Reiter

Ключ динамометричний

40 повідомлень у цій темі

Довгий час обходився без такого ключа. Користувався кантером і математикою :)

 

Але ось є нагода придбати, нарешті.

 

Розумію, що треба як мінімум 2 шт: з малим моментом і більшим. Поки планую взяти з більшим момеетом під 1/2. По фірмі братиму Toptul.

 

Питання з яким діапазоном брати? 20 - 100 чи 40 - 200. Якщо 40 - 200, то в подальшому якщо візьму малий з діапазоном до 25 - 30, залишиться невеличкий непепекритий розрив....

 

І ще. Чи є сенс брати ключ в наборі з рожковими насадками чи достатньо буде під головки?

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Залежить для чого.

Я колись купив щоб авто крутити, то рідко користуюсь, вистачає головок. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Bogdan сказал:

Залежить для чого.

Я колись купив щоб авто крутити, то рідко користуюсь, вистачає головок. 

При зборці розборці мото і авто двигунів. Не частр, але доводиться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я купил интертуловские, лежат пока без дела. Топтуловские в три раза дороже. Если надо на пару раз, смысла я думаю переплачивать нет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мене цікавить:

1) Який діапазон вибрати

2) Чи брати набор з рожковими насадками чи воно не треба?

3) Чи краще адаптер?

 

1220228_1.jpeg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я використовую 3/8 і 1/2, залежно що вам треба, визначіться з навантаженням, якщо затягувати головки  або щось таке по навантаженню то 1/2 а все інше 3/8. З рожковими..... дуже рідко мабуть треба буде. 

Змінено користувачем romkalush
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мої малий і великий перекривають діапазон один одного, зручно, більше використовую малий, займаюся ремонтом авто двигунів.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, romkalush сказал:

Мої малий і великий перекривають діапазон один одного, зручно, більше використовую малий, займаюся ремонтом авто двигунів.  

Дякую.

Є під 3/8  5 - 50. Хороший діапазон. Але квадрат "непопулярний". Використовуєте перехідник під 1/4?

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, softm сказал:

 

Можно поискать головки под 3/8...

Та їх купити не проблема :) Просто є такі місця куди влізуть лише під 1/4. Але пепехідник це теж не проблема. Головне, що діапазон потрібний ключ перекриває....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже хотів взяти  Toptul.

5-50 та 40 - 200. Такі як на фото зі шкалою під склом.

Нажаль виявилось, що зараз перший ключ іде вже 10-50. Та ще й відправка можлива лише 12го числа.... :( Обдзвонив всі магазині і кругом одне й те саме. Склад, схоже один.

 

Вже засумував, що доведеться роботи по авто відкласти мінімум на тиждень...

 

Потім став дивитись на JTC. Такого ж плану (зі склом) на третину дорожчі від Toptul і в наявності немає. 

Вибрав простіші, але з діапазоном 5 - 60 та 40 - 210. Сьогодні відправлять.

 

d27e-ANAM0803-0-3-500x500.jpg

IMG8d586eecea7aee8f9b57d889fa0ad973-500x500.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

После покупки япанмото сразу купил интертуловские ключи 1/4" и 1/2". Насколько помню - перекрывали полностью диапазон 4-200.

ИМХО, больше не нужно. Пользовался ими когда крутил все что связано с двигателем. Там техника как часики - "лом" не выдержит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, sadam сказал:

После покупки япанмото сразу купил интертуловские ключи 1/4" и 1/2". Насколько помню - перекрывали полностью диапазон 4-200.

ИМХО, больше не нужно. Пользовался ими когда крутил все что связано с двигателем. Там техника как часики - "лом" не выдержит.

Я якось пепебирав моторчик від Suzuki Bandit 250. Повністю, до болтика. То за відсутності динамометричних ключів, затягував за допомогою кантера :) Незручно, довго, але можливо....

 

Але тепер вирішив таки придбати інструмент

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні радий поїхав на НП за ключами. Більший ключ такий як треба.

 

А от менший виявився нового зразка. І вже не 5 - 60, а 10 - 60. Точно як і в Топтула: був 5 - 50, став 10-50 :( Сам по собі ключ симпатичний, зручний. Коротший на 40 - 50 мм. Регулювання моменту з тріскачкою - зручно. Ціна поділки 0,5 Нм. 

 

Але все ж відправив назад. Замовив на іншому сайті старого зразка таки 5 - 60.

 

Єдине, що не сподобалось в цих ключах, то це відсутність кнопки для зняття головки...

20210105_145148.jpg

20210105_145152.jpg

20210105_145156.jpg

20210105_145216.jpg

20210105_145220.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щось не виходить "намахати долю". Як виявилось немає ніде старого зразка ключа з діапазоном 5 - 60. Де не дзвлнив, питав, кажуть такий як на фото, чорний. А як відправляти - ой, таки червоний :(

 

Коротше психонув і вирішив таки брати 3 ключі. 40 - 210, 20 - 110 і маленький 2 - 26. Саме від 2х, а не від 5ти як в більшості випадків. Це дуже сподобалось в  JTC. Можна навіть за болти М5 не боятись :)

 

Хотів взяти вже всі однакові (перфекціоніст я :) є

А ось з 2 - 26 знов не щастить. Знову кругом лише нова модель з червоною ручкою :( Може хтось знає де взяти стару чорну модель? Підкпжіть!

 

Сьогодні пииїхав 20 - 110. Взяв під квадрат 3/8. Хоча він є і під 1/2. 

Не знаю чи правильно зробив. Може таки краще під 1/2 було?

Ніколи не працював з таким квадратом. Хтось пише, що для мотора самий зручний квадрат, а хтось, що він не туди і не сюди і краще 1/2 + 1/4. Підкажіть, хто досвідченіший. 

20210106_184436.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо у вас є комплект головок під 3/8 то без різниці який ключ,а так доведеться докупляти ще й головки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Zzz сказал:

Якщо у вас є комплект головок під 3/8 то без різниці який ключ,а так доведеться докупляти ще й головки.

В мене поки лише один набір головок та ключів. Там 1/2 + 1/4. Той набір я ганяю в хвіст і в гриву, але тягати за собою набридло (він в авто живе). В майстерню планую потихеньку зкуповувати необхідні головки, ключі, воротки. 

 

Ось завів окрему тему

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, наскільки цифри на шкалі відповідають реальності. Не бажаєш перевірити? Це не важко, ручними вагами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З власного досвіду - такого плану динамометричні ключі, потрібно зберігати виключно в повністю розслабленому стані. Якщо зберігати із зжатою пружиною, то вона втрачає свої механічні властивості і ключ починає неточно показувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Наливайко сказал:

Цікаво, наскільки цифри на шкалі відповідають реальності. Не бажаєш перевірити? Це не важко, ручними вагами.

Так. Але треба іще щоб і ваги ручні пройшли методологію :)

 

А так дивився десь відео - перевіряли ключик JTC. То все було ідеально....

24 минуты назад, Siromanets сказал:

З власного досвіду - такого плану динамометричні ключі, потрібно зберігати виключно в повністю розслабленому стані. Якщо зберігати із зжатою пружиною, то вона втрачає свої механічні властивості і ключ починає неточно показувати.

Так, правильно. Це й в інструкції написано. А ще не рекомендується використовувати перехідники і подовжувачі. І не можна ними відкручувати...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так і не знайшов JTC 2-26 старого зразку :(

 

Замовив такого ж плана ще 2 ключі від Jonesway.

 

2-10 під 1/4 та 10-60 під 3/8. 

 

Думаю так навіть краще, бо діапазон 2 - 10 буде точнішим....

 

Єдине, що вчі ключі JTC (і 2 - 26) мають 24 зуби в тріскачці, а в Jonesway 48 (так сказаь

ли по телефону, приїдуть - перевірю).

 

24 ніби як краще, бо на всих силових тріскачках 24 зуба. А 48 зручніше :)

 

Коротше приїдуть буду мацати. Ще як бонус  протягом 2х років можна безкоштовно калібрувати....

5a956a63d9b304eb66fd638576a42524-700x700.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі на тему використання перехідників і подовжувачів. Фактично це виявивилось міфом....

 

Думаю буде корисно 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.01.2021 в 15:28, Reiter сказал:

 

d27e-ANAM0803-0-3-500x500.jpg

 

пользуюсь, серией ANAF и ANAM. Хоть и anam позиционирует как более проф, не особо нравится его стопор. Нравится кнопка фиксации головки а anam не очень его фиксатор пластик стирается фиксатора.

Есть так же форс и jtc.

Все они +- одинаковые

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Reiter сказал:

Доречі на тему використання перехідників і подовжувачів. Фактично це виявивилось міфом....

 

Думаю буде корисно 

 

 Все продолжаете удивлять. Тут как  в математике от перемены мест слагаемых, сумма не меняется, если к одному концу жесткого вала приложили одно усилие на его вращение  то такое же получим на втором его  конце. 

   А производители динамометрических ключей пишут, что нельзя пользоваться удлинителями, чтобы избежать претензий недоучек пользователей, а то возьмет такой пруток серомятной  десятки и приварит к ней головку и квадрат  и попробует затянут таким болт  моментом 120 Н.м. Поэтому лучше написать - низя, чем читать лекцию чем запрет мотивирован.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дед Колька сказал:

не особо нравится его стопор

Теж вирішив, що фіксуюче кільце зверху ручки буда найбільш зручним. Тому й вибрав ключі з таким механізмом...

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Иванович сказал:

А производители динамометрических ключей пишут, что нельзя пользоваться удлинителями, чтобы избежать претензий

Ну а може це ще такий маркетинговий хід. Не використовувати пепехідники. Щоб купували ключі з однакомим моментом, але під різний квадрат

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку