41292

Нова Пошта палить напалмом

541 повідомлення у цій темі

Ну, у Укрпошти теж зашквари бувають будь здоров.

Приїхала посилочка мені, трошки помилились - доставили в сусіднє місто. Ладно. Кажу - переадресуйте якось трохи поближче. Вони переадресували - замість Київської поїхало в Житомирську область...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До того ж, в укрпошті ще і в черзі треба стояти до сорока хвилин. А гроші наложкой отримати, то треба написати всі данні паспорту а народ в черзі буде чекати. Розумію, що дешевше але Укрпошта це радянська система обслуговування. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Сергій Лавріненко написав:

Розумію, що дешевше але Укрпошта це радянська система обслуговування. 

Ну незовсім радянска, щось трохи помінялось, нариклад зробили сайт на якому можна відслідковувати посилку як на НП. Хоча в деяких моментах згоден)) зато недостатки перекриває ціна посилки9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Frezchik написав:

Ну незовсім радянска, щось трохи помінялось, нариклад зробили сайт на якому можна відслідковувати посилку як на НП. Хоча в деяких моментах згоден)) зато недостатки перекриває ціна посилки9_9

Ці ''недоліки'' не є перевагами , а переваги не є такими !!!!

Бо Ви не враховуєте час затрачений на відправку чи на отримання , а він набагато дорожчий за ту ефімерну різницю у вартості відправлення !!!

Покупець економить , а продавець/відправник програє однозначно , і навіть їх недолугий особистий кабінет це взагалі якийсь випердиш , і він практично ні у чому не інформативний та не помічний .

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 години тому, Karmadon написав:

 

Чим? :)

 

Укур - від слова укуренний.

З відділення на Троєщині у відділення біля м. Лівобережна (7-8 км по дорозі) експрес посилку везли 4 дні. А там на Лівобережній сортувальний вузол. Тобто з Троєщини воно мало прямою наводкою туда попасти. Попало. Але 4 дні ніхто ту посилку в руки не брав.

Ну і карма працює. Ото екстпресом замовляла економістка. Щоб все подешевше. Пожаліла 5 грн на нову чи 10 мені в кишеню. Тоді укур було 25 грн, нова 30, я за таку доставку 40 брав. Замовлення на 25 грн було. Може на 30. Але на позавчора. Але треба подешевше. І пошвидше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Читаю і охріневаю. Мабуть у мене в місті якась інша укрпошта.

Особистий кабінет - взагалі без питань, за п'ять хвилин навчився користуватись, коли він з'явився і користуюсь без проблем з тих пір.

Все зрозуміло, все швидко, потрібна тільки линійка і ваги.

На оформлення посилки і друк лейбла витрачаю кілька хвилин.

У відділені трошки веселіше, але - Я. В черзі. Не стою. Крапка.

Прийшов, привітався, посилку на стіл поклав і пішов.

Наступного разу прийшов, забрав попередні чеки.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Frezchik написав:

Ну незовсім радянска, щось трохи помінялось, нариклад зробили сайт на якому можна відслідковувати посилку як на НП.

Одержую посилку Укрпоштою. Відкриваю додаток в телефоні і показую працівниці номер накладної на посилку. Шукає....щось знаходить .... питає мене на який номер телефону має прийти повідомлення для отримання? Називаю свій номер телефону. Питає фамілію. Називаю. На закінчення каже показати документ. Показую і задаю зустрічне запитання — для чого були всі ті попередні розпитування, коли однаково треба знайти та показати документ ?  Для чого їм номер мого телефону, фамілію ....можна було б зразу просити показати документ і по ньому все звірити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Читаю і охріневаю. Мабуть у мене в місті якась інша укрпошта.

Особистий кабінет - взагалі без питань, за п'ять хвилин навчився користуватись, коли він з'явився і користуюсь без проблем з тих пір.

Все зрозуміло, все швидко, потрібна тільки линійка і ваги.

На оформлення посилки і друк лейбла витрачаю кілька хвилин.

У відділені трошки веселіше, але - Я. В черзі. Не стою. Крапка.

Прийшов, привітався, посилку на стіл поклав і пішов.

Наступного разу прийшов, забрав попередні чеки.

 

Я одного разу теж так спробував , створив посилку , зібрав її , написав на ній номер декларації , заніс у відділення , показав оператору і все роз'яснив , він кивнув що все гутт , а через кілька днів дзвонять і кажуть ''а чого ви шановний так поступили з нами , такого номера немає в базі " , йду , з'ясовую все , номер є , але як вони кажуть на той момент його не було !!!

Так що такого дебілізма як на ''укрпошті'' , і такого совкового обслуговування , більше ніде немає , а про втрачений час на їх ''прогресивні'' послуги я взагалі мовчу , а ще треба згадати їх зовсім ''ненав'язливий'' сервіс з пропозиції періодики та товарів якими їх завалили !

Якби не ОЛХдоставка , то я би взагалі туди ніколи не заходив , а так людина замовила дві ручки кульки за 30 грн , де у мене заробіток 6 грн , а втратив я майже годину часу , та невеличку купку нервів , бо оператори вже нехочуть брати , без черги та без особистого подання , ''пронумеровані'' оформлені посилки !

Отака фігня Сергій !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Олег, жодного разу такого не було, чесно!

Скріш за все, залежить від персоналу.

А, і я сам друкую лейбл і клею на посилку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені от цікаво,хто перейменував тему? Невже важко витратити хвилину і підібрати адекватний (мовчу про правильний) переклад і не знущатися над мовою і собою? Вкотре читаю,особливо у барахолці і просто волося на голові шевелиться...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Kardan написав:

 ......... не знущатися над мовою і собою........... волося на голові шевелиться...

xD
Волосся на голові ворушиться

Змінено користувачем Humanoid
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Humanoid написав:

xD
Волосся на голові ворушиться

ну добре:D,таки да...,але тоді нехай "стає дибки"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Humanoid написав:

xD
Волосся на голові ворушиться

Добре що є чому ворушитися )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Kardan написав:

ну добре:D,таки да...,але тоді нехай "стає дибки"

9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Kardan написав:

Мені от цікаво,хто перейменував тему? Невже важко витратити хвилину і підібрати адекватний (мовчу про правильний) переклад і не знущатися над мовою і собою? Вкотре читаю,особливо у барахолці і просто волося на голові шевелиться...

Для того щоб запропонувати щось своє , але правильно з точки зору правопису , то треба обгрунтувати , своє бачення , через ''реферат'' де будуть обгрунтування правильності вашого бачення і загальноприйнятих правил правопису  !!!!

Бздура якась )))

Саме тому , я запропонував переіменувати в ''ЗАШКВАРИ НОВОЇ ПОШТИ ''' або правильніше би було ''ЗАШКВАРИ ТРАНСПОРТНИХ КОМПАНІЙ І СЛУЖБ''

Змінено користувачем 032triton
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Softm

Може вже хватить знущатись над мовою та над учасниками сайту !

Screenshot_20221003-145812_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та  /досить /  вже  /ворушіти/  цю тему)))) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, garfild79 написав:

Та  /досить /  вже  /ворушіти/  цю тему)))) 

Ні , тему треба ворушити. Це знущання над мовою . Можливо , навіть, навмисне. 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якась замовна тема взагалі. Не подобається Нова Пошта, є другі перевізники, які судячи з назви, набагато кращі. Передавайте поїздом (провідником) як колись.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна ще голубами чи кінного гінця відправляти. Принцип простий - не подобається, використовуй альтернативу...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно взнав що НП возить посилки навіть вночі, звідси і висока швидкість доставки. Буває доводиться користуватись послугами Укрпошти, і прочекавши посилку тиждень там де НП привезе за 2 дні, починаєш трохи плюватися

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Golem написав:

Недавно взнав що НП возить посилки навіть вночі, звідси і висока швидкість доставки. Буває доводиться користуватись послугами Укрпошти, і прочекавши посилку тиждень там де НП привезе за 2 дні, починаєш трохи плюватися

Тиждень то ще нормуль , у мене із Львова до Франківська посилочка їде вже 10 днів , і ще недоїхала , а із Львова до Чернігова доїхала за 4 дні , і вона була не експрес посилка !!!

Якась дурня з ''укрпоштою'' )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розкажу і власну історію. Не буде новиною, що працівники нової пошти заробляють на упаковці як можуть. Упакують в коробку, те що в коробці. Зроблять обрешітку де не потрібно, бумаги напхнуть і взагалі перевозять повітря. От і зі мною сталась оказія. Почалось все з того що продавав колону та основу від сверлилки НС-12, так вийшло що в один день знайшлося два покупця на те і на те. Що мені теж підходило. Знаючи які побори бувають за упаковку, вирішив сам все запакувати в обрешітку. (фото прикріплю) перебої з світлом зробили свою справу, і посилки поїхали трохи пізніше ніж мали. При відправці на нові пошті казав, що ніяк упаковувати не потрібно. Щоб їхало як є. Поставив одне за одним на ваги і вказав отримувачів. Представник розпечатав і наклеївши наклейки. (тут була моя напевно помилка, що не перевірив чи не переплутав робітник нової пошти) і все поїхало. Звкрнув увагу вже як приїхав з нової пошти, що одну посилку зважили і вказали фактичну вагу 30 кг, а інші зважили і поміряти і вказали 30 кг об’ємної ваги. Ціна доставки звісно відрізнялась.  Проходить пару днів, перший отримувача отримав замість колони основу. Ми з ним починаємо вирішувати питання, так як відповідно іншому теж їде інше. Домовились з один та з іншим, що роблю переадресацію і перший отримувач забере все. І тут неочікувано в новій пошті додається пункт про упакування. Отримувач був попереджений, і зробив сьогодні фото, того що прийшло. Без коментарів, все видно на фото. 
Спочатку те як упакував я, потім скрін з додатка нової пошти, і власне фото того що прийшло. Мораль така - перевіряти все по декілька раз, і виясняти звідки намалювалося додаткове пакування зразу. 

834BA69D-5158-44FF-8455-DE086A362A00.jpeg

A0E3A1C0-3C70-4FAF-8466-0F962EF1AD34.jpeg

65F3B897-3807-4273-89BA-B3971683E879.jpeg

3A86CB6B-4055-424D-A059-C17EF83BE9C6.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sanlevdb На пейсбуці піднімайте хай в себе. З цим описом подій і вказуванням номера відділення з тегами нп і новапошта. І їм пишіть. Щось повернуть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку