Анатолий пр

Выбор двигателя для компрессора

24 повідомлення у цій темі

А при яких обертах колінвала компресор буде видавати 380 літрів?

 

Начало темы тут 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

35 минут назад, Анатолий пр сказал:

А при яких обертах колінвала компресор буде видавати 380 літрів?

 

при паспортных о6ертах.   Стояв він на авто6усах Ікарус. Шків на моторі і компрессорі в авто6усі одинакового розміру, знайшов 2 авто6уса икарус в нашому місті і заглядував осо6исто.

Вишодячи з цього і знаючи що максимальну потужність  ікарус розвиває при 1900 о6ертах можна сказати що при 1900 це паспортні о6ерти для компрессора. 

6ільш офіційної інформації в неті не знайшов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб досягнути 1900 обертів на компресорі треба щоб двигун мав 2800об/хв  а потім за допомогою шківів досягати 1900 об/хв.Якщо поставити двигун з 1500об/хв. двигун буде сильно грітись.Якщо Ви   сповістите мені діаметр шківа компресора я Вам скажу який шків повинен бути на двигуні 2800об/хв. Це якщо Вас цікавить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Анатолий пр да передатку 1.5 не особо трудно посчитать. 

весь вопрос в том, какой двигатель нужен по мощности? может потянет 3 квт нормально со шкивами 1:1. А может и 5.5 будет как печка со шкивами 1 к 1.5 ;)

В соседней теме вообще ставят мотор от стиралки с передаткой 1 к 15 %) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Анатолий пр сказал:

Щоб досягнути 1900 обертів на компресорі треба щоб двигун мав 2800об/хв  а потім за допомогою шківів досягати 1900 об/хв.Якщо поставити двигун з 1500об/хв. двигун буде сильно грітись.Якщо Ви   сповістите мені діаметр шківа компресора я Вам скажу який шків повинен бути на двигуні 2800об/хв. Це якщо Вас цікавить.

Дякую, діаметр шківа компрессора 14 см. Але мені зовсім невідома причина по якій має грітися двигун на 1500 обертів якщо наприклад шківи 1 до 1 чи близькі до цього. Двигун буде грітись лиш тоді коли його потужності буде замало. А коли потужності вистачає то і працювати він буде у штатному режимі не залежно від того що і якими шківами він крутить.

35 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

@Анатолий пр да передатку 1.5 не особо трудно посчитать. 

весь вопрос в том, какой двигатель нужен по мощности? может потянет 3 квт нормально со шкивами 1:1. А может и 5.5 будет как печка со шкивами 1 к 1.5 ;)

В соседней теме вообще ставят мотор от стиралки с передаткой 1 к 15 %) 

 

В соседней теме человек на 3 кВт двигатель повесил 2 головы СО7 и утверждает что все гуд. Вот такой парадокс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И еще геометрию я в школе хорошо учил и как пощитать длину круга помню. Но вам еще раз спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да и производительности литров 300-350 мне хватит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигун на 1500 буде грітись тому, що шківи діаметром будуть майже одинакові ,а при 2800- шків на двигуні буде менший, тому і навантаження на двигун буде меншим. Мені знайомий випадок коли володар компресора на 650 літрів  встановив двигун 5,5 квт. 1500 обертів з одинаковими шківами и двигун дуже нагрівався,а коли встановив на 2800 і шківом на двигуні  підігнав до 1500 об.він зовсім не нагрівався і працював влітку цілий день. А в СО-7 стоить 4 квт. 2850 об/хв. 

Змінено користувачем Анатолий пр
коректировка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kolyakm сказал:

Дякую, діаметр шківа компрессора 14 см. Але мені зовсім невідома причина по якій має грітися двигун на 1500 обертів якщо наприклад шківи 1 до 1 чи близькі до цього. Двигун буде грітись лиш тоді коли його потужності буде замало. А коли потужності вистачає то і працювати він буде у штатному режимі не залежно від того що і якими шківами він крутить.

 

В соседней теме человек на 3 кВт двигатель повесил 2 головы СО7 и утверждает что все гуд. Вот такой парадокс.

Вам же не потрібно щоб у вас був двигун з лишніми квт.то уже буде не по господарськи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигун з лишніми кіловатами споживає тільки те що йому потрібно, і лишнього не бере. Тому в даному випадку заважати вони не будуть. Поки зупинив свій вибір на 3кВт та 1420 обертів з шківом чуть більшим за шків компрессора. Вважаю що такого двигуна вистачить з запасом. На компрессорі буде обертів біля 1600-1700.

4 минуты назад, Анатолий пр сказал:

Вам же не потрібно щоб у вас був двигун з лишніми квт.то уже буде не по господарськи.

що скажете.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Анатолий пр сказал:

Вам же не потрібно щоб у вас був двигун з лишніми квт.то уже буде не по господарськи.

а скільки кВт потрібно моєму компрессору ви знаєте при умові встановлення двигуна на 1420 обертів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На старому чіпі мені казали, що треба 7кВт на 1000л продуктивності апарату, звідки такі цифри - без поняття.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Curandero сказал:

На старому чіпі мені казали, що треба 7кВт на 1000л продуктивності апарату, звідки такі цифри - без поняття.

В мастерской 2 компрессора 3-х фазных - один китайский интертул с 3кВт двигателем (уже перемотан медью) - так он реально качает 260-280 л/мин (хотя 500л китайских пишет). Второй зверь Ремеза с 500 л ресивером, так вот он реально качает свои 1250-1400 л/мин при 7,5 кВт двигателе. Китайская же однофазная пукалка, для выезных работ при своих 1,5кВт, качает 130-160 л/мин. Проверено лично, с секундомером, старт с пустого ресивера до 8 (10 атм). При накачке от 6 и до 8 атм. (у китайцев, хотя механика Ремезы тоже оттуда) производительность ощутимо падает.

Змінено користувачем Владимир Металл
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну от по тому який реально качає бачимо, що приблизно так і є. Собі на маз-овського взяв двиг на 2,8кВт, але я тоді думав, що він на 450-500л/хв, а виходить, що повинно бути 700+. Ще не запустив, побачимо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, kolyakm сказал:

В соседней теме человек на 3 кВт двигатель повесил 2 головы СО7

Ну так давайте теперь думать :)

Эта ваша голова с Икаруса как в движение приводится? От двс ? Правильно? Но от двс не только этот компрессор пашет. Т.е. на него какая-то часть приходится. 

Имхо, тут нужно экспериментировать. Я бы начал с 2.2-3 квт. И дальше уже смотрел. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Curandero сказал:

Ну от по тому який реально качає бачимо, що приблизно так і є. Собі на маз-овського взяв двиг на 2,8кВт, але я тоді думав, що він на 450-500л/хв, а виходить, що повинно бути 700+. Ще не запустив, побачимо.

Просто получается, чем больше и мощнее компрессор, тем у него больше удельная производительность. Думаю с 3 кВт двигателем из компрессора больше 350-370 л/мин реальных не выжать, независимо от качества исполнения последнего.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б теж почав експерементувати з 2,2 квт. і знову ж при 2800 обертів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Анатолий пр сказал:

Я б теж почав експерементувати з 2,2 квт. і знову ж при 2800 обертів.

 

Аргументуйте будьласка чому 2800 обертів. Дуже хочу зрозуміти у чому різниця.

 

 

 

Мені експерименти не потрібні, я не збираюсь купувати 2 чи 3 двигуна. Потрібно купити 1 і на завжди.

Змінено користувачем kolyakm
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, kolyakm сказал:

Аргументуйте будьласка чому 2800 обертів.

Потому что таким образом он хочет увеличить крутящий момент. 

Но!

Из формулы T=9550*(P/n), где Р -- кВт, а n -- об\мин получаем, что при уменьшении оборотов на двигателе с 2800 до 1400 получаем то же самое, что и уменьшение передатки шкивами. 

Это если учитывать кпд клиноремёнки и прочие "погрешности". 

Кстати, @Анатолий пр  и @kolyakm  если хотите обсудить нюансы постройки компрессора, то могу перенести сообщения в отдельную тему.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

2 часа назад, andrey.drabchuck сказал:

Потому что таким образом он хочет увеличить крутящий момент. 

Но!

Из формулы T=9550*(P/n), где Р -- кВт, а n -- об\мин получаем, что при уменьшении оборотов на двигателе с 2800 до 1400 получаем то же самое, что и уменьшение передатки шкивами. 

Это если учитывать кпд клиноремёнки и прочие "погрешности". 

Кстати, @Анатолий пр  и @kolyakm  если хотите обсудить нюансы постройки компрессора, то могу перенести сообщения в отдельную тему.

 

перенесите если не сложно дискусию о двигателе.

крутящий момент у двигателя на 1500 в 2 раза больше чем у двигателя на 3000. Зачем это делать шкивами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня от ЗИЛа компрессор,мотор 2,2 квт/1500об.Подключен от 220 вольт,не греется,пускается при почти 5 кг в рессивере.Пользуюсь около 12-14 лет.Когда сильно жарко,и надо долго работать,подключаю воду-еле капает,вполне хватает.

Компрессоры примерно похожи,могу фотку шкивов сделать.
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня компрессор собран на такой головке и крутит его двигатель 2,2 кВт 1500 об 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

включаю я его через частотник и даб 100 герц так что по-факту 3000 об/мин выходит 

20170521_174421_thumb.jpg

20170521_174431_thumb.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMAG0377.jpgIMAG0359.jpgIMAG0361.jpgНу компрессор вже більше року відпрацював, двигун купляв 2-х швидкісний. Використовую 2,12 кВт - 930 обертів Шків на двигуні трохи більший ніж шків на компрессорі. Оберти вала компрессора (заміряв ТЧ10Р) близько 1500. Двигуна повністю достатньо навіть для цілодобової роботи) зовсім не гріється. Продуктивність вийшла близько 280 л/хв. Пістолет(пульвер) Девілбіс ФЛГ5 забезпечує повітрям на 100% щей 15% часу перекури робить при покрасці авто повністю. Якщо на валу компрессора зробити 2300 об (змінити обмотки двигуна 3,15кВт*1420об) продуктивність виходить біля 360л але так багато повітря мені не потрібно. 

 

І ще, обовязково потрібна водяна система охолодження. Я зробив з електропомпи газель + радіатор пічки ВАЗ + блок живлення компютера.

Змінено користувачем kolyakm
вставив фото.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку