поставили не 3 листи картону, а 39 :)

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Frezchik сказал:

 Зара вже позиція така.. якщо і купляю що небудь, то тільки в тих продавців які згодні відправляти Укрпоштою, з НП принципово нічого нехочу матиB|

Треба розуміти, що мало хто з продавців хоче витрачати купу Свого часу та нервів, на відправку копійчаного дріб'язку, отою відрижкою совку, що зветься укрпошта. Я, наприклад, дуже рідко погоджуюсь відправляти ними. Мені мій час та нерви дорожчі, ніж копійчаний гешефт з продажу, заради того, щоби покупець зекономив декілька гривень на доставці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Filosof сказал:

Треба розуміти, що мало хто з продавців хоче витрачати купу Свого часу та нервів, на відправку копійчаного дріб'язку, отою відрижкою совку, що зветься укрпошта

Так все вірно! але для мене Укр.. більш підходящий варіант, т.к самий ближчий НП за 17км від мене, тож в моєму випадку посил НП ніяк не 120грн виходить, а мінімум 220грн з поїздкою на машині за посил. Або 40грн Укрпоштою:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Stebium1 сказал:

Вот не угодишь.

Укрпочта то отрыжка совка, хотя при Союзе, она работала как то много, много лучше, а вот при Украине стала отрыжкой.

Новая Почта, точно не совок, но то же не то бо дорого.

 Деливери, плохо мало отделений... и тд. 

Рябята зрите в корень, Союза 30 лет как нет, а живём всё хуже, может стоит на себя родимых обратить внимание?!

Тошнит...

От якраз НП, як на мене, це нормальний, сучасний перевізник. Швидко, зручно, клієнтооррієнтовно. І це таки повинно щось коштувати. 

От коли та укрпошта зробить свій сервіс хочаби близьким до сервісу НП, тоді можна буде з ними працювати. А поки НП нема реальної альтернативи. Тому вони і трохи борзіють з цінами, бо конкуренції нема.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Filosof сказал:

От якраз НП, як на мене, це нормальний, сучасний перевізник

Для мене їхня сучасність не потрібна, бо що на 1 день раніше посилка приїде? для мене то не принципово, а ушкодження посилок є і НП Акваріум приїхав тріснутий не дивлчись на те що наклеєні стаканчики, і ціна пересил НП, ціна самого Акваріума то жах!. А трубка до осцилографа Укрпоштою приїхала без жодних ушкодженнь пересил 37грн з позначками по всій упаковці "СКЛО" правда на два дні їхала довше, но зато ціла.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Stebium1 сказал:

И ни одна ни вторая к Союзу не имеют отношения, опомнитесь 30 лет прошло. 

Як це не має відношення? Укрпошта, це трохи осучаснена стара совкова пошта. І за ці 30 років їх "сервіс" і відношення до клієнтів, не далеко пішли від совкових часів. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

От якраз НП, як на мене, це нормальний, сучасний перевізник. Швидко, зручно, клієнтооррієнтовно. І це таки повинно щось коштувати. 

От коли та укрпошта зробить свій сервіс хочаби близьким до сервісу НП, тоді можна буде з ними працювати. А поки НП нема реальної альтернативи. Тому вони і трохи борзіють з цінами, бо конкуренції нема.

А от цікаво , скільки відділень , за часи незалежності , відкрила ''укрпошта'' , та напевно ніодного , хіба позакривала !

Нова пошта вкладає гроші у розвиток , ну і зрозуміло , що вона хоче ці гроші відбити якшайшвидше !

Укрпошта тому і дешева , що не якісна та не розширюється і не вдосконалюється , та ще і зарплата голови  1,6 млн.грн ( в листопаді ) от і маєм те , що маєм - ''або якісно та швидко , но дорого , або дешево , говнисто та повільно , но за дешево'' !

Вітаю всіх в реальному світі )))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 032triton сказал:

Укрпошта тому і дешева , що не якісна та не розширюється і не вдосконалюється

2 часа назад, Stebium1 сказал:

И не будет, пока не поймём, что НОвая Почта и Укрпочта, это две стороны одной медали. И ни одна ни вторая к Союзу не имеют отношения, опомнитесь 30 лет прошло. Или мы как в СССР 70 лет будем вспоминать тяжёлое наследие царизма?

 

Тому Укрпошта намагається конкурувати, але для цього їй потрібна підтримка общества кліентів, щоб НП зрозуміла що на арену виходить соперник! а народ все одно біжить на НП, тому і маємо такі ціни з пересиланням..:(

  Це як тут, в Металообробці, чим більше кліентів тим більше розумієш що треба піднімати ціну

Змінено користувачем Frezchik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Укрпочта это ужас! Два человека передо мной в очереди, посылку получал минут 30! Сервис нулевой, ремонт зато на отделении заделали, только еще хуже стало! С НП не сравнить (не все на НП айс, но не сравнить с Укрпочтой!).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Stebium1 сказал:

Начинать им хамить и плохо выполнять заказы.

Можливо це в більших городах, а в селах такого немає)) черг в тому числі, і більш спокійно, тай робітниці молоді замінили пенсіонерок, ніяких проблем з пересиланням

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, на моем отделении Укр. все мрачно, хоть и девки молодые, но необученные пофигистки, толку с них. Пока не рявкнеш пару раз, хрен кто пошевелиться. И это Киев, столица...?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сервис стоит денег!
Моя посылка таки долетела до Австралии.
В трекинге появилась заметка что "неправильно указан адресат".
На следующий день позвонила барышня из НП и попросила уточнить.
Уточнил.
Через день появилась отметка "Посылка получена".
Тут-же перезванивает барышня из НП и просит уточнить или таки получена посылка.
Отписал получателю (у нас разница в +9 часов).
Тот уже глубокой австралийской ночью вышел во двор и обнаружил коробку под дверью (ну, так у них принято: курьер доставил и поставил отметку "доставлено". А воровать не принято).
Барышня из НП перезвонила ещё раз.
Виртуально обнялись и разошлись довольными :)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Frezchik сказал:

Тому Укрпошта намагається конкурувати, але для цього їй потрібна підтримка общества кліентів, щоб НП зрозуміла що на арену виходить соперник! а народ все одно біжить на НП, тому і маємо такі ціни з пересиланням..:(

  Це як тут, в Металообробці, чим більше кліентів тим більше розумієш що треба піднімати ціну

Укрпошта - "соперник"?! Не смішіть мої тапочки. А на рахунок підтримки "общества клієнтів": з якого це дива клієнт повинен простоювати 30+ хв. в черзі і користуватись відсутністю сервісу? Люди цінують свій час і гроші. Принципово не відправляю (і отримувати не хочу) ніякими інтаймами, містами, джастінами і, тим більше, укрпоштою.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, am.ok сказал:

з якого це дива клієнт повинен простоювати 30+ хв. в черзі і користуватись відсутністю сервісу?

А з якого люди мають платити в 100-дорога бо НП відіте лі має блотне обслуговування))? якщо відправка в селах це  ще+ 20грн від загальної суми, та посилка золота виходить:$ для отримувача

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Frezchik сказал:

А з якого люди мають платити в 100-дорога бо НП відіте лі має блотне обслуговування))? якщо відправка в селах це  ще+ 20грн від загальної суми, та посилка золота виходить:$ для отримувача

Может пора начать больше зарабатывать? 20 грн что это? 0,7 доллара?
Если вы такой сердобольный: садитесь в транспорт (общественный или личный) и везите страждущим отправление за свой счёт.
О результатах эксперимента расскажете...

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Frezchik сказал:

 А з якого люди мають платити в 100-дорога бо НП відіте лі має блотне обслуговування))

А кто сказал что люди должны платить? 

Кто то кого-то заставляет ? 

Это по электроэнергии у Вас выбора нет , и ещё много по чему . А тут пожалуйста - не платите. Пользуйтесь чем считаете нужным , что полностью вас устраивает .

Или вообще не пользуйтесь.

Делов то. 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Был у меня случай с НП: купил елку искуственную 1,25м. Отправка Киев-Киев. Пересылка 100 с чем то (коробка не маленькая была). Почта выставила график доставки- в тот же день вечером, но не сложилось. Позвонил им на гарячую линию, сказал, что мог и на такси с'ездить. Они не споря, извинились и промокод на бесплатную доставку по Украине до 30кг. дали! Да, посылку получил наутро следующего дня.

Промокод тоже использовал без проблем. Так, что при всех их некоторых проколах и недочетах- уважаю!

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Cracker сказал:

Пользуйтесь чем считаете нужным , что полностью вас устраивает

Отож.. бо,  :crazy_mini: можливо то для вас 100грн нічого не значать, а для когось 3-посил можна оплатити, і потім я просто показав різницю НП, а так то діло кожного звичайно що

 

13 часа назад, Cracker сказал:

Пользуюсь в основном Новой почтой

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку