PavelCNC

Фрезер+Плазма 2в1

3 повідомлення у цій темі

Всем привет!

Подскажите , есть тема такая у нас есть плазма со стойкой Siemens. Хотим добавить к ней шпиндель со сверлом чтоб не только резать а и сверлить отверстия в деталях . Как это сделать.
За ранее спасибо!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як на сімені. В загальному через М-коди. У вас плазму стартують одні М-коди, а свердловкою завідуватимуть інші. Відповідно М-код має мати пояснення що робити і які аутпути запускати. Але сверлити можна сверлильним модулем, вони є на Алі, і навіть на оIx один бачив, а от фрезерувати суттєво складніша задача, тож треба визначитися для початку що саме потрібно. Станок показати можете? Які матеріали обробляти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.12.2020 в 15:52, Гаврилів Василь сказал:

Не знаю як на сімені. В загальному через М-коди. У вас плазму стартують одні М-коди, а свердловкою завідуватимуть інші. Відповідно М-код має мати пояснення що робити і які аутпути запускати. Але сверлити можна сверлильним модулем, вони є на Алі, і навіть на оIx один бачив, а от фрезерувати суттєво складніша задача, тож треба визначитися для початку що саме потрібно. Станок показати можете? Які матеріали обробляти?

Плазма у на самодельная покупали только стойку SINUMERIK 828D  BASIC. Я хочу только сверлить на ней отверстия в трубах.

Змінено користувачем PavelCNC
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку